2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Wörthersee Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• The White House Austria Оцінка за відгуками: 10

“Все супер! Класний господар“

• Relax-Apartment mit Sauna Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово! Дякуємо дуже приємно ! Класне місце для родини с дітьми особливо, всім рекомендую“

• Ferienwohnungen Krakolinig Оцінка за відгуками: 9

“Дуже просторий апартамент, вночі свіжо, і навіть вдень не жарко, незважаючи на липень!..“

• The White House Austria Оцінка за відгуками: 10

“Просторні апартаменти приємно вразили нас своєю "начинкою". Вічливий господар. Дуже зручне розташування. Ліжка дуже комфортні, спати на них одне задоволення. Зупинялись лише на одну нічь, проїздом, але відпочили на всі 100%. Із задоволенням залишились би на довше. Рекомендую 5*****.“

• limehome Klagenfurt Karfreitstraße Оцінка за відгуками: 9

“Розташування супер!!! Все близько - центр в шаговій, парки, озеро - легко з допомоб автобуса. Зупинка 40 сек)) в помешканні абсолютно все є для комфортного перебування!“

• Sun & See Оцінка за відгуками: 10

“Ми зупинялись в апартаментах з чоловіком та двома дітьми на одну ніч. В цілому нам було комфортно. Легко знайти, безконтактне заселення. Місце на парковці біля входу взагалі величезний плюс. В апартаментах дуже чисто та тепло, сторонніх запахів не має. Є великий балкон, з якого відкривається дуже гарний краєвид. На кухні є майже все необхідне, хоча техніка застаріла. Є капсульна кавомашина, мікрохвильовка, електричний чайник, посудомийка і таблетки до неї, холодильник, плита, витяжка. Всі необхідні столові прибори і посуд. Із базових продуктів є лише цукор та капсули кави. У ванній кімнаті достатня кількість рушників, є фен, рідке мило. 2 телевізора. Ліжко і подушки дуже зручні, матрас супер, дітям на великому дивані також було зручно спати. Постільна білизна чиста. Інтернет добре працює.“

• Bird Home Room 4 Оцінка за відгуками: 8

“Апартаменти чудові, затишно, все є для комфортного перебування. Достатньо посуду, є можливість приготувати їсти.“

• Sandwirth Suites Palais Musil Оцінка за відгуками: 9

“Велика квартира.“

• Studios Klagenfurt Оцінка за відгуками: 8

“Великі апартаменти. Всі зручності. Сімейна обстановка“

• Sandra's Juwel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий апартамент майже в центрі міста. Дуже чисто. В квартирі є все, що необхідно (навіть кава та чай). Достатньо посуду. Господиня була дуже ввічлива. Хоча ми не зустрічалися і забирали ключі за кодом у скриньці, проте вона писала повідомлення, де розповіла всі подробиці і та поради щодо нашого візиту.“