Prejsť na hlavný obsah

8,2

• Wi-Fi zdarma

8,8

100 % overené hodnotenia

Skutoční hostia. Skutočné pobyty. Skutočné názory.

Zobraziť viac– otvorí dialógové okno
Napísať hodnotenie

• Ohodnotené: 12. februára 2023

7,0
    Dobré
    • Odoslané z mobilu

Mínus dávam čistote na umývadle,špinavé. Prach na televizore a na poličkách. V televízore nebolo rádio,diaľkové malo slabé baterky. Koberec špinavý,chlpy ešte asi od zacatku fungovania hotela a všade chlpy od nejakého psa a aj vlasy. Zrkadlo ocapkane.

Raňajky prekonali očakávania. Od cereálií, cez studené pulty,syry,šunky,salámy,vajíčko až teplé pulty a pochutiny typu vianočná,bábovka orechový,makový,kakaový závin. Čaj podľa vlastného výberu,mohli sme si aj na výlet zobrať. To sa týka aj našej dcérky,vedeli sme jej zobrať suché pečivo,hoci mala ubytovanie zadarmo (1rok). Mali dve detské stoličky, káva z kávovaru,vynikajúca. Dalo sa vybrať aj latte alebo horúca čokoláda, alebo ristreto. Na večeru bolo podávané jedno jedlo,ale aj polievka,bolo cítiť,že je to výborná domáca kuchyňa. Chuťovo skvelé a aj veľké porcie. Krb horel už od rána,jedáleň bola otvorená,aj keď sa nepodavala strava. Raňajky už od 7:15,ale personál milý,dopĺňali raňajky. Na izbách boli vonavucke uteraky-asi prvýkrát a dovolenke nám voňali. Mali sme apartmán,vaňa priestranná,po zimnom dni aj sme využili na oddych,bolo ticho na hoteli.

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 29. júla 2022

Večera

Raňajky boli super. Večera, žiadny výber,len jeden typ jedla.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 10. júna 2022

8,3
    • Odoslané z mobilu

Pomer ceny a vybavenia bol v poriadku.

Za tú cenu výborná strava , ústretová kucharka i recepčná 😃

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 20. marca 2022

• Jednotlivec

Všetko sa mi páčilo :-)

Raňajky i večera boli veľmi chutné i bohaté :-)

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 13. augusta 2021

• Odoslané z mobilu

Staršie zariadenie,”apartmán” je nadhodnotený vyraz pre miestnosť na konci chodby s presklenými dverami s veľmi malými rozmermi izby.

Raňajky bufetové, celkom slušný výber,večera servírovana,ochota personálu,uvítali sme v kúpeľni vaňu po celodennej túre

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 1. augusta 2021

Veľkosť izby

Chutné jedlá...

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 17. júla 2021

• Odoslané z mobilu

Chýbala mi na izbe aspoň mala chladnička.

Veľmi dobrá a chutná strava chutila ako doma. Pre nenáročného dovolenkára doporučujem. Za cenu ktorú ponúkajú super.

• Ohodnotené: 4. júla 2021

• Odoslané z mobilu

Ranajky boli v case od 7:30 do 9:00 prisli sme o 8 a uz sa na stol nic nedoplnilo, mali sme dost jedla, ale uz nebolo mlieko, dzus a podobne.

Velmi prijemna recepcna nam vysvetlila vsetko co sme potrebovali, ranajkovy vyber bol skvely a aj izba bola prijemna a cista.

• Ohodnotené: 13. júna 2021

7,0
    Dobré
    • Odoslané z mobilu

Ak idete do hotela kde ponukaju pobyt za ludove ceny, necakate luxus. Preto nas nic neprijemne neprekvapilo. Nato ze sa vlastne pridete do hotela len vyspat, postacuje

Tiche prostredie, ubytovanie zodpovedalo nizkej cene. Bola som rada ze ponukaju ranajky aj vecere. Jedlo sme si pochvalovali, bolo ho dost aj chutne.

• Ohodnotené: 9. júna 2021

• Odoslané z mobilu

Veľmi milí personál a dobré jedlo.

• Ohodnotené: 31. mája 2021

Strava bola super ,milý personál

• Ohodnotené: 22. júla 2023

Inak celkom dobre.
    • 4 noci

Potrebuje to všetko opravu.

Ranajky denne to isté. Večera +polievka,super.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 6. mája 2023

4,0
    Sklamanie
    • Jednotlivec
    • 5 nocí
    • Odoslané z mobilu

Čakal som ze keď ľudia pochvaľujú tento hotel ze to bude super a neviem som trosku sklamaný ale koľko ľudí toľko chutí čakal som teplejšie na izbe. Ako za tu cenu som pozeral sú aj lepšie hotely na vyssej úrovni. Ale nech si ľudia urobia sami názor keď navštívia hotel....

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 16. februára 2023

9,6
    Na lyžovacku pre normalnych ĺudí idealne
    • Skupina priateľov

Vsetko ok

Teplo , cisto , ochotný personál + majiteĺ Zdeno , jedlo super . Na takuto cenu v tomto období super ! Žiaden luxus , ale čo sme potrebovali , super.

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 29. januára 2023

Skutočne výnimočné
    • 6 nocí

Nemáme čo vytknúť

Izby čisté, v celom hoteli príjemne teplo. Bohatý výber na raňajky a skvela večera. Personál milý, ústretový, pokojná kľudná atmosféra a prostredie .

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 2. augusta 2022

4,0
    Skôr turistická ubytovňa ako **hotel.
    • Odoslané z mobilu

Batéria v sprche nefungovala, zo sprchy tiekla voda slabo pretože všetko tieklo do umývadla, prvý večer netiekla teplá voda, druhý zasa netiekla studená. Umývadlo bolo upchaté. Večera teplá len jedno jedlo bez možnosti výberu bez nápoja, nápoj si je potrebné dokúpiť. Jedna sa o komplex hotela, chatiek a kempu, treba byť pripravený na prítomnosť detského tábora.

Ubytovanie v prírode. Milý a ochotný personál. Raňajky formou bohatých bufetových stolov, v případě že sme potrebovali vyraziť skôr, dalo sa dohodnúť deň vopred na príprave balíčku, ktorý bol pestrý a postačujúci. Pohodlný, aj keď, možno až príliš mäkký matrac.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 7. augusta 2021

1,0
    Extrémne predražené
    • Odoslané z mobilu

Prvé čo sme videli za 52€/noc boli pavučiny v rohoch plafóna s tromi pavúkmi. Nie sme nároční, nespávame v 5* hoteloch, avšak tu sme 10minút skúmali komu viac smrdia návlečky na paplóne a prečo. Socialistické zariadenie by sa dalo odpustiť. Ale povýšenecký, arogantný prístup pána “asi hlavného” ktorý sa asi snažil byť vtipný bola posledná kvapka… Sedeli sme na raňajkách a staršia pani na barle prišla o 8:58 na raňajky (ešte sa ospravedlnila že zaspala), raňajky sú do 9:00. Áno. No tak ako ju arogantne odbil, nás ráno neodzravil, majster sveta… Keď som videla tú starú pani a pomyslela si ako si sem prišla užiť krásu Tatier a tamten idiot ju bude ešte vyháňať z raňajok keď sa slušne ospravedlnila. Ani kúsok ľudskosti. Čo Vám poviem, prídite zažiť…

Lokalita, recepčné

• Ohodnotené: 2. augusta 2021

Zodpovedajúce
    • 2 noci

Je načase modernizovať, nábytok, kúpelne .. asi všetko.

Řanajky nesklamú.

• Ohodnotené: 20. júna 2021

3,0
    Tatranec...
    • Odoslané z mobilu

Za tie peniaze očakávam viacej, ani nemám chuť písať, žijú z nostalgie.

Výhľad na Tatry ale nie z okna

• Ohodnotené: 14. mája 2021

relaxacny pobyt

nic

v prvom rade ked pridete sa ubytovat vas privita velmi mili a usmievavi majitel ktory od momentu ako na vas pozre hned vie co potrebujete. je to clovek s velkym C ktory zije pre svoj hotel. Clovek sa tu citi lepsie ako doma. izby su pekne utulne blede a hlavne ciste a vonave. Ranajky su pripravene sposobom svedskeho stola od vymislu sveta. na pitie caj, kava. Vecera polievka a druhe velmi chutne jedlo naozaj sa naje aj ten kto vsetko nema rad. majitel ochotne vam vsetko vysvetli poradi a hlavne sa stale usmieva cim vam aj uprsany den sprijemni. na recepcii je mila recepcna a tiez aj mila upratovacka ktara nema s nicim problem. prostredie je krasne v lese. da sa tu ubytovat bud v hoteli alebo v chatkach krasny velky pozemok a cistucky. je to tu pre ludi ktory si chcu oddychnut ako mi alebo idu na tury. ked sa postavite na dvor tak ste ako v rozpravke vrelo odporucam kazdemu.

• Ohodnotené: 2. mája 2021

Najskvelejší víkend!!!
    • Odoslané z mobilu

Nemalo sa nám čo nepáčiť, pretože všetko bolo perfiš!!!!

Všetko. Boli sme maximálne spokojní , personál vynikajúci, strava mňamka, v izbe čisto, prostredie nádherné, výhľad na končiare V. Tatier, krásne sme videli Lomnický štít este aj počasie nám žicilo, bolo krásne slnečno. Proste lepší relax sme dávno, pradávno nezažili.

zobrazené 1 – 25

Rozdiel v cene vyrovnáme
Rozdiel v cene vyrovnáme
Nízke ceny • Žiadne rezervačné poplatky • Našli ste nižšiu cenu? Rozdiel v cene vyrovnáme!

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: