2. Albania – opinie o hotelach

8,1

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Znośny
    • Pokój Trzyosobowy typu Comfort

Maly i niedostępny parking, zupełnie nieurozmaicone śniadania (codziennie dokładnie to samo, mały wybor), słaba kuchnia. Wyposażenie pokoju zredukowane do minimum (brak talerzyków, szklanek, sztućców), maleńka lodówka. Fatalna łazienka (prysznic nie ma osobnej kabiny, zalewający przy korzystaniu łazienke - woda spływa powoli przez dziurę na środku podlogi). Niezbyt wygodne łóżka, mocno przechodzone umeblowanie.

Sympatyczna, pracowita i zaagazowana obsługa, dobra klimatyzacja, dobry widok z balkonu, czysty choć niewielki basen. Dobre WiFi.

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

• Pokój Trzyosobowy typu Economy

W ostatnią noc.brak klimy po.sprzataniu brak papieru toaletowego.w.pokoju i otwarty balkon oraz drzwi pod moją nieobecność. Śniadania codziennie to samo a kawa brak słów woda leciala.jak by zaraz.miala.sie skonczyc reszta Oki

Położenie

• Ocena dodana: 9 września 2023

2,0
    • Pokój czteroosobowy z tarasem

Najgorsze i najbardziej ubogie śniadania ever!

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2023

• Studio dwupoziomowe

Codziennie było to samo na śniadanie. Przydałoby się urozmaicenie. Schody na basenie oraz na terenie hotelu powinny być oznaczone taśmami antypoślizgowymi, bo w tym hotelu były bardzo śliskie. Podczas naszego pobytu 3 osoby upadły się na schodach na basenie. Ja na nich skręciłam kostkę. W pokoju brak żelazka i suszarki do ubrań. Ubrania mokre trzeba było rozwieszać po całym pokoju albo na płocie. Fajnie jak by te sprzęty były.

Basen na terenie był rewelacyjny. Woda czysta. Muzyka z baru umilała nam czas. W barze można było zamówić napoje i jedzenie do godz. 20. Widok z baru oraz jadalni przepiękny, bardzo klimatyczny. Hotel położony 10-15 min od promenady. Od portu z 20 min. spokojnie można przejść na piechotę. Pościel zmieniana co 2-3 dni. Hotel bardzo zadbany, bardzo czysty. Polecamy z całego serca.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy

Okropne sniadanie, wszystko stare i kazdego dnia to samo. Lazienka nie do użytku, prysznic gdzie po 2 min woda wylewala sie na cala lazienke, reczniki nie byly wymieniane. Drzwi od pokoju bardzo ciezko bylo otworzyc.Nie polecam!

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

Raczej polecam
    • Pokój czteroosobowy z tarasem

Trochę daleko do morza, bardzo stromo. Problem z meldowanie, czekaliśmy dłużej.

Basen, duży pokój z pięknym widokiem na może, niezłe sniadanie

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

1,0
    • Pokój dwuosobowy

Śniadania tragedia. Stare pieczywo, jeden rodzaj wędliny. Pokoje brudne, sprzątnie było raz na 4 dni o ręczniki nie można było się doprosić o ich wymiane. W barze brak lodu do napojów i drinków. Właścicielka co chwilę robiła awantury ludziom którzy tam pracowali. Ciężko było odpocząć

...

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

1,0
    • Pokój trzyosobowy typu Budget

Podejście obsługi do rozwiązania problemów przez nich spowodowanych. Martwe robaki w pokojach za łóżkami, coś co tylko wyglądało jak kawa do śniadania, niesmaczne śniadania (kupowaliśmy sami chleb i wędlinę) - omijajcie ten hotel

Basen i widok

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy

słabe śniadania mały wybór ,nie świeże pieczywo. Nie wygodne łóżka,

Rodzinna atmosfera, miły personel

• Ocena dodana: 19 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy typu Economy

Śniadania dosyć monotonne, mało smaczne zawierające suche, krojone na grube kromki pieczywo. Ciągle czegoś brakowało, trzeba czekać na doniesienie. Kilka razy musiałam prosić o noże, ponieważ nie było ich pomiędzy sztućcami. Niedomyte szklanki na napoje. Jadalnia to nowsza część hotelu z pięknym widokiem na morze, oszklona w dużej części, z piękną, szklaną barierką zabezpieczającą. Barierka ta była jednak tak brudna, że usiedliśmy przy niej raz, ponieważ ciężko jeść posiłek i spoglądać na odbite na szkle tłuste ślady po maśle, resztki kawy czy dżemu. Przez cały tydzień naszego pobytu nikt z personelu jej nie umył. Pokoje sprzątane codziennie, ale niedokładnie . Łóżka usytuowane pod oknami wychodzącymi na balkon sąsiadów.Twarde, materace, niewygodne poduszki. Telewizor bez kabla HD, lodówka włożona do szafki, która urwała się na zawiasie. Prysznic bez brodzika,kabiny i kotary, woda lała się po całej łazience. Pomysłowy, trzypiętrowy basen posiadał dużo ostrych krawędzi. Hotel ma potencjał,ale musi jeszcze popracować nad jakością.

Hotel położony na wzgórzu z pięknym widokiem na morze. Miły i pomocny personel. Wygodne kanapy z wodoodpornym pokryciem zamiast leżaków przy basenie oraz sporo zacienionego miejsca. Moskitiera zabezpieczającą przed komarami. Klimatyzacja w cenie.

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

Rozczarowanie
    • Pokój dwuosobowy

Kelner zaczął mi opowiadać, ze nie miał 40dni seksu, a mojemu chłopakowi, ze Polki są łatwe

Schwimmbad