2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Banskobystrický kraj: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Банська Штявниця: відгуки про помешкання для відпустки
Словаччина Банська Штявниця Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartmány Svätá Barborka Оцінка за відгуками: 9,3

“Інтерʼєр був неперевершений. Сніданок - супер!“

• Apartmány Svätá Barborka Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудовий інтер'єр кімнат, багато картин і старовинних меблів, відчуваєш себе як в палаці. В коридорах теж багато антикваріату, ніби десь у музеї. Кімнати дуже великі по площі і мають високі стелі. Ліжка великі і зручні. Сподобався сніданок на терасі. Є міні бар в холодильнику по досить доступним цінам. Напроти через дорогу є продуктовий магазин. Добре, що є власне місце паркування. Розташування супер, в самому центрі. Є запасний вхід з двору, зручно що можна не ходити через кафе. Сподобався персонал, дівчата були привітні і в усьому допомагали.“

• Apartmán u Petra Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже зручна і дуже світла квартира. В якій є все. Я люблю каву і мені сподобалось ,що там є прекрасна кавоварка .“

• Pod Zlatým vrchom Оцінка за відгуками: 9,8

“Затишний будинок для сімейного відпочинку серед природи В будинку ж все необхідне для гарного відпочинку від якого залишились дуже приємні спогади“

• Holiday Home Banská Štiavnica Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудова зона для грилю, кухня з усім необхідним, велика кількість посуду, зручні ліжка. Місцерозташування хороше. Власниця- дуже приємна людина.“

• ubytovanie-stiavnica Оцінка за відгуками: 8,7

“Розташування дуже зручне для дорослих без дітей та без авто. Тиха маленька вуличка, жодних авто та шуму з вулиці. Це особливо важливо для повноцінного сну. Ліжко зручне. До центру дуже близько. Не маю нарікань на інтернет зв’язок.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Банська Штявниця

на основі 9 225 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com