Westerwald Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie, obsługa”

• Hotel Alte Viehweide Ocena: 10,0

„Okolica przepiękna, a na śniadanie nawet najbardziej wybredny znalazłby coś dla siebie!”

• „Wygodne łóżko ”

• „Sniadanie mogloby byc nieco bardziej urozmaicone, ale na plus pyszne jajka faktycznie na miekko, co sie raczej nie zdrza. Lozko bardzo wygodne, w pokoju cieplo mimo mrozow. Ogolnie super. Moze pojade tam z rodzina na urlop, bo okolica piekna.”

• „Hotel rewelacyjny! Basen, sauny, bilard, piłkarzyki, darmowe napoje w lodówce i szlafroczki - wszystko to w cenie noclegu. Dokupiłyśmy także śniadanie, ktore było całkiem drogie, ale za to było dosłownie wszystko czego dusza pragnie! Wraz z moją przyjaciółką spędziłyśmy naprawdę relaksujący weekend! Polecam w 100%”

• „Sniadanie ok ale bez warzyw. Slabe ogrzewanie obiektu, przy temperaturze zewnetrznej na poziomie -10 w pokoju bylo chlodno.”

• „sniadanie b.marne buka 3 plasterki wedliny na osobe ,i dzem ,bez jogurtu soku itp bardzo skromne i obsluga marna brak papieru toaletowego ,po infotrmacji dostalismy 1/2 rolki.brak mydla brudna lazienka pokoj tez duzo do zyczenia”

• „Dobra lokalizacja - Ładne widoki”

• „POKOJ Z LAZIENKA ;WYGODNYM LOZKIEM ORAZ SNIADANIE W CENIE 44 euro to idealny stosunek ceny do jakosci w tym regionie DE .Co prawda hotel swoja swietnosc mial w czasach H.Kola ale dla mnie jest OK.”

• „Bardzo fajny, rodzinny hotel, położony na ustroju, w pobliżu lasu. Bardzo dobry dojazd do autostrady. Duże pokoje, wygodne łóżko, czysto, fajne jedzenie, super śniadanie. Polecam szczególnie, hotel dużo lepszy niż mogło się wydawać po zdjęciach i opiniach. Szczególnie dobra lokalizacja dla aktywnych, blisko fajne ścieżki rowerowo-biegowe.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Westerwald