2. Rakousko hodnocení hotelů

9,8

9,1

9,2

• Hodnocení napsáno: 5. prosince 2023

Krásné ubytování v krásné přírodě a u milých lidí
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Bod dolu dávám za extrémně malý sprchový kout do kterého se prostě dospělý člověk nad 90 kg nevejde. Je to škoda, protože místo na větší by určitě bylo.

Útulný a krásný hotel. Skvělé snídaně. Dokonalá čistota všude. Příjemný a usměvavý personál. měli jsme nádherné pokoje s břízou a ptačí budkou v pokoji:-).

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 31. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Krásné, klidné a čisté místo nedaleko jezera. Příjemný personál.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

• Stan

Bydleli jsme ve stanu, kde byl trošku hluk z blízké komunikace a pily.

Milý personál, výborná snídaně, první zkušenost s glamping ubytováním.

• Hodnocení napsáno: 9. srpna 2023

• Stan

Počasí 🤣. U Glampig stanu by mohla být část terasy zastřešena, aby se dala využít i v deštivých dnech.

Velmi příjemný a vstřícný personál. Bohaté snídaně. Tématické večery - večeře mezi alpakami, živá hudba. Možnost ubytování se psem. Náš pes RR miloval poníky. Místní pekárna, krásná příroda.

• Hodnocení napsáno: 29. července 2023

• Mobilní dům

Zviratka

• Hodnocení napsáno: 13. července 2023

• Apartmán s balkonem

Líbilo se nám vše. Apartmán, lamy, penzion, lamy, zahrada, lamy, úžasné snídaně, lamy, výborné flammkuchen, ryba i burgery, lamy, prostě vše. A hlavně: mají tam tři lamy!

• Hodnocení napsáno: 9. července 2023

rádi se opět vrátíme

nic

vynikající nabídka,velmi chutné pečivo

• Hodnocení napsáno: 19. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Prostředí ubytování - lamy a ponící hned vedle terasy vytvářeli úžasnou atmosféru

• Hodnocení napsáno: 13. června 2023

Nám se tam líbilo moc! Krásné prostředí, luxusní snídaně, dobíjení elektro aut, klidné prostředí. Mladí majtelé o to skv

kousek dál od jezera.

Vše! Krásné prostředí, nejlepší snídaně, milý personál! Super cena. Krásná atmosféra.

• Hodnocení napsáno: 10. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v přízemí

Jedná židle na dvoulůžkovém pokoji, byla dodána na přání druhá. Žádná skříň, malá společná lednička

Snídaně dobrá, lokalita krásná

• Hodnocení napsáno: 27. května 2023

Všem vřele doporučuji, snad se sem zase vrátíme.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Milý a vstřícný personál, fantastická snídaně, skvělé prostředí.

• Hodnocení napsáno: 16. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Krásné okolí, velmi příjemný vstřícný personál, ubytování čisté klidné, vynikající domácí strava. Strávili jsme zde celý týden a není jediná věc co bychom vytkli. Nádherně místo.

• Hodnocení napsáno: 12. května 2023

• Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Naprosto úžasný personál. Byli jsme ubytovaní s pejskem a vše naprosto perfektní. Určitě jsme nejeli naposled. Snídaně byly luxusní.

• Hodnocení napsáno: 8. května 2023

Pravé Rakouské ubytování s nádechem retra, příjemnými lidmi a kouzelnym okolím
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Pokoj který jsme měli byl opravdu menší, málo místa a úložného prostoru. My se ale vraceli vždy spíše na noc takže nám to vůbec nevadilo. Pro lidi s fobii pavouků a hmyzu by se hodily sítě do oken z důvodu lokality u potoka kdy po otevření okna ihned nalítali velcí komáři. To samozřejmě ale není žádné velké minus.

Ubytování bylo naprosto kouzelné. Celá lokalita jaká taková byla jako z pohádky. Personál příjemný a usměvavý každý den. Celý hotel byl do detailu v retro rakouském stylu, barevný, moderní a zároveň i spousta přírodních prvků. Každý pokoj byl jiný a originální. Pro nás co jsme měli pejska velké plus že je hotel petfriendly. Alpaky a poníci u hotelu dodávaly tomu všemu úplně jiný rozměr. Jídelna tak ta byla jako z pohádky.

• Hodnocení napsáno: 13. prosince 2022

• Apartmán s balkonem

Není co vytknout. Na pokoji nám nic nechybělo. V celém ubytování perfektně uklizeno, včetně okolí ubytování. Snídaně i jídlo v restauraci bylo vynikající. Všichni zaměstnanci byli velmi proklienští. Moc rádi se vrátíme.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. září 2022

Nic.

Útulné, blízko do města, parking zdarma a možnost mít psa. Skvělé snídaně a doplňkové služby.

• Hodnocení napsáno: 14. září 2022

TOP
    • Stan

Snidane z lokalnich surovin, vlastni vyroba pastiky atd. naprosto vsechno s bonusem sumiveho vina kazde rano. Ubytovani jsme meli ve stanu Glamping a byla to naprosta bomba!

• Hodnocení napsáno: 7. září 2022

Když do Rakouska k jezerům, tak už jedině sem. Rozhodně se vrátíme!
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkonem

Jedna z nejlepších snídaní, co jsem měla. Personál velice milý a ochotný. Krásné a čisté pokoje a celkové prostředí, ve všem vyjdou vstříc. Nádherné okolí a blízko centra a jezeru.

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

• Stan

Nádherné místo, skvělý personál, luxusní snídaně. Všude čisto a příjemné prostředí. Byli jsme ubytování ve stanu a bylo to dokonalé…

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 2. července 2022

• Stan

poměr ceny a kvality,resp.

jídlo bylo skvěle,personal,prostředí.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 26. května 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v přízemí

Ochotní a příjemní majitelé. Vynikající snídaně. Krásné a čisté pokoje.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. května 2022

vše čisté, krásné, bez jediné chyby, naprosto top!!!
    • Apartmán s balkonem

Líbilo se nám naprosto všechno. Nádherné pokoje, zajímavý design. pohodlné postele, vše čisté, voňavé. Personál velmi příjemný. hodně pracují, jsou šikovní, ochotní a milí. Nejúžasnější byly jejich alpaky, do kterých jsem se naprosto zamilovala. strávili jsme zde ty nejlepší chvíle. rádi přijedeme opět.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 25. dubna 2022

Přijedeme zas! Děkujeme za skvělý zážitek,.
    • Mobilní dům

Naše krky nezvládly jejich velké polštáře :D

Krásná, klidná lokalita. Blízko Wolfgangsee - mnoho cest na procházky s krásným výhledem, krásnou krajinou. Ubytovaní jsme byli v Tiny House - mala, roztomilá maringotka, kde je krásné vybavení, výhled na lamy a hlavě klid. Koupelny jsou v hlavní budově, kam kdykoliv přijdete a vždy je vše čisté. Místní kuchyně je zde naprosto bezkonkurenční! Každé ráno k snídani velký výběr z místních pochutin, kde si vybere opravdu každý. Restaurace je otevřena od čtvrtka do neděle - zde ať ochutnáte cokoliv, neuděláte chybu! Od ryb, kachního stehna po flammkuchen - prostě SKVĚLÉ! Robert je výborný kuchař!

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 27. května 2021

Famózní, mohu všem s čistým srdcem doporučit ❤️❤️❤️!!!
    • Stan

Krásná lokalita, kousek do St Wolfgang (5min autem), kousek do St Gilten (20min autem), Wolfgangsee 10minut chůze. Celý penzion byl moc krásný, vše čisté, personál příjemný. K dispozici v suterénu kuchyňka, pračka, žehlící prkno, lednice. Sprchové kouty i toalety vždy čisté. Bohatá snídaně z místních produktů, vybere si opravdu každý - od vloček, semínek, domácích jogurtů přes domácí pomazánky, sladké i slané pečivo až po olivy, sušené švestky a nutellu 😀. Na chodbě v prvním patře police s knihami, kousek dál další s parfémy a sprchovými gely, vše k dispozici. My jsme s kamarádkou bydlely v glamping house a byly jsme nadšené, i tam nám každý fen ustlali, donesli dvě láhve vody (zdarma) a vyměnili skleničky. Z postele bylo vidět na hvězdy (okno nad postelí) a celý styl domu byl prostě super. Dvě věci mě nadchly - led světla po obvodu celého glampu, můžete si jej rozsvítit asi šesti různými barvami a září tak celý glamp. A druhá věc, mám kudrnaté vlasy, jedu si CGM metodu (ženy budou vědět) ale fén s difuzerem jsem opravdu má dovolenou navezla s. Velkým překvapením bylo, že byl součástí vybavení stanu. ☝🏻😏❤️ DĚKUJU majitelům! 😀 Poslední noc našeho pobytu přestala topit klimatizace, po zavolání majitel přijel do deseti minut a vše naprosto skvěle vyřešil! Dostaly jsme zadarmo na poslední noc nádherný pokoj přímo v penzionu. Tato dovolená byla prostě perfektní. Moc děkujeme - das Franzl! ❤️🙏🏼☀️🏔

Termínem pobytu byl květen 2021