2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria Superioară
  4. Comentarii despre hoteluri în Gmunden
Austria Gmunden Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Ferienwohnung Sailer Scor din comentarii: 8,3

„Intreg apartamentul, spatios, confortabil. In baie ai unde pune prosoapele!”

• Traunseeresidenzen Scor din comentarii: 9,2

„Dupa cum se vede in istoricul meu de calatorii am calatorit destul ,dar aceasta locatie este favorita mea . Incep cu propietarul care a fost foarte receptiv,apartamentul mobilat si aranjat cu siguranta de un designer,practic erai ca acasa. Utilat cu tot ce aveai nevoie,in bucatarie am gasit de la cafea pana la condimente. Felicitari managementului,nota 10 cu plus. Recomand aceasta locatie cu caldura atat prietenilor cat si viitorilor calatori.”

• Traunseeresidenzen Scor din comentarii: 9,2

„Locația este foarte aproape de lac, câteva minute de mers pe jos, loc de parcare inclus, acces în cameră pe bază de cod, apartamentul este foarte mare și spațios, confortabil, modern, liniște, nimic de reproșat. Raport calitate-preț excelent cu reducerea pe care am avut-o de la booking.”

• Traunseeresidenzen Scor din comentarii: 9,2

„Nota 10 pentru curățenie! Locatia foarte aproape de centru. Locul de parcare excelent. Check-in și check-out simplu. Apartament utilat cu tot ce e nevoie. Pat foarte confortabil.”

• Hotel Magerl Scor din comentarii: 9

„Locatie minunata cu vedere spre lac. Liniste deplina. Parcare mare. Piscina cu apa incalzita. Mic dejun excelent.”

• Modern Apartment, Full Kitchen, for 6 Scor din comentarii: 9,2

„Totul a fost perfect!”

• Traunseeresidenzen Scor din comentarii: 9,2

„Apartament foarte curat, utilat, în zonă liniștită, la 500 m de centrul orașului.”

• „locația”

• Gasthof Engelhof Scor din comentarii: 8,3

„. Pensiune curata, la marginea orasului, cu restaurant. Mancare foarte bună, personal amabil”

• Hotel Esplanade Scor din comentarii: 8,5

„foarte bine amplasata, o terasa cu o vedere superba la lac. parcarea subterana foarte incapatoare (8 niveluri subterane)”

Cele mai bune 30 hoteluri din Gmunden