2. Rakousko hodnocení hotelů

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

Jedním slovem: úžasné
    • Apartmán s výhledem na hory

Absolutně všechno. Výborná lokalita pro výlety do okolí, zároveň mimo sezónu příjemně klidná. Apartmán velmi prostorný, absolutně čistý, s nezapomenutelným výhledem. Velmi pohodlné a velké postele, příjemné ložní prádlo. Vybavená kuchyň. Moc příjemní majitelé. Rozhodně se rádi vrátíme. Jedno z nejlepších ubytování za tu cenu, co jsme kdy měli. Děkujeme majitelům

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 10. března 2024

Krásný apartmán

Nic, vše přepychové.

Krásný, velmi čistý a skvěle zařízený apartmán. Moc milá paní majitelka. Parkování hned u domu, v domě lyžárna. Velmi blízko na sjezdovky, možno jet i skibusem. Apartmán je nový, krásný, čistý, nic nám nechybělo.

• Hodnocení napsáno: 9. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí

Ubytování i okolní možnosti vyžití

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

Super ubytování za odpovídající cenu

Nic.

Vybavení, čistota, lokalita, majitelé.

• Hodnocení napsáno: 1. července 2023

Dokonalá relaxace
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Úžasná poloha v krásné údolíčku a fantastický výhled na vrcholky hor. Paní majitelka byla moc milá, usměvavá a vstřícná. Nebyl žádný problém, když jsme přijeli pozdě večer a odjížděli hodně brzy ráno poslední den. Vše čisté a útulné. Výborná poloha pro výlety po okolí. Parkování hned u ubytování. Bylo nám tady moc dobře. Děkujeme. 🙂

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 22. června 2023

Krásné ubytování v nádherné lokalitě

-----

Ubytování v Sunseitn Apartments nemělo chybu. Apartmán Family je prostorný, má dvě ložnice, plně vybavenou kuchyň (lednička s mrazící přihrádkou, mikrovlnka, myčka, kávovar, topinkovač a dostatečné množství nádobí), velký jídelní stůl a velký rohový gauč. Moderní koupelna má prostorný sprchový kout. Z balkónu je krásný výhled na hory. Gosau je výborným výchozím bodem pro výlety do okolí na kole, autem i na pěší procházky. Byli jsme zde již podruhé a stále bylo co objevovat. Hostitelé jsou velmi milí lidé a celý dům voní čistotou. Moc děkujeme za příjemný pobyt.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 22. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Vše čisté, majitelka milá, přátelská. Jen ve vesničce není moc možností se najíst, kromě hnusné pizzerie, kterou určitě nedoporučuji je zde ještě restaurace, ale tu jsme raději nezkoušeli a jedli vždy někde na cestě. Jinak strategický výborně místo k vyletění okolo.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 28. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Krásné a čisté ubytování a výhled na hory k nezaplacení.Doporučuji

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 19. března 2023

Velká spokojenost, doporučuji.
    • Apartmán s 1 ložnicí a balkonem

Lokalita se nám velmi líbila (5 min autem na sjezdovku), možnost využít skibus. Z apartmánu One úžasný výhled na hory, apartmán měl balkon. Dostali jsme od paní majitelky kartu na skidepot, kde jsme si mohli po lyžování nechat v uzamykatelné skříňce lyže, helmu a boty- na vyhřívaných bodcích. Paní majitelka milá a vstřícná. Při příjezdu jsme zazvonili, paní majitelka nás přivítala, předala klíče a vše nám ukázala a vysvětlila, s tím, že kdybychom něco potřebovali, stačí dole zazvonit.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 16. února 2023

Útulné prostředí ubytování, vynikající přístup hostitelů, 400 m od zastávky skibusu.
    • Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí

S hostiteli domluven pozdní příjezd ve večerních hodinách. Vstup do objektu proběhl prostřednictvím předem zaslaného kódu.

• Hodnocení napsáno: 12. února 2023

příjmné a velmi čisté ubytování, příjemní a vstřícní domácí

nic

ubytování bylo pěkné, velmi čisto

• Hodnocení napsáno: 12. února 2023

Amazing.
    • Apartmán s výhledem na hory

Dovolená moc rychle utekla.

Využili jsme rodinný apartmán. Je prostorný a luxusně zařízený, nový a čistý interiér, 3 televize, 2 ložnice, wi-fi, balkon, moderní kuchyně s myčkou, troubou, mikrovlnkou, varnou deskou, lednice s mrazákem, nechybí ani užitečné drobnosti jako tablety do myčky nebo pečící papír v troubě. Luxusní koupelna. V polovině pobytu nám byly vyměněny všechny ručníky za čisté! V přízemí k dispozici káva z kávovaru. Parkování naproti penzionu. V ceně ubytování jsme měli také k dispozici úložný box na 4 lyže a boty naproti pokladnám skiareálu, to je benefit k nezaplacení, odpadlo tím každodenní nošení vybavení tam a zpět. V penzionu je také k dispozici lyžárna s vyhřívanými věšáky na lyžařské boty, rukavice, atd. Lokalita je skvělá, výhled na hory, blízko na lyže i běžky, blízko Hallstatt, blízko supermarket. Doporučuji tento penzion na 100% a určitě se zase někdy vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 17. října 2022

• Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí

Ochotná majitelka, čisto a pořádek krásný pokoj.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2022

• Apartmán s výhledem na hory

Měli jsme rodinný apartmán. Krásný, čistý, nově zařízený. Z balkónu parádní výhled do údolí i na hory. Rádi zase někdy přijedeme.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 20. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí

Zvony kostela, které nás budily v šest hodin ráno, ale to člověk neovlivní.

Ubytování krásné, pokoj hezky čistý, paní domácí moc milá. O umístění ani nemluvím, protože to tam byla prostě nádhera.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 26. června 2022

---

Nádherné ubytování v klidné části vesnice Gosau. Všude kolem kopce, louky a lesy, z balkonu byl krásný výhled na hory. Pár minut od domu pěkná procházka ke křížové cestě a kapli u lesa, odtud je pěkný rozhled na vesnici a okolí. 7km od Gosau je nádherné jezero Vorderer Gosausee, nad kterým se vypíná Dachstein. Přímo u jezera je stanice kabinové lanovky. Apartmán se dvěma ložnicemi byl moderně, vkusně a účelně zařízený, vše čisté a voňavé. Majitelka je velmi příjemná paní. Moc děkujeme, byli jsme velice spokojení.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 17. března 2022

• Apartmán s výhledem na hory

Moc hezký apartmán, čistý, dostatečně vybavený. Paní domácí příjemná, vztřícná. I když kvůli naší jazykové bariéře jsme ničemu nerozuměli, byla ochotna s náma zajet do skiareálu a vše ukázat. Prostě bez výtek. Všem doporučuji.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 21. února 2022

• Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí

Výborná lokace všeobecně, minuta (pěší) od restaurace "štamgastů" Kirchenwirt (to štamgastů nechápat jako ve smyslu "pajzlu" - naopak!!!! Místní si sem chodí na dobré jídlo do krásné restaurace s kachlovými kamny...), dvě minuty k výborně udržované běžkařské stopě, jedna a půl minuty do katolického kostela. Příjemní majitelé, v přízemí zázemí k posezení s varnou konvicí, mikrovlnkou, skleničkami, hrnky, talířky, příbory - čaj i kapsle do kávovaru zdarma k dispozici!

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 16. října 2021

Budeme se muset vrátit.
    • Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí

Chytli jsme oblačné počasí, takže se mi nepodařilo udělat víc fotek.

Ubytování perfektní a čisté. Přijeli jsme večer a odjížděli brzo ráno - (od)ubytování proběhlo bez problému. Nádherné údolí, skoro až kouzelné. Majitelka velice příjemná a se vším ochotně poradí. Možnost připravit si snídani/večeři v jídelní místnosti - mikrovlnka, kávovar, čaj...protože jsme většinu času strávili po výletech mimo Gosau. Na velké vyvařování to není. K dispozici lyžárna pro odložení mokrých bot, lyží a pod. Určitě stojí za to, chodit po výletech pouze v okolí Gosau, což bychom chtěli udělat příště. Pokud je někdo zvyklý spát s otevřeným oknem, mohlo by mu vadit odbíjení hodin na sousedním kostele, ale nám to vyhovovalo, už jsme byli vzhůru.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 7. října 2021

Přes problémy s připojením internetu plně doporučuji.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Scházela nám v jídelně varná deska. Mikrovlnka byla málo. Problémy s připojením internetu.

Objekt je v krásné lokalitě s pohledem na Dachstein a okolní hory

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 12. září 2021

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a balkonem.

Ve společenské místnosti s kuchyňským koutem pouze mikrovlnná trouba. Stačilo by ji dovybavit alespoň varnou deskou.

Kromě chudšího vybavení kuchyňského koutu ve společenské místnosti není co vytknout.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 11. července 2021

• Apartmán s výhledem na hory

Naprostá senzace. Krásné ubytování, hostitelka milá, kuchyň plně vybavená. Dostali jsme sommercard, která je platná v dané lokalitě (např. na Dachstein). Rozhodně doporučuji, ráda se vrátím.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 9. července 2021

• Apartmán s výhledem na hory

Všem vřele doporučuji , maximální spokojenost rádi se tam určitě vrátíme

Termínem pobytu byl červen 2021