2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Varaždin County Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Lagus Priemerné hodnotenie: 5

„Raňajky nezodpovedali ponuke.“

• Apartment Atlas Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko, hlavne príjemný pán majiteľ.“

• Hotel Varazdin Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemný personál a dobrá izba“

• Hotel Turist Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super.“

• Hotel Varazdin Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha hotela výborná, blízko hlavného ťahu, takže sa nemusí blúdiť dlho po meste a blízko centra. Personál hotela veľmi milý a ochotný. Vonkajšia terasa, kde Vám ochotne spravia kávu aj v skorých ranných hodinách kým začnú raňajky.“

• Hotel Trakošćan Priemerné hodnotenie: 10

„super lokalita ako zastavka na ceste do chorvatska, skvele ranajky plus wellness“

• Hotel Trakošćan Priemerné hodnotenie: 9

„Okoli, reštaurácia s bufetom, bar, wellnes s výhľadom (zo sauny priamo na hrad)“

• Grebengradska Medna Hiža Priemerné hodnotenie: 10

„Príroda je fenomenalna“

• Hotel Trakošćan Priemerné hodnotenie: 9

„Páčila sa nám veľká, priestranná izba spolu so sedačkou, kde si človek mohol počas dňa sadnúť. Výhľad sme mali na tenisové kurty a parkovisko, nebolo to však rušivé. Páčilo sa nám rôznorodé zariadenie reštaurácie ako aj recepcie. Ako ďalšie pozitívum bol obmedzený/regulovaný vstup do wellness, nebol tým pádom preplnený. Podávané jedlo bolo dobré, človek si vedel vybrať. Ceny v bare sú trochu vyššie, ale s tým musí človek počítať.“

• Hotel Orion Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko skvelé od lokality,personálu, jedlá, izby 😉Tichá lokalita,príjemný a ústretový personál,čisté izba aj sprcha,a jedlo v reštaurácii vynikajúce, veľké porcie a raňajky tiež,odporúčam a určite do budúcna navštívim znova .“