2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Var coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Frejus”

• Toison D'or Ocena: 10

„Fantastyczny ośrodek. Miejsce magiczne.Bardzo miła i pomocna oraz profesjonalna co obsługa”

• „Wspólna przestrzeń z obszernym stołem i taras”

• Les Maisons Du Sud Ocena: 10

„Świetny obiekt świetna obsługa”

• Studio ANDREA D2 Ocena: 9

„Wyposażenie kuchni było świetne, były tam wszelkie akcesoria kuchenne, zmywarka, odkurzacz i wiele innych. Zestawy ręczników były zapakowane w folie, były też ściereczki kuchenne, co mnie zdziwiło na plus oczywiście :) Internet działa bardzo dobrze, jednak można ustawić prostsze hasło do Internetu, wpisanie w 6 urządzeniach tego skomplikowanego hasła zajęło mi sporo czasu, mógłby być QR kod do zeskanowania dostępu do Internetu. Świetna okolica, 7 minut spacerem nad morze. Cicha okolica. Mieszkanie idealne dla pary, dla rodzin jest najlepsze jak jest dobra pogoda, bo wtedy dzieci mogą przebywać na tarasie. Widać, że właściciele zrobili wszystko co w ich mocy, aby zmieścić łóżka dla 4 osób na tak małej powierzchni. To łóżko rozkładane dla 2 osób, chowane w ścianie jest bardzo wygodne. Taras jest super. Ogrzewanie (byliśmy w marcu/kwietniu 2024) za pomocą klimatyzacji, używliśmy dużo, bo było zimno na dworze 16-18 stopni w dzień, 7 -9 w nocy. L'équipement de la cuisine était génial, il y avait toutes sortes d'accessoires de cuisine, un lave-vaisselle, un aspirateur et bien d'autres choses encore. Les serviettes étaient emballées dans du papier d'aluminium, il y avait aussi des torchons de cuisine, ce qui m'a surpris, mais c'est un point positif :) L'internet fonctionne très bien, cependant, un mot de passe plus simple pourrait être défini, il m'a fallu un certain temps pour taper 6 appareils pour ce mot de passe compliqué, il pourrait y avoir un code QR à scanner pour l'accès à l'internet. Superbe quartier, 7 minutes à pied de la mer. Quartier calme. L'appartement est idéal pour un couple, pour les familles c'est mieux quand il fait beau car alors les enfants peuvent traîner sur la terrasse. Vous pouvez voir que les propriétaires ont fait de leur mieux pour installer des lits pour 4 personnes dans un si petit espace. Ce lit escamotable pour 2 personnes, encastré dans le mur, est très confortable.”

• „Super lokalizacja. Cichutko przyjemnie. Profesjonalna obsługa. Pelne wyposażenie w to co potrzeba. Bardzo polecam”

• Mas Saint Jaume Ocena: 10

„Super lokalizacja”

• „Klimat Prownsji. Spokojna okolica, a jednak bliskość do ciekawych miejsc.”

• „Wszystko było super”

• Mer et Soleil Ocena: 10