1. domovská stránka hodnotení hotelov

8,1

• Wi-Fi zdarma

8,7

100 % overené hodnotenia

Skutoční hostia. Skutočné pobyty. Skutočné názory.

Zobraziť viac– otvorí dialógové okno
Napísať hodnotenie

Zobrazených 1 – 25

• Ohodnotené: 20. marca 2022

9,0
    Super
    • Jednotlivec

Všetko sa mi páčilo :-)

Raňajky i večera boli veľmi chutné i bohaté :-)

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 13. augusta 2021

• Apartmán Standard
    • Odoslané z mobilu

Staršie zariadenie,”apartmán” je nadhodnotený vyraz pre miestnosť na konci chodby s presklenými dverami s veľmi malými rozmermi izby.

Raňajky bufetové, celkom slušný výber,večera servírovana,ochota personálu,uvítali sme v kúpeľni vaňu po celodennej túre

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 1. augusta 2021

Veľkosť izby

Chutné jedlá...

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 17. júla 2021

• 4 noci
    • Odoslané z mobilu

Chýbala mi na izbe aspoň mala chladnička.

Veľmi dobrá a chutná strava chutila ako doma. Pre nenáročného dovolenkára doporučujem. Za cenu ktorú ponúkajú super.

• Ohodnotené: 4. júla 2021

• Odoslané z mobilu

Ranajky boli v case od 7:30 do 9:00 prisli sme o 8 a uz sa na stol nic nedoplnilo, mali sme dost jedla, ale uz nebolo mlieko, dzus a podobne.

Velmi prijemna recepcna nam vysvetlila vsetko co sme potrebovali, ranajkovy vyber bol skvely a aj izba bola prijemna a cista.

• Ohodnotené: 13. júna 2021

Dobré
    • Odoslané z mobilu

Ak idete do hotela kde ponukaju pobyt za ludove ceny, necakate luxus. Preto nas nic neprijemne neprekvapilo. Nato ze sa vlastne pridete do hotela len vyspat, postacuje

Tiche prostredie, ubytovanie zodpovedalo nizkej cene. Bola som rada ze ponukaju ranajky aj vecere. Jedlo sme si pochvalovali, bolo ho dost aj chutne.

• Ohodnotené: 9. júna 2021

• Odoslané z mobilu

Veľmi milí personál a dobré jedlo.

• Ohodnotené: 31. mája 2021

9,0
    Super

Strava bola super ,milý personál

• Ohodnotené: 21. septembra 2020

• 2 noci

V kúpeľni mohlo byť umývadlo oddelené od sprchy

strava výborná a vždy jej bol dostatok, výhľad na štíty Vysokých Tatier, ochotný personál

Termín pobytu bol september 2020

• Ohodnotené: 24. augusta 2020

7,0
    Super lokalita,super strava a personál.Mínus vyležaná posteľ.
    • Služobná cesta
    • 3 noci

Jediné čomu by som dal mínus boli postele na izbe 15 ,útulná malá izba ktorá mi na prespatie stačila ale nevedel som si zvyknúť na posteľ mám problemy s chrbticou tak mi dosť vyležaná posteľ vadila.

Čo sa týka jedla bolo skutočne výborné aj raňajky aj večera bohatý výber a kuchár musel byt naozaj čo sa v remesle vyzná -ako od mamy. Milí a úslužní personál.Lokalita sa mi tiež páčila .

Termín pobytu bol august 2020

• Ohodnotené: 19. augusta 2020

• Odoslané z mobilu

Nepáčilo sa nám ,že sme neboli upozornení na to,že tam bol detský tábor.bol tam hluk .kapacita reštaurácie nebola dostatočná pre klientov , ktorí tam boli ubytovaní .

Prostredie kľudné

Termín pobytu bol august 2020

• Ohodnotené: 2. augusta 2020

8,0
    Inak som ja aj celá rodina bola spokojná a určite budeme odporúčať každému. :)
    • 4 noci

Boli trochu zle riešené skrine na ukladanie vecí.

Lokalita je dobrá tichá mne vyhovovala, personál bol milý, vo všetkom sa nám snažil vyjsť v ústrety, strava bola chutná vždy teplá a pravidelne doplňovaná, takže vždy bolo jedlo dostupné, teplé a chutné.

Termín pobytu bol júl 2020

• Ohodnotené: 1. marca 2020

6,0
    Za tú cenu síce celkom slušné ale veľkosť izby zodpovedala pre jednu osobu a nie dve!
    • 7 nocí

velkost izby, vybavenie. Nebolo kde usušiť veci po lyžovačke, nevhodne rozmiestnenie vybavenia, aj keď to mohlo byť len na izbe č.15.

slušná strava a obsluha. Čisto.

Termín pobytu bol február 2020

• Ohodnotené: 23. februára 2020

7,0
    Moje hodnotenie je spracované presne podľa mojich pocitov ktoré som počas pobytu mal a mám teraz.
    • 3 noci

Bolo by fajn doplniť do kúpeľne malý ohrievač a namontovať vešiak na uterák, aby ste ho nemuseli vešať na kľučku dverí.

Hotel Tatranec je postavený už dávnejšie. Bolo by čo na ňom už zrekonštruovať. Stojí vľavo pri ceste 2 km pred Tatranskou Lomnicou. (v Smere Veľká Lomnica - Tatranská Lomnica. V jeho okolí je niekoľko chatiek. Hotel má rodinný a skromný charakter. Udržujú ho v čistote a vďaka milému a ochotnému personálu má tento hotel u mňa veľké plus. Raňajky aj večere boli veľmi chutné a boli formou bufetu. Raňajky dostatočný výber vrátane čerstvej zeleniny. Večere vždy jedna chutná polievka a na rôzne druhy upravené mäsko, k tomu všetky druhy príloh (podľa chuti), vždy aj bezmäsité jedlo. Nám veľmi chutilo a páčil sa nám aj celý pobyt. V kúpeľni nám ale chýbal ohrievač a aspoň jeden vešiačik na uterák. Izby sú tu menšie, ale úplne postačujú na niekoľkodňový pobyt. Nám bolo trošku zima, (ale my s manželkou sme doma zvyknutí na vyššiu teplotu ako väčšina ľudí). V izbe potešil aj menší TV s plochou obrazovkou. Nízka cena za pobyt, chutná polpenzia a príjemný personál sú dôvody prečo hodnotím tento pobyt pozitívne. Mne sa páčila aj atmosféra v jedálni, ktorú majitelia vyhrievali veľkým krbom. Ak sa bude dať, radi sa sem vrátime.

Termín pobytu bol február 2020

• Ohodnotené: 15. januára 2020

• Odoslané z mobilu

ochotny personal, cista izba, dobre ranajky, najlepsia cena v Lomnici

Termín pobytu bol január 2020

• Ohodnotené: 2. novembra 2019

7,5
    Dobré
    • 3 noci

Jeden z prihlásených účastníkov na poslednú chvíľu ochorel a nemohol sa zúčastniť, avšak zaplatiť sa muselo aj za neho!!!

Lokalita, ochota personálu, pestrosť a dostatočné množstvo stravy na raňajky

Termín pobytu bol november 2019

• Ohodnotené: 7. augusta 2021

1,0
    Extrémne predražené
    • Odoslané z mobilu

Prvé čo sme videli za 52€/noc boli pavučiny v rohoch plafóna s tromi pavúkmi. Nie sme nároční, nespávame v 5* hoteloch, avšak tu sme 10minút skúmali komu viac smrdia návlečky na paplóne a prečo. Socialistické zariadenie by sa dalo odpustiť. Ale povýšenecký, arogantný prístup pána “asi hlavného” ktorý sa asi snažil byť vtipný bola posledná kvapka… Sedeli sme na raňajkách a staršia pani na barle prišla o 8:58 na raňajky (ešte sa ospravedlnila že zaspala), raňajky sú do 9:00. Áno. No tak ako ju arogantne odbil, nás ráno neodzravil, majster sveta… Keď som videla tú starú pani a pomyslela si ako si sem prišla užiť krásu Tatier a tamten idiot ju bude ešte vyháňať z raňajok keď sa slušne ospravedlnila. Ani kúsok ľudskosti. Čo Vám poviem, prídite zažiť…

Lokalita, recepčné

• Ohodnotené: 2. augusta 2021

5,0
    Zodpovedajúce
    • 2 noci

Je načase modernizovať, nábytok, kúpelne .. asi všetko.

Řanajky nesklamú.

• Ohodnotené: 20. júna 2021

3,0
    Tatranec...
    • Odoslané z mobilu

Za tie peniaze očakávam viacej, ani nemám chuť písať, žijú z nostalgie.

Výhľad na Tatry ale nie z okna

• Ohodnotené: 14. mája 2021

relaxacny pobyt

nic

v prvom rade ked pridete sa ubytovat vas privita velmi mili a usmievavi majitel ktory od momentu ako na vas pozre hned vie co potrebujete. je to clovek s velkym C ktory zije pre svoj hotel. Clovek sa tu citi lepsie ako doma. izby su pekne utulne blede a hlavne ciste a vonave. Ranajky su pripravene sposobom svedskeho stola od vymislu sveta. na pitie caj, kava. Vecera polievka a druhe velmi chutne jedlo naozaj sa naje aj ten kto vsetko nema rad. majitel ochotne vam vsetko vysvetli poradi a hlavne sa stale usmieva cim vam aj uprsany den sprijemni. na recepcii je mila recepcna a tiez aj mila upratovacka ktara nema s nicim problem. prostredie je krasne v lese. da sa tu ubytovat bud v hoteli alebo v chatkach krasny velky pozemok a cistucky. je to tu pre ludi ktory si chcu oddychnut ako mi alebo idu na tury. ked sa postavite na dvor tak ste ako v rozpravke vrelo odporucam kazdemu.

• Ohodnotené: 2. mája 2021

Najskvelejší víkend!!!
    • Odoslané z mobilu

Nemalo sa nám čo nepáčiť, pretože všetko bolo perfiš!!!!

Všetko. Boli sme maximálne spokojní , personál vynikajúci, strava mňamka, v izbe čisto, prostredie nádherné, výhľad na končiare V. Tatier, krásne sme videli Lomnický štít este aj počasie nám žicilo, bolo krásne slnečno. Proste lepší relax sme dávno, pradávno nezažili.

• Ohodnotené: 31. mája 2020

TATRANEC

Počasie

Všetko, príjemný riaditeľ, recepčná, raňajky aj večere chutné,, opatrenia na Covid-19 boli na 100 % úrovni, dezinfekcia rukavice aj izby počas našej neprítomnosti dezinfikovali, boli sme veľmi spokojní

Termín pobytu bol máj 2020

Zobrazených 1 – 25

Rozdiel v cene vyrovnáme
Rozdiel v cene vyrovnáme
Nízke ceny • Žiadne rezervačné poplatky • Našli ste nižšiu cenu? Rozdiel v cene vyrovnáme!

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: