2. Austria – opinie o hotelach
  3. Karyntia – opinie o hotelach
  4. Arnoldstein – opinie o hotelu
Austria Arnoldstein Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko super. Nie było do czego się przyczepić.”

• „Przestronnie nowocześnie przytulnie czysto”

• „Lokalizacja”

• B&B Leonhard 7 Ocena: 9,4

„Nasz pobyt związany był z przejazdem trasą rowerową ALPE ADRIA, która przebiega nieopodal. Gospodarze przyjęli nas wyjatkowo serdecznie. Na pewno dlugo będziemy pamiętać pobyt jako bardzo udany a szczególnie śniadanie - wyjatkowe”

• AlBy&B Ocena: 9

„Smaczne śniadanie, wspaniały gościnny właściciel. Wygodne łóżka, przestronny pokój z widokiem na góry. Ciche otoczenie. Spędziliśmy tam jeden wieczór w drodze do celu. Chętnie wrócimy”

• „Dobra lokalizacja w drodze do Francji, szybki i bezproblemowy meldunek, w naszym pokoju był mały aneks kuchenny co pozwoliło na przygotowanie ciepłego posiłku. Duże wygodne łóżko, pyszne śniadanie z lokalnymi produktami”

• „Lokalizacja”

• FACT Apartments Ocena: 9,9

„Przemiła gospodyni. Dom stoi w pięknym, dużym ogrodzie; wielka cisza i widok na Alpy. Parking dla gości. Pyszne i pięknie podane śniadanie. Mam nadzieję tam wracać.”

• „Zlokalizowany przy autostradzie, blisko granicy z Włochami. Ciekawy wystrój, galeria sztuki. Cicho pomimo ulokowania w pobliżu autostrady, kamery na parkingu (ale nie wiadomo jak skuteczne). Duży parking, zieleń wokoło, można było podjechać do pobliskich miasteczek w Austrii lub we Włoszech. Widok na góry. Dogodne godziny zameldowania i wymeldowania.”

• AlBy&B Ocena: 9

„Śniadanie - smaczne i wystarczające, miła i pomocna Pani która przekazywała nam klucze i przygotowywała rano śniadanie”