2. Comentarii despre hoteluri în Belgia
  3. Comentarii despre case de vacanță în West-Flanders
  4. Comentarii despre case de vacanță în De Haan
Belgia De Haan Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• 't Vossenerf Scor din comentarii: 8,4

„locatia perfecta pentru a vizita statiunile din jur sau orasul Brügge , pana la strand sunt 10 min pe jos. loc linistit, vacutele stau pe pajistea de langa ferma , vara cred ca este posibil sa dormi cu geamul deschis , avand sita de protectie iar inghetata produsa la ferma foarte bina, o recomand ! am fost cazati in apartamentul de la etaj, curat iar la bucatarie strictul necesar de farfurii, cratite si tacâmuri. lenjeriile si prosoapele nu sunt incluse in pret si nu a fost nici o problema sa le aducem de acasa, dar ma asteptam ca la baie sa gasim un sapun iar la bucatarie un detergent de vase( burete si laveta erau deja acolo) .”

• „Mi a placut cum era mobilat apartementul. Am fost multumita de curatenie si de cum arata gradina.”

• Carpe Diem Scor din comentarii: 7

„Locatie destul de buna, natura”

• Un bol d'air à De Haan - Mer du Nord Scor din comentarii: 6,2

„Loc liniștit foarte aproape de plaja , cu locuri de joaca pentru copii.”

• relax @the beach Scor din comentarii: 9,6

„Un studio foarte bine amenajat, cu geamuri mari, situat in centrul localitatii, chiar pe faleza. Gazda este foarte politicoasa si preocupata de confortul clientului. Bucataria este bine dotata, iar paturile sunt confortabile. Terasa este spatioasa, avand si mobilier corespunzator. Sunt disponibile locuri de parcare gratuite, chiar in fata locatiei, dar in parcarea publica, Leopoldplein, care se afla intre hotelurile Azur si Apart.Moment. De asemenea, bonusul il reprezinta si piscina incalzita situata la subsolul cladirii. Recomandam cu incredere.”

• Park Atlantis De Haan Scor din comentarii: 7,3

„locatia calma si aproape de océan.”

• „totul a fost superb Zona liniștita aproape de plaja superb”

Cele mai bune 30 case de vacanță din De Haan

pe baza a 9.412 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com