3. Област Кърджали отзиви за хотели
  4. Staro Myasto отзиви за хотели
България Staro Myasto Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Lakeview-Estate ApartHotel Оценка от отзивите: 9.5

„Невероятно място! Домакина е най-приветливия човек, който съм срещал. Гледката и мястото са невероятни! Има всичко, за да се почувствате специални. След три дни, просто не ни се тръгваше.“

• Lakeview-Estate ApartHotel Оценка от отзивите: 9.5

„Страхотно и релаксиращо място! Невероятна гледка в непосредствена близост до язовира! Изключително гостоприемни и добри домакини! Беше помислено за всичко, свързано с удобството на гостите - добре зареден хладилник с богата закуска, няколко вида кафе и слабоалкохолни напитки, дори одеала за терасата и бестселъри на български и английски език.“

• Lakeview-Estate ApartHotel Оценка от отзивите: 9.5

„Местоположението е повече от уникално за хора, които търсят усамотяване в прекрасната природа на България! Мястото е повече от прекрасно-има изглед към една част от язовир Кърджали, която е девствена. Отношението на персонала по посрещането, текущото обслужване и изпращането е уникално. Тук оценката не може да бъде представена с кодировка на 3, 4 или 5 звезди... Тук отношението и добрият поглед на стопаните не може да бъде вкаран в ограничението на "звездите". Закуска: Прекрасните домакини бяха подготвили продукти, които ни предадоха, за да може да си приготвим само закуската. Самите продукти бяха повече от достатъчни за престоя ни. Аз бях подготвен, че се намирам в отдалечено място и също така бях подготвил допълнително храна. Апартаментът разполагаше с всичко необходимо за самостоятелно обслужване. Ако сте любител на плаване в язовира - това е прекрасна отправна точка. Може да обходите язовира надлъж и шир. Явяват се прекрасни гледки от водата!“

3-те най-добри хотела в Staro Myasto

на базата на 138 отзива за хотели на Booking.com