3. Львівська область: відгуки про готелі
Україна Трускавець Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Vesna Оцінка за відгуками: 8

“Розташування,персонал,ціна.“

• Hotel u Olega Оцінка за відгуками: 8,9

“Відпочинок в готелі сподобався. Інтер’єр відповідає тому, що обирала на сайті. В кімнаті чисто, є все необхідне. Було тихо і затишно. Готель розташований в зручному місці - недалеко до бювету, парку, магазинів, ринку. Є можливість смачного харчування. Дякую Михайлу Михайловичу і Вірі за чудовий та комфортний відпочинок!“

• Galant Hotel Оцінка за відгуками: 9,4

“Красивий новий готель, ввічливий персонал, який попри все хоче зробити гостям комфорт.“

• Курортний Готель Золота Корона Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже затишний готель. В номері є все необхідне, номер чистий. Знімали люкс, номер дворівневий, що зручно, коли подорожуєш з дітьми. Також в номері два санвузли, в одному з них джакузі та сауна. Прибирання щоденне, також постійно поновлювали питну воду та витратні засоби гігієни Окремо треба виділити персонал - всі мега ввічливі і готові допомогти У готеля є послуга комплексних сніданків/обідів/вечер. У нас сніданок входив у вартість номеру. Їжа смачна і її багато Щодо розміщення, то від туристичного центру хв 15 ходи“

• Вілла Калина Оцінка за відгуками: 9,2

“Старенька, але дуже комфортна вілла. Мені сподобалося. Приїду ще“

• Оскар Оцінка за відгуками: 9,3

“Зручне розташування, привітний персонал, співвідношення ціна/якість. Все сподобалося. Дякую. Буду повертатися“

• Royal Hotel and SPA Geneva Оцінка за відгуками: 6

“Співвідношення ціна-якість, а також те, що в готелі є спа зона. Зручне розташування“

• Вілла Марта Оцінка за відгуками: 8,7

“Розташування, невелике, але досить їстівне дієтичне харчування.“

• Hotel Vesna Оцінка за відгуками: 8

“Розташування безпосередньо біля бювету. Зручності в номері: душ, вмивальник, туалет, дзеркало. Фену не було. Тепло, хоча вже відключили опалення, але через негоду ввімкнули. Чистезна постіль і рушники. У номері через день прибирали. Ввічливий персонал. Видається картка на споживання 600 гр води на добу. Працює ліфт.“

• Villa Mozart Оцінка за відгуками: 9,3

“Смачні сніданки по типу "шведський стіл". Можно обрати по смаку. Із напіїв: сік, кава, чай.“

25 найкращих готелів - Трускавець