3. Област Варна отзиви за ваканционни имоти

• Персонал

• Съотношение цена/качество

9.4

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 2

• Оценено на: 5 юли 2022 г.

9.0
    Приятен и комфортен престой в Apartment on the Cliff Obzor
    • Пътуване за удоволствие
    • Семейство с малки деца
    • Апартамент с изглед към морето
    • Престой от 7 нощувки

Има дребни детайли, които предполагам домакините ще отстранят, а именно теч на една от мивките в едната баня, както и други дребни детайли, които трябва да се позатегнат. Като цяло това не нарушава по никакъв начин спокойствието и комфорта по време на престой и съм сигурна, че тези дребни неща ще бъдат поправени.

Много лесна и приятна комуникация с домакините през цялото време от момента на резервация до напускане на апартамента. Оценявам изцяло реверанса, който направиха да останем малко повече от предвиденото време за напускане. Демонстрираха гъвкавост, уважение и позитивно отношение към нас. Страхотно оборудван кухненски бокс с голям хладилник, миална машина и пералня. За нас като любители на еспресото беше много приятна изненада, че кухнята разполагаше с машина за еспресо. Апартаментът е голям и с чудесно разположение. Много тихо и приятно място за почивка. Бихме гостували отново в този апартамент при тези прекрасни хора.

Престой през юли 2022 г.

Показване 1 - 2

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless