Valencia Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• „Dobra lokalizacja, miła obsługa. ”

• „Widok z apartamentu genialny.”

• „Obiekt byl jednym z najtanszych w okolicy dlatego zdecydowalismy sie z niego skorzystac. Odleglosc od morza pozwalala na codzienne spacery (okolo 20 minut pieszo). Mielismy do dyspozycji dobrze wyposazona kuchnie na wylaczonsc. W toalecie byly darmowe przybory kosmetyczne. Sprzatanie codziennie od poniedzialku do piatku. Mielismy problem z toaleta, ktory zostal szybko rozwiazany.”

• „Bliskość plaży. Wygodne łóżka. Czysty i głęboki basen. Cicha i spokojna okolica”

• Hotel Miramar Ocena: 8,3

„Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Trochę głośne miejsce. Wokół restauracje czynne do 3 nad ranem. W pokoju jednoosobowym brak szafy. Ogólnie miłe miejsce, na krótki pobyt. Blisko morze i centrum miasta.”

• „To był przystanek w drodze z Sewilla do Barcelony, było również miłe zaskoczenie. Hotel w centrum skromnego miasteczka, którego nie zwiedzaliśmy, bezpłatnym parking. W Hotelu można było poczuć Hiszpański klimat :) wyposażenie stylowe,drewniane łózko, babcina szafa- cudnie! Brak lodówki. Obsługa bardzo miła, lecz nie mówiła w języku angielskim. W hotelu restauracja, można zjeść i napić się. Mały niesmak na koniec pobytu, kiedy w ofercie booking była informacja , że śniadanie kosztuje 3 euro, a nas policzono 6 euro, była mała konsternacja. Wyjaśnienie pomyłki z uwagi na barierę językowa nie udało się. Śniadania bardzo skromne: bułka, szynka, dżem na życzenie. Byliśmy tacy zachwyceni, powietrze uleciało wraz ze śniadaniem. Obiektywnie jednak mogę polecić Hotel 1900 Casa Doña Anita”

• Melia Valencia Ocena: 8,8

„Smaczne i różnorodne śniadanie. Komfortowy pokój z łazienką.”

• „To jest pokój w domu studenckim,więc nie należy spodziewać się luksusów ale jest całkiem dobrze wyposażony pokój, z wygodnymi łóżkami, nowoczesną i czystą łazienką oraz świetnym WIFI, dodatkowo jest parking podziemny, całkiem dobrze skomunikowany z centrum i plażą (przejazd jednym tramwajem), na jeden dzień polecam.”

• Ilunion Valencia 3 Ocena: 7,9

„Śniadanie bardzo dobre, aczkolwiek mały wybór potraw. Plusem była możliwość skorzystania z zewnętrznego basenu. Pokoje czyste, ale bez lodówki. W sumie hotel 3 gwiazdkowy, więc nie ma na co narzekać. Do centrum 3 przystanki metrem (ok 3,5km), także lokalizacja bardzo dobra. Ale przede wszystkim dobra cena, tuż obok była 4-gwiazdkowa część hotelu, ale nie miałem okazji porównać standardu, poza tym że cena była 1,5x wyższa.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Valencia Province