2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Varaždin County: відгуки про помешкання для відпустки
Varaždin County Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Nina Оцінка за відгуками: 9

“Все супер! Чиста, охайна квартира!“

• North-West house Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальне місце для відпочинку, 10/10“

• Apartments Dajčić Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування, квартира чиста і все є для довгого перебування, на подвір'ї є газон зі столиком, де можна випити каву.“

• Apartment Pokos Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, є все необхідне, зручні ліжка. Те що треба для відпочинку після довгої подорожі“

• Studio apartmani Vinica Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно! Ми з дітьми були щасливі.“

• Villa Marijana Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово, затишна атмосфера, краєвиди з тераси, чистота, приємні хозяєва. Помешкання, яке зачаровує , хочеться знову повертатися. Наступного разу так і буде. Дякую“

• Apartman TIN Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все: легке і зрозуміле вселення та виселення, розташування поряд з історичним центром, безкоштовна і вільна парковка свого авто під вікнами будинку, продовольчий супермаркет через дорогу, помешкання чисте, затишне і зручне, облаштоване практично всім необхідним для мандрівника. Відчувається рука хорошої господині. А сама господиня привітна і доброзичлива, залишила нам подарунки. Дякуємо за гостинність!“

• Vila Pajo Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався вид з будинку, місцерозташування. В будинку було чисто, охайно. Хороше співвідношення ціни і якості. Господар будинку був постійно на зв‘язку, швидке заселення.“

• Diamond Palace Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти класу "люкс" , в них є все необхідне для комфортного проживання і навіть більше. Було дуже чисто, затишно, все зроблено з любов'ю. Господиня подбала навіть про наш сніданок. Зустріла особисто. Зупинялись по дорозі з Хорватії до дому. Всім щиро рекомендую.“

• Apartman Tara Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер! В апартаментах є все необхідне для комфорту(навіть з маленькими дітьми)!“