West Zone Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Peshwa Ocena: 6,7

„wbrew twardości łóżka dobrze spałem. było cicho”

• „Obsługa pomocna przy niemal każdym problemie. Czysto, schludnie. Ręczniki i pościel we właściwym porządku. Tradycyjne śniadania, obfite i wystarczające nawet dla głodnych ludzi. Wi-fi działa bez problemów.”

• „1. Lokalizacja. Blisko centrum i dworca CST oraz Churchgate 2. Pokój ok. 3. Ciepła woda bez zarzutu 4. Czysto 5. Bardzo miły personel. Wpuszczono nas do pokoju już o 9 rano. ”

• Hotel Sea Princess Ocena: 7,5

„Śniadanie. WiFi”

• „Śniadanie podawane według indywidualnych zamówień z karty dopasowane do potrzeb klienta. Pokoje bardzo wygodne, obsługa pomocne i bardzo uprzejma. Samochód z kierowcą do dyspozycji gości za niską dodatkową opłatą. Wypożyczalnia rowerów na miejscu. Hotel organizuje wycieczki dla gości, sugeruje miejsca godne uwagi w pobliżu obiektu.”

• Vinsons Cottages Ocena: 4,2

„Dobry kucharz.”

• Hotel Kumkum Ocena: 9,2

„Pokój komfortowy, czysty. Wygodne łóżko. Posiłki można jeść na miejscu w cenach jak na mieście. Szczerze polecam. W recepcji można wymienić pieniądze po kursie w kantorach. Super udogodnienie. Z lotniska do hotelu taxi prepaid 420 rupii.”

• The Leela Mumbai Ocena: 10,0

„Wszystko dosłownie było super! najwieksze i najmilsze zaskoczenie kuchnia. Wszystkie potrawy serwowane na sniadanie lunch czy kolacje gładziły podniebienie moje i moich partnerów buiznesowych. Bravo dla szefa kuchni !!!”

• Hotel Alka Inn Ocena: 7,5

„Przestronny apartament, z kuchnia, lodówka i pralką. Czysty. Spokojna okolica. Blisko sklep”

• „Bardzo smaczne posiłki”

30 Najlepszych Hoteli w regionie West Zone