2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Val Gardena Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Grand Hotel Wolkenstein Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé raňajky, veľmi ochotný personál. Čistota, atmosféra. Wellnes je určite skvelý, aj keď sa mi nepodarilo dostať k návšteve. 😊 poobedný koláčik a ovocie v cene pobytu boli príjemnym spestrenim.“

• Hotel Luna Mondschein Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha hotela, perfektnné služby vrátane stravovania.“

• Hotel Alaska Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky boli výborné ,pestré ,dokonca aj veľa zeleniny a ovocia. Veľká ,svetlá izba s chladničkou , dostatok úložného priestoru. Každý deň perfektne upratané. Krásny wellness. Úložné miesto na lyže, lyžiarky aj so sušením. Výborná poloha priamo na lyžiarskom svahu.“

• Albergo Somont Priemerné hodnotenie: 10

„Nadherný výhlad, skibus hned pri ubytovani, k ranajkam super kava podla vyberu, velke parkovisko, lyziaren, moznost vyuzit restauraciu ...“

• Hotel Talblick Priemerné hodnotenie: 9

„Ranajky chutne, vecere presahunuce 3*, mily, pozorny personal. Hotelove taxi k vlemom.“

• Casa al Sole Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi prijemne prostredie cítili sme sa ako doma . Úžasný prístup od majiteľov skvele raňajky útulná izba vždynam dobre poradili ak sme niečo hľadali v ortisei“

• Garni Hotel Mirabel Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajuca lokalita, veľmi čisto, milý a ochotný personál“

• Garni La Majon Priemerné hodnotenie: 10

„všetko bolo skvelé 🎿 na lyžiach rovno na svah a večer výhľad na ratraky ☺️“

• Adler Spa Resort Dolomiti Priemerné hodnotenie: 8

„Hotel je prispôsobený horskej lokalite s kvalitnými službami. Jeho vybavenie a umiestnenie zaručuje využitie času na oddych pri každom počasí.“

• Garni Martlhof Priemerné hodnotenie: 10

„bohaté raňajky“