Canton of Valais Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja bardzo miła obsługa ”

• „Hotel ZACHWYCAJĄCY!!!!!! Wszystko: personel, położenie, design, śniadania. Absolutnie wyjątkowe i fantastyczne miejsce. Marzymy o powrocie do tego hotelu! Najlepszy jaki mieliśmy w Szwajcarii. ”

• Walliserhof Ocena: 10,0

„Wszystko super !! polecam”

• „Fantastyczna lokalizacja, fajne zaplecze basenowe, pyszna kuchnia i bardzo miły personel”

• „widok na góry, panoramiczne okno, balkon, aneks kuchenny, nowy ładnie urządzony pokój i cały hotel, dobre śniadania”

• Hotel Simi Ocena: 9,2

„Bardzo duży pokój, z wygodnym i dużym łóżkiem. Dużo miejsca w szafach. Osobna toaleta i część kąpielowa.Super uprzejma obsługa. Dobra lokalizacja, blisko stacji kolejowej. W pobliżu mnóstwo sklepów i restauracji.”

• Le Petit CHARME-INN Ocena: 9,2

„Miły i spokojny hotelik w dobrej lokalizacji. Taras na dachu ze wspaniałym widokiem na Matterhorn. Bardzo dobre śniadania. Zermatt, zwłaszcza w słoneczny dzień, mocno urzeka swoim pięknem.”

• Hotel de la Sage Ocena: 9,2

„Smaczne śniadanie w pięknej restauracji.”

• Hotel Astoria Ocena: 6,7

„Sniadanie bylo mniej niz zadowalajace..”

• „Hotel czysty, obsługa uprzejma i miła. Marco stara się dogodzić klientom, jest bardzo pomocny. Położenie hotelu jest świetne - tuż przy stacji linii kolejowej. Nie ma się co obawiać hałasów, spać można spokojnie :) Śniadania typowe, głodnym być nie można. Świetna kawa! Super miejsce wypadowe w wędrówkach po pobliskich górach. A jak się ktoś nudzi to ma w pokoju Wi-Fi. Polecam!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Canton of Valais