2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre case de vacanță în Carintia
  4. Comentarii despre case de vacanță în Hermagor
Austria Hermagor Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

„Felix”

• Landhaus KloosterStube Scor din comentarii: 9,5

„Curat, zona este superba !”

• Rauterhof Scor din comentarii: 9,2

„Locația foarte aproape de Tröpolach zona de schi Nassfeld. Apartamentul foarte frumos, curat și foarte călduros. În micuța bucatarie am găsit tot ce am avut nevoie: tacamuri, pahare, farfurii, cratițe...etc. Patul foarte confortabil. Chiar dacă era zapada mare curtea era curatata si existau suficiente locuri de parcare. Irene a fost foarte amabila. La parter exista și un mic suport de schiuri ceea ce ne-a fost de folos. Peisajele de poveste, foarte multa liniste.”

• Ranner's Ferienwohnung Scor din comentarii: 9,6

„Totul la superlativ! Recomand! ❤”

• Ferienwohnungen Dzido Scor din comentarii: 9,3

„Locatia se afla in centrul orasului. Magazinele sunt foarte aproape. Apartamentul este spatios, bucataria a fost dotata cu tot ce ai nevoie. Toate farfuriile, cestile si tacamurile sunt de buna calitate. Bucataria este foarte mare si este un spatiu foarte potrivit pentru intalnirea cu prietenii. A fost un apartament calduros. Baia este mare. Exista spatiu amenajat pentru depozitarea ecipamentului de ski. Parcare disponibila gratuit. Gazde prietenoase si de ajutor. Ne-am simtit foarte bine. Recomand.”

• Rauterhof Scor din comentarii: 9,2

„Casa pozitionata cu acces facil la strada principala, loc de parcare, situata la 11 km de domeniul schiabil Nassfeld. Am fost cazati ca si cuplu intr-un studio cu chicineta, dotat cu absolut tot ce trebuie. Baie super curata cu prosoape de buna calitate si uscator de par. Pat confortabil si foarte spatios. Camera calduroasa cu loc de servit masa. Gazdele foarte primitoare si serviabile. La parter este un rastel incalzit pentru uscat claparii. Recomand cu incredere aceasta locatie.”

• EuroParcs Pressegger See Scor din comentarii: 9,1

„Totul a fost nou si curat! Casa a fost spatioasa, cu doua bai, bucatarie mare si complet echipata, este inclusiv masina de spalat vase, espressor de cafea, prajitor de paine, oale de tot felul, tacamuri, vesela, absolut totul arata nou si frumos. Puteai sa reglezi caldura ceea ce a fost super, avand in vedere ca este iarna. Faci cam 11 minute pana in Tropolach la telegondola care urca in Nassfeld, ceea ce e de asemenea super. La primire ne-au intampinat cu de toate, sampanii mici ca era Revelionul, sucuri, jocuri, ceva dulciuri, mare bucurie pentru fetita noastra. In incinta complexului exista mai multe locuri de joaca foarte echipate, au inclusiv tiroleana. Ti se ofera si intrare gratuita la Spa, acesta este la vreo 4 km, unde sunt campingurile. Acolo exista si masini de spalat rufe, uscat, etc. Intr-un cuvant, minunat! Cu drag am vrea sa mai revenim!”

• Ferienwohnung Wittenburg Scor din comentarii: 9,6

„Locația superba, curățenie luna!”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Hermagor

pe baza a 4.909 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com