2. Rakousko hodnocení hotelů

8,6

7,7

• Hodnocení napsáno: 12. května 2024

Vše v pořádku

pěkný, pohodlný apartmán, krásné prostředí Alp

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

Doporučuji-kvalita/dobrá cena
    • Apartmán se 2 ložnicemi (8 osob)

Checking off moc brzo 9 -10 hod.,ale chápu že se musí uklidit😀

Plně vybavený komfortní apartmán s balkóm a výhledem.Recepce O.k.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 16. března 2024

Výborné místo pro klidnou aktivní dovolenou v létě i v zimě.
    • Apartmán pro 2 až 4 osoby s vířivkou

Město jako takové má takovou zvláštní atmosféru. Hodně lidí prý odsud odešlo do větších měst. Takže když se vypravíte do historického centra města jste tam skoro sami. A to jsme tam byli několikrát. Ale nám se to vcelku líbilo jen je to takové zvláštní.

Výborné místo pro klidnou aktivní dovolenou. Ráno si zaběhat k nedalekému jezeru. Přes den lyžovat ve středisku Praebichl a večer do bazénu ve městě. (V rámci ubytování je vstup do bazénu zdarma a sleva na lyžování). Pokoj byl čistý a uklizený. Nic nechybělo. V kuchyni kávovar na kapsle, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, indukční deska, topinkovač. Vše prakticky nové. Měli jsme pokoj s vířivou vanou a ten byl poměrně velký. Pro dva dospělé a dvě děti úplně super. Z okna výhled na okolní hory. Okolo se neustále buduje, ale že by nás to nějak rušilo to určitě ne.

• Hodnocení napsáno: 3. března 2024

• Apartmán (2-4 osoby)

Bylo by fajn doplnil kuchyni rychlovarnou konvici.

• Hodnocení napsáno: 2. března 2024

• Apartmán se 3 ložnicemi pro 10 osob

Jediny co,tak nam chybelo lepsi vybaveni kuchyne, chybela rychlovarna konvice,trouba, pribory, nože atd. Ale to je vse

Pomer kvalita a cena neskutecny! Nadherny cisty vybaveny apartman. Na recepci byli moc mily, v cene byl bazen zadarmo 3km od resortu. Krasna lokalita vedle leopoldsteiner see (jezero). 1km byl spar,2km penny. Pul hodinka na sjezdovku. Byli jsme mega spokojeni,koupelny pokoje vse krasne!

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

• Apartmán se 2 ložnicemi (8 osob)

V popisu ubytování byly psány 2 koupelny, takže jsme si připlatili, ale nakonec byla koupelna jen jedna. To bylo velké zklamání.

• Hodnocení napsáno: 13. února 2024

• Apartmán pro 2 osoby

Lokalita na jedničku. Navštívili jsme v zimě a jen 15 minut cesty se nachází krásné rodinné lyžařské středisko. Také jsme velmi ocenili krásný výhled z okna na hory.

• Hodnocení napsáno: 13. února 2024

• Apartmán (2 až 4 osoby)

Štěkot psa ubytovaných nad námi.

Zajímavé okolí.

• Hodnocení napsáno: 12. února 2024

• Apartmán pro 2 až 4 osoby s vířivkou

Úplně nový apartmán. Vše čisté a moc pohodlné postele. Cena x výkon = skvělý poměr. Milé recepční. Městečko spíše ospalejší, ale má 3 supermarkety:) Nedaleko krásné jezero, kde se dá krásně běhat. Asi 15 minut autem středisko Präbichl, celkem pohodová lyžovačka. Určitě doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

• Apartmán (2-4 osoby)

Zadarmo jsme dostali vstup pro všechny do místního bazénu a slevu na skipas

• Hodnocení napsáno: 8. ledna 2024

• Apartmán (2-4 osoby)

Špatné osvětlení v kuchyni.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

• Apartmán (2-4 osoby)

Nedokonalost rekonstrukce, málo vybavení v kuchyni

Personál, možnost vyzvednutí klíčů kdykoliv

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

• Apartmán pro 2 osoby

Chyběla nám rychlovarná konvice...

• Hodnocení napsáno: 31. srpna 2023

• Apartmán pro až 5 osob s infračervenou saunou a vířivkou

kuchyň mohla být o něco lépe vybavena a na TV nešlo naladit pořídně víc než 3 stanice chybějicí lampičky a stolek v druhé ložnici

Vše dle popisu a ilistračních fotek. pokoje čisté a prostorné. Postele pohodlné Vybavení koupely / wellnes výborné

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

• Apartmán (2-4 osoby)

Loupající se potah židlí. Nebyla pohovka. Málo hrnců pro velkou rodinu. Neodtékala sprcha. Měkké matrace.

Okolí je krásné. Již jsme v resortu byli a byli moc spokojení. Tentokrát jsme neměli tak hezký apartmán.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

Slabý signál WIFI.

Místo pod skalami.

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2023

Velmi dobrá cena k vybavení, čistotě a pohodlí
    • Apartmán (2-4 osoby)

Posun židlí na balkoně je strašně hlučný - jako když hřmí

Vybavení kuchyně a celého apartmánu

• Hodnocení napsáno: 21. července 2023

• Apartmán (2-4 osoby)

Poměr cena výkon výborný, vše čisté, velmi dobře vybavená kuchyň.

• Hodnocení napsáno: 8. července 2023

super místo
    • Služební cesta
    • Apartmán (2 až 4 osoby)

Jen bych upozornil, že na pokojích nejsou rychlovarné konvice. Tak buď si vzít svou sebou a nebo ohřívat vodu na varné desce v kastůlku.

Naprosto super lokalita. Není zde moc lidí. A co mne fascinovalo je perfektní rekonstrukce starších domů na moderní rekreační ubytování. Pro nás turisty výhoda, ale pro někoho nevýhoda může být, že si kopce musí člověk vyšlapat sám. Přes léto žádná funkční lanovka.

• Hodnocení napsáno: 31. května 2023

Hezká dovolená za dobré peníze.
    • Apartmán pro 2 osoby

Jediné negativum tu byla světla na čidla na chodbách. Světlo v chodbě bytu bylo na čidlo a mělo velmi dlouhý interval. Světlo zapínal i pohyb našeho 6kg psa nebo pohyb v koupelně s otevřenými dveřmi, takže když se začalo stmívat, tak se na chodbě svítilo skoro pořád. Také to není praktické, když chcete spát s otevřenými dveřmi do ložnice, pak vám svítí přímo do očí. Jinak světlo na společné chodbě nesvítilo vůbec a to hned za vchodovými dveřmi mělo tak krátký interval, že jste nestihli ani zavřít dveře a už byla absolutní tma. Co hodnotím také negativně je, že máte jen jedny klíče, takže když jde jeden ven, musí vás v bytě zamknout, jinak se tam může kdokoliv dostat, neboť i z venku je klasická klika. Ale to jsou jen drobnosti, které jdou snadno napravit/opravit.

Ubytování bylo čisté, prostředí krásné. Měli jsme dost ručníků i základní balíček na mytí nádobí a nějaký ten hadr a pytel do koše. Příbory byly vždy přesně po 4ks, ale není problém si po každém jídle umýt. Pro ty, co si rádi a často dělají čaje, doporučuji si vzít svůj hrníček, neboť hrníčky, co tam jsou k dispozici, jsou relativně malé. Obchod opravdu kousíček. Restauraci jsme využili jen u jezera, tu v areálu tedy nemohu hodnotit.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 26. února 2023

Prijemne ubytovani blizko k lyzarskemu centru - i pro rodiny pratel, nebo rodiny s vice detmi, .
    • Apartmán pro až 6 osob

Prkotiny, v hale bylo pohybove cidlo na sviceni, ktere temer neshasinalo, zachod nestastne umisteny za dvermi...

Parkovani pred domem, dostupnost sluzeb v okoli - supermarket, autoservis, benzinova pumpa do 5ti minut, centrum mesta do 5 min autem, sportovni vyziti - vlek 10min jizdy. Pokoje vybavenene, ciste, s roletami, lyzarna ve vchode, vyhled na alpy. Komunikace k ubytovani pri snezeni upravena, stejne tak jako komunikace az k vlekum.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 26. září 2022

Moderní čisté apartmány v srdci hor, klidná lokalita. dog friendly.
    • Apartmán (2 až 4 osoby)

Slabá wifi, v našem apartmánu téměř nefungovala. V kuchyni bych ocenila rychlovarnou konvici.

Krásné moderní apartmány, čisté a útulné. V kuchyni byl základní balíček pro úklid-jar, houbička, hadřík, odpadkové pytle, velmi oceňuji. :) Klidná lokalita s výhledem na hory, dobrý výchozí bod na turistiku. Recepční milá a příjemná. Cestovali jsme s naším psem, poplatek byl 12eur za noc a nebyl s tím žádný problém. Kuchyně byla dobře vybavená, kromě rychlovarné konvice nám zde nic nechybělo.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2022

• Apartmán se 3 ložnicemi pro až 8 osob

kontakt s ubytováním jen při příjezdu. Celý proces odbavení trval zbytečně dlouho po sedmi hodinách cesty prostě nechcete řešit zdlouhavý check in, spousta podpisů atd., navíc když bylo zadáno on-line do aplikace. Ubytování jsme měli v době velké ceny Rakouska F1, tzn. v noci jsme se vůbec nevyspali, velmi hluční a opilí sousedé z Holandska a Německa. Z hotelu nikdo nekontroloval, neřešil. Lokalita je tak trochu město duchů, celé údolí je vybydlené. Za vyšší kvalitou služeb, zejména pak restaurace je třeba dojet cca 50 km.

vybavení pokoje bylo v pořádku, čisto a vše odpovídalo fotografiím na webových stránkách.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 27. července 2022

• Apartmán pro 2 osoby

Vynikající místo pro výlety do hor nebo k jezeru.

Termínem pobytu byl červenec 2022