2. Svédország hotelértékelések
  3. Västerbotten megye hotelértékelések
  4. Umeå hotelértékelések
Svédország Umeå Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Scandic Umeå Syd Értékelési pontszám: 7,5

„Kutyabarát. Nagy parkoló. Csocsó, ping-pong asztal.”

• U&Me; BW Signature Collection Értékelési pontszám: 8,2

„Nagyon kedves személyzet, 10 pontos reggeli, remek elhelyezkedés.”

• First Camp Nydala-Umeå Értékelési pontszám: 7,4

„A még rendelt reggelit nem kaptam meg, Igazából nem is tudott róla senki,még az sem akinek el kellet volna készíteni! Ott àlltam az étterem mellet reggel 7- töl, Azok meg reggel 8- kor nyitottak, Volt egy nő,aki akkor kezdte el sütni a szemlélet amit el vittek az emberek a boltból, De reggeli ről nem tudott semmit, Nem is tudta volna egyedül még csinàllni a teggeliztetest, Mondta hogy mennyek a recepciora reklamàllni. Hát én mentem, Elnézést kértek és vissza utaltak a pénzt, A màsik,a bungallo. Jött egy Svéd férfi aki szerintem alkoholista volt mert totall részeg volt kora este 6- órakor, Ott büfögött még hànyt hangosan, A tv meg üvöltette este 11 így. Akkor még untam és szóltam neki,hogy most már elegmennyen be a szobájába.,mert hívom a portàt, Szóval elég rossz élményem volt ott! Alig tudtam aludni!”

• U&Me; BW Signature Collection Értékelési pontszám: 8,2

„Kozpontban, robb etterem a kornyeken. Tiszta szoba, tokeltes reggeli”

• U&Me; BW Signature Collection Értékelési pontszám: 8,2

„nagyon jó az elhelyezkedése, a szobák modernek, a reggeli nagyszerű, főleg a frissen sült kenyér”

„Egész jó reggeli”

• Hotell Vilja Értékelési pontszám: 7,7

„Nagyon csendes hely, automata beengedés du 16 után kódot adnak, akkor jössz mész mikor akarsz! Az ágy nagyon kényelmes és két párna volt, amit szeretek! Nagy tévé és sok csatorna megy. Reggeli megfelelő, állomások 15 percre vannak (busz,vonat)”

„az elhelyezkedés nagyszerű”

• Hotell Entré Norr Értékelési pontszám: 8,4

„A hotel tiszta volt. A szoba mindennel fel volt szerelve ami nekem kellett. Az agy kényelmes volt. A szobák hangszigeteltek. A reggeli jó volt. Meg vagyok elégedve.”