2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Wörthersee Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• "Ellas Home Sekirn" - in 3min am Badestrand Оцінка за відгуками: 10

“Шикарний відпочинок за помірну ціну! На свята не бронювати, я поїду!!!“

• Feine 2-Zimmer Dachgeschoßwohnung Оцінка за відгуками: 9

“Ідеальна житло для довгих вихідних) затишне, комфортне) окрема вдячність за каву до кави машини)“

• Sandwirth Suites Palais Musil Оцінка за відгуками: 9

“Велика квартира.“

• “У квартирі є все необхідне з посуду, навіть були деякі продукти: олія, кава, чай, сіль, цукор, спагетті. Красива тераса з красивими краєвидами. Є підземний паркінг.“

• Cozy Reifnitz-mit Seezugang Оцінка за відгуками: 10

“Дякую господарям за комфортне розташування. Все було чисто, приємно, охайно. Чесно скажу, у реальності все набагато краще ніж на фото. Дуже порадував газон. Так , як ми були з двома дітьми. Я гадала нам не вистачить місця, але все було навпаки. Тиша. Плюс-це наявність парковки!!! До озера 5-7 хв пішки. Можу порадити від усього серця.“

• Ruhiges Apartment am Wörthersee mit Tiefgarage Оцінка за відгуками: 8

“Дуже тихе місце. У приміщені чисто, є все необхідне для комфортного проживання. Велика площа квартири. Зручно, що є підземний паркінг.“

• Sun & See Оцінка за відгуками: 8

“Вид на басейн і гори і ціна супер“

• Wohnung Nähe Klagenfurt Zentrum Оцінка за відгуками: 10

“Ми їхали проїздом через Австрію і нам треба було зупинитись на ночівлю, ми шукали щось не коштовне але , щоб були зручності . Зняли ці апартаменти . І хочу сказати , що в них вкладена душа ! Апартаменти можна було розглядати декілька годин , стільки цікавих рішень в інтерʼєрі, фото на стінах , які описували місцевість , бо якщо б не ці фото , то я б і не зрозуміла де була , а виявила б місцина популярна серед туристів. В апартаментах було все , що вам може знадобитись . Десяток видів чаю, капсульна кавомашина , келихи під усі види напоїв , сіль, цукор, олія, джеми декількох видів , чайник мікрохвильова піч, духовка і ще купа усього . Від руки для нас була написана привітальна листівка , і взагалі дуже було помітно , що у апартаментів є своя історія і душа . Це була одна ніч , але приємна .“

• The White House Austria Оцінка за відгуками: 10

“Просторні апартаменти приємно вразили нас своєю "начинкою". Вічливий господар. Дуже зручне розташування. Ліжка дуже комфортні, спати на них одне задоволення. Зупинялись лише на одну нічь, проїздом, але відпочили на всі 100%. Із задоволенням залишились би на довше. Рекомендую 5*****.“

• Apartments Alter Platz Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні та чутливі господарі. Одразу знайшли порозуміння. Пані Ангеліка - просто супер. Допомогла зорієнтуватися в місті і його інфраструктурі, поділилася посиланнями на місцеві додатки. Дружина з подругою почувалися, як вдома. Дуже задоволені гостюванням. Всім рекомендую.“