2. Albania – opinie o hotelach

9,6

9,6

9,3

• Ocena dodana: 28 maja 2024

Dobry czas na wizytę w Albanii

Lokalizacja

• Ocena dodana: 26 maja 2024

Nie ma takich rzeczy.

Fantastyczna lokalizacja bezpośrednio przy plaży leżaki i parasole w cenie. Doskonała bardzo miła i pomocna obsługa. Nowoczesny obiekt który mogę polecić każdemu.

• Ocena dodana: 20 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Śniadania, mało urozmaicone, mało owoców. Praktycznie codziennie to samo. Napoje z automatu do śniadania - kakao czy czekolady nie da się pić, natomiast zamówiona za dodatkową opłatą z baru jest smaczna... Poza tym śniadanie sprzątane już przed 10:00 pomimo że goście jeszcze jedzą lub zeszli późno na śniadanie. Słabe to i źle odbierane przez gości, my jesteśmy na urlopie i chcemy się również wyspać.

Bardzo ładne, duże i czyste pokoje z widokiem na morze. Miły personel, zwłaszcza młoda dziewczyna w okularach w recepcji (nie pamiętam imienia) i Panie sprzątające super miłe i bardzo dokładne :) Pozdrawiamy serdecznie ! Lokalizacja nad samym morzem z prywatną czystą plażą i leżakami. Hotel nowy i pachnący świeżością. Niezła restauracja a la carte. Ręczniki plażowe dostępne każdego dnia.

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Personel hotelu bardzo życzliwy, hotel czysty i w doskonałej lokalizacji- pewnością wrócimy!
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

widok, wygodne łóżka, wszędzie blisko, bardzo pomocny personel

Hotel w ciekawej okolicy, tuż przy piaszczystej plaży. Bardzo czysto, nowoczesny wystrój, cała rodzina jest zachwycona pobytem

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Przyjemne wakacje w fajnym miejscu - value for money.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Klimat, miła obsługa i bardzo fajne pokoje z widokiem na morze.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Jestem bardzo zadowolona z pobytu.

Ekspresy do kawy.

Bardzo ładne pokoje. Super wygodne i duże łóżka. Piękny widok z balkonu na morze. Śniadania bardzo dobre. Lokalizacja bardzo dobra. Bardzo dobre posiłki z karty. Alkohole europejskie. Polecam wszystkim, którzy cenią dobre lecz nie duże resortowe hotele.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Fajne wakacje

Nic

Bardzo ładny Hotel, pokój czyściutki, codziennie sprzątany, przemiły personel, bardzo pomocny. Basen przy hotelu, dostępne bezpłatnie leżaki na basenie i na plaży, śniadania smaczne

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2024

polecam
    • Pokój Czteroosobowy z widokiem na morze

pokoje, bardzo czyste, Obsługa bardzo miła i pomocna

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

Bardzo dobry hotel.
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Bardzo dobry hotel. Wielkie podziękowania dla całego personelu hotelu. Dziękujemy za zorganizowanie transferu lotniskowego jak również za zorganizowanie transportu na wycieczkę. Bardzo dobre Wi-Fi, smaczne śniadania. Bardzo polecamy ten hotel.

• Ocena dodana: 3 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Poza sezonem nie ma śniadań, jest tylko pieczywo tostowe i dżemy w plastiku

Świetna lokalizacja

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

• Pokój Czteroosobowy z widokiem na morze

Personel bardzo miły i pomocny. Pokoje urządzone ze smakiem . Widok i szum morza niezapomniany .. polecam to miejsce z czystym sumieniem :)

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

• Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

bardzo dobra lokalizacja, przestronny pokój, piękny widok na morze, bardzo dobra obsługa

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

4 dni - początek lutego - wypoczynkowo :)
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Jedynie do czego mogę się przyczepić (i to trochę na siłę) to śniadania, nie było jakiegoś dużego wyboru (ale byliśmy na początku lutego) więc i gości hotelowych było znacznie mniej niż w sezonie więc może dlatego "szwedzki stół" nie był maksymalnie zastawiony.

Pokoje z widokiem na morze są świetne, byliśmy w (Pokój deluxe z widokiem na morze ) i śmiało polecam taki wybór! Bardzo czysto, dodatkowo sprzątane codziennie (jeśli tylko się chce) wyposażenie łazienki na full łącznie ze szczoteczką do zębów i pastą! Lodóweczka, sejf i smart TV, internet (wifi) bardzo dobre, nawet łapie zasięg na plaży przed hotelem. Jedzenie w restauracji hotelowej (dania z karty) wszystko bardzo smaczne! Polecam owoce morza w każdej postaci serwowane w tym lokalu (a sprawdziłem wszystkie z karty!)

• Ocena dodana: 9 listopada 2023

Bardzo udany wyjazd
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Pierwszy raz w Albani przez przypadek wybrałem wspaniały hotel chyba najnowszy i najładniejszy w okolicy Wszystko na wysokim poziomie i bardzo miła obsługa

• Ocena dodana: 30 października 2023

Super miejsce na jedną noc
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Fajna lokalizacja. Cisza, spokój, widok na morze. Obok oraz w hotelu są restauracje. Czysta plaża. Parking.

• Ocena dodana: 23 października 2023

Magiczny krótki pobyt
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Pięknie położony hotel z widokiem na morze, cudowne pokoje pięknie urządzone , pyszne śniadania i przede wszystkim uczynna obsługa , pozwolili nam wcześniej się zameldować i później wymeldować , pomogli nam w zorganizowaniu transferu na lotnisko , bardzo dziękujemy i polecamy to miejsce w 100 procentach

• Ocena dodana: 11 października 2023

Niesamowity widok

Tak krótki nasz pobyt

Widok z hotelu po Prostu niesamowity ! Mieliśmy pokój delux na 3 osoby ) balkon , łazienka , wszytko do mycia się , niczego nie brakowało ) wodę odstawili i ręczniki zmienili na następny dzień ) można samemu ustawić włączyć funkcje / prośbę o sprzątanie na panele na drzwiach )) bez żadnych karteczek ) mieliśmy śniadanie w cenie , i było wystarczające , smacznie ) personel w restauracji oraz na recepcji byli bardzo pomocni !! Zawsze uśmiechnięte )

• Ocena dodana: 21 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Lokalizacja, garaż podziemny, bardzo ładne pokoje z widokiem na morze.

• Ocena dodana: 12 października 2022

Z przykrością stwierdze że więcej tam nie wrócę
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

śniadania monotonność jestem w stanie jeszcze zrozumieć - albo usuńcie ta opcje przy rezerwacji przez Booking albo usuńcie całkowicie opcje śniadań (wielokrotnie nie skorzystałem z opcji śniadań bo nie miałem ochoty psuć sobie dnia widokiem obrażonej obsługi - bardzo miła Pani kelnerka w okularach to jedyna kelnerka która była miła od rana) brak szklanek do wody w pokojach (sam jestem właścicielem hotelu i często jeżdżę po innych hotelach i było to dla mnie szokiem ) obsługa restauracji - przepraszam ale coś takiego dla mnie jest niedopuszczalne - przyjeżdżasz do hotelu schodzisz do restauracji… czekasz… po 20min podchodzi obrażony kelner zamawiasz drinka i prosisz o kartę menu, wypijasz drinka i czekasz 20 min a kelner zamiast zainteresować się stoi za twoimi plecami i rozmawia z reszta obsługi, wstałem podszedłem sam do kelnera i poprosiłem o rachunek bo 70min czekania na podanie karty to trochę przesada macie naprawdę rewelacyjna kuchnie jeśli chodzi o Dania ale obsługa niszczy to… dałem restauracji szanse drugą zamawiając danie, oczywiście otrzymałem inne - 1 raz w moim życiu nie dałem napiwku obsłudze dlatego przez dwa tygodnie wychodziłem z hotelu by jeść obiady kolacje itd w innych miejscach niż w hotelu rozumiem tez remont na pietrze powyżej ale przyjeżdżam na urlop i nie chce być codziennie przez dwa tygodnie budzonym punkt 7:30 dźwiękiem sprzętów

czystość w pokojach - przy dwutygodniowym pobycie to muszę przyznać, że było na bardzo wysokim poziomie. Wspaniałe Panie sprzątające, uśmiechnięte, miłe, życzliwe i bardzo pomocne plaża obsługa plaży - miły Pan który pilnował porządku oraz rzeczy gości codziennie uzupełniana woda poprawiana (zmieniana) pościel super obsługa recepcji i pełna organizacja transportu piękny widok z balkonu

• Ocena dodana: 6 września 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Nie rozumiem czemu goście hotelowi żeby z basenu przejść do swojego pokoju nękani są przez obsługę i nakazuje im się ubierać koszulki. Hotel fajny ale albo goście hotelowi albo goście w restauracji

Czystość

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

Europejski standard Hotelu w Durres ! Polecam
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Korytarze na pietrach w 4-5* hotelu nie sa klimatyzowane. Pokoj na gory jest rowniez pokojem na dosc duza droge. nie slychac halasu ale polecam pokoj z widokiem na morze. Kazde otwarcie balkonu zatrzymuje klimatyzacje, ale po jego zamknieciu trzeba wstac i ja uruchomic na panelu na scianie.

obiekt jest nowy. bardzo ladnie wykonczony w standardzie europejskim. Przemily personel, zawsze gotowy do pomocy. Rewelacyjna obsluga Managera hotelu, najzwyzsza klasa. Calkiem dobre sniadania, cosziennie grilowane warzywa, ale nie bylo masla ? Kawe robi obsluga niby fajnie ale tworza sie kolejki. Mega wygodne lozka i materace, szerokie i wysokiej klasy. pokoje i lazienki bardzo duze. Dobre drzwi chroniace przes halasem z zewnatrz. super widok na morze.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2023

3,0
    Rozczarowanie. Nie planuję więcej wyjazdu do Albanii, kraju o niezwykle ciekawej i trudnej historii.
    • Pokój z łóżkiem typu king-size z widokiem na morze

Śniadania jednostajne. Brak jakichkolwiek opisów. Niezrozumiale wykładane potrawy (słodkie mieszane ze słonymi). Krojone na plasterki parówki zawierały resztki pociętych plastikowych "skórek". "Kelnerzy" (młode niedoświadczone osoby) nosili czarne plastikowe rękawiczki, co stwarzało wrażenie uczestnictwa w pogrzebie. Brak znajomości jakiegokolwiek języka obcego poza albańskim. Zapytanie o odbiór brudnych naczyń ze stolika ograniczało się do mruknięcia i pytającego skierowania palca wskazującego na brudne naczynie. Wędrówkom do bufetu po kawę lub inny zwykły napój towarzyszyły ciągłe pytania kontrolne typu "All inclusive?!". Sprzątanie niechlujne i pobieżne. Podłoga niezamiatana (piasek). Często niewymieniane ręczniki, papier toaletowy i kosmetyki, co wymagało interwencji. Brak wody pitnej w butelkach. Raz wystąpiło celowe skasowanie (prawie do zera) chłodzenia w lodówce pokojowej. Pozostawianie przez sprzątaczkę uchylonego okna balkonowego, co blokowało działanie klimatyzacji. Po powrocie do domu stwierdziłem w walizce brak 2 (dwóch) buteleczek brandy "Skanderbeu" o śmiesznej wartości po 200 ALL każda (zakupionych na prezent dla znajomych) oraz futerału z przyborami do czyszczenia uszu. Przedmioty te spakowałem do walizki dzień przed wyjazdem. Było to rozczarowujące doświadczenie na zakończenie pobytu w 5-gwiazdkowym Hotelu "Amr".

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

2,0
    Bardzo słaby
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na góry

Położenie przy plaży

Bardzo słabe śniadania, w hotelu obowiązują same zakazy, karty do pokoju dwuosobowego otrzymujesz tylko jedną.Personel nie specjalnie jest zainteresowany gościem hotelowym.Ogólne wrażenia na niskim poziomie.Część pokoji z widokiem na autostradę i wielki chałas wystepujący nawet po zamknięciu drzwi.

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2022

bardzo słabe jest to ze w opisie hotel dla rodzin a dla dzieci ZERO atrakcji
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Bardzo się zawiodłam brakiem możliwości przedłużenia doby hotelowej manager recepcji nie pomógł w sytuacji gdzie byłam z chorym dzieckiem miałam 12 h spędzić na holu hotelowym

hotel czysty obsługa restauracji all inclusive przemiła, niestety Pan z restauracji hotelowej chodził wiecznie naburmuszony i patrzył z góry na turystów z Polski jednym słowem buc