2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Автономна область Валенсія: відгуки про помешкання для відпустки
Автономна область Валенсія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Cozy apartment near the sea Оцінка за відгуками: 10

“Чистота, комфорт, у помешканні було все необхідне, гарне і зручне розташування.“

• Villa Atalaya Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все, дуже гарний простір, ідеальний господар, все пройшло чудово. Господар допомагав зі всім, і з таксі. І з походами до ресторанами. Все пройшло неймовірно.“

• Cute apartment Оцінка за відгуками: 10

“Привітна господиня! Поруч пляж та магазини, зупинка поруч з будинком! Все дуже класно! Дякуємо Ампарі!“

• Loft Mariola - Apartamento en el centro histórico Оцінка за відгуками: 10

“Чудова квартира в самому серці містечка. Легкий і зручний доступ з електронним ключем. Комунікація з власниками швидка і зрозуміла. В квартирі є все необхідне для життя. Багато продуманих дрібничок , включаючи настільні ігри для дітей, посуд, олія, сіль/перець/спеціі, чай і кава, бутилка води і лід в морозилці. Ми були з двома дітьми 9 і 11 років, і я однозначно б рекомендувала ці апартаменти для родини з дітьми. Ми готували домашню їжу, посуд легко мили в посудомийці. А дизайн квартири і дрібнички інтерʼєру - то окрема любов 🧡 все дуже стильно, затишно, і надзвичайно гармонічно корелюється з шикарним видом з панорамного вікна.“

• ARIMAT URBAN FLAT Zona Centro Mercado Rambla Оцінка за відгуками: 10

“Квартира чиста, комфортна, затишна! Розташування чудове! Власник помешкання комунікабельний та привітний!“

• La Remera playa Оцінка за відгуками: 10

“Тихе і спокійне місце. До моря 2 хвилини пішки, до гарного пляжу - 10-15 хвилин пішки вздовж узбережжя. Рядом супермаркети (10-15 хвилин пішки). В центр міста їхати автобусом близько 20 хвилин. Доброзичливий господар. Все сподобалося! Дякуємо!“

• Apartamento Moderno Primera Línea en Los Locos Оцінка за відгуками: 10

“Номер відповідає фото, хороший ремонт, вид на море, швидкий інтернет, є нормальні побутові прилади“

• La Loma 72 Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Поруч чудовий пляж та магазини. Оселя обладнана усім необхідним. Було все чисто і охайно.“

• Palau Apartments Valencia Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий апарт готель. Достатньо великий номер з кухнею. На кухні було все необхідне. Дуже зручні ліжка, гарна якість сантехніка, постільної білизни, рушників. Посуд на кухні чистий + надається індивідуальний набір для прибирання кухні. Також сподобалось, що в номері була кава машина і капсули з кавою)) Приємно. Прибирали кожного дня, в номері постійно було чисто. Персонал дуже ввічливий і завжди готовий допомогти! Місцерозташування чудове - поряд з відомим дитячим майданчиком Гулівер, в 3 хв. від готелю вже парк. Є можливість пізнього заселення (безкоштовно), також є опція залишити багаж в готелі (безкоштовно) навіть після виселення.“

• Apartamentos Pueblo Mar Оцінка за відгуками: 10

“Чисте, гарне, охайне приміщення“