2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Versilia Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel La Pace - front sea Priemerné hodnotenie: 9

„Super personal, výborná lokalita“

• Hotel President Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli vynikajúce. Dobrý výhľad na mesto a more. Personál bol milý a ústretový“

• Villetta Miramonti Priemerné hodnotenie: 8

„Dom je priestranný.“

• Hotel Puccinelli Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha bola super.Boli sme v máji a na naše výlety sme mali výbornú východiskovú polohu. Krásny výhľad z balkóna na hory aj more.Izba bola priestranná a čistá.Izba bola štvorlôžková dverami predelená na dve izby.Tak mali súkromie aj naše deti. Wifi bola výborná. Cítili sme sa dobre. Ďakujeme“

• Hotel Eco Del Mare Priemerné hodnotenie: 10

„Pohodlné ubytovanie, izba s funkčnou klimatizáciou, každý deň upratovaná. Parkovisko za budovou, pekný bazén a dve vírivky (aj so slanou vodou), milý personál, výborné pestré raňajky. Každý večer program pre deti, alebo pre dospelých. A k moru stačilo len prejsť cez cestu. V okolí množstvo reštaurácií a vynikajúca zmrzlina.“

• Hotel La Pace - front sea Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita hotela, jedlo vyborne, personal vyborni“

• Hotel Nettuno Priemerné hodnotenie: 5

„Výborná lokalita, blízko do centra peši asi 10minut, blízko na verejnú pláž peši asi 5 minút.“

• Sweet home Priemerné hodnotenie: 9

„Dom bol priestranný, klimatizovaný, veľká ohradená záhrada s možnosťou parkovania vozidiel, veľa vonkajšieho posedenia, možnosť uskladniť vlastné bicykle. K dispozícii boli domáce bicykle. Dom je situovaný v privátnom parku, kde je vstup možný len na kartu.“

• Hotel La Pace Priemerné hodnotenie: 4

„Parkovanie, lokalita, bicykle, okolie“

• AMASOLE Apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Pobyt bol prefektný, myslím, že najlepšia lokalita v celom meste. Hostitelia sú milí, ochotní pri príchode všetko poukazujú, pomôžu úplne so všetkým čo budete potrebovať. Veľmi sa nám páčilo vonkajšie posedenie, ideálne na večerný oddych pri flaši dobrého vína.“