2. Австрия отзиви за хотели

„Широка и светла стая“

• Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden Оценка от отзивите: 8.1

„местоположението“

• SLEEEP HOTEL Ansfelden Оценка от отзивите: 7.8

„Чисто и спокойно!Настаняване по всяко време,без да се бавиш.Подземен гараж!До магистралата.Препоръчваме го.“

• ART-INN Design Self-Check-in-Hotel Оценка от отзивите: 8.4

„Много близо до хубав ресторант, самонастаняването е удобно“

• Hotel Schillerpark Linz, a member of Radisson Individuals Оценка от отзивите: 8.1

„Чисто,уютно в центъра на града и със всички удобства,като градски транспорт,заведения за хранене,аптеки.“

• ARCOTEL Nike Linz Оценка от отзивите: 8.1

„Централно местоположение, в хубав парк на река Дунав. Персоналът беше много любезен и усмихнат. Ние се възползвахме от безплатен ъпгрейд на стаята и ни настаниха на по-висок етаж, откъдето гледката към града е фантастична. Стаите са много чисти, леглата удобни и въпреки, че булевардите наоколо са оживени при затворени прозорци е много тихо. Паркингът пред хотела е удобство за пътуващите с автомобил.“

• Boulderbar Hotel Leonding Оценка от отзивите: 8.6

„Нов, модерно обзаведен с голям телевизор, удобно легло,лесна регистрация и самонастаняване.Препоръчвам за пътуващи с автомобил заради близостта до магистралата и големия безплатен паркинг. Перфектно съотношение между цена и качество 😊“

• Leonardo Boutique Hotel Linz City Center Оценка от отзивите: 8.4

„Много добра локация.Уютно и хубаво. Нощният мениджър Уаби много любезен и отзивчив.фобър професионалист.“

20-те най-добри хотела в Линц

на базата на 78 742 отзива за хотели на Booking.com