3. Област Бургас отзиви за хотели
Област Бургас Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Lecardo Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е много чист, персонала е любезен, посрещнаха ни с усмивка и добро настроение! Басейна е топъл, но ние нямахме време да го ползваме. Стаята, с изглед море, е страхотна, голяма , чиста , а гледката е удивителна! С удоволствие ще се върна там отново!“

• Утопия Форест Оценка от отзивите: 10

„Много приятно и тихо местенце за отсядане. Приятен и учтив персонал. Градината е разкошна. Студиото беше по-голямо отколкото на снимката. Ще се върна отново съсигурност!“

• Хотел Форс Оценка от отзивите: 5

„Dobro mestopolojenie.Chisto i dobar petsonal.“

• Феста Панорама Хотел Оценка от отзивите: 7

„Апартаментът беше отличен по разположение добре подържан и чист. Персоналът е вежлив,усмихнат. Цената също е отлична“

• Хотел Милано Оценка от отзивите: 10

„Всичко, персонала беше супер.Храната беше превъзходна“

• Семеен Хотел "Булаир" Оценка от отзивите: 8

„Въпреки, че хотела няма паркинг - синята зона на Бургас е направена толкова добре, че ти е приятно да я използваш и изобщо не ни притесни, че хотелът не разполага с места за паркиране. Персонала беше много вежлив, нямали сме проблеми с комуникацията. Стаята беше просторна и удобна. Притесняваше ни шумът от булеварда на който се намира хотела и че може да се отрази на сънят, но когато затвориш прозорците не се чува почти нищо - добра шумоизолация! И най-вече аедно от малкото места на които не се усещат цигари! Като строги непушачи това беше много важно за нас, защото има места на които въпреки, че е забранено пушенето се усеща попитата миризма в мебелите. Разбира се това е до културата на гостите, а не до хотела, но все пак беше доста приятно да спим в чиста стая.“

• „Перфектно, чисто, тихо, много добра закуска с включено еспресо“

• Palma Оценка от отзивите: 10

„Стаите са големи и просторни, светло е. Персоналът е усмихнат. Близо до плажа и центъра“

• HI Hotels Imperial Resort - Ultra All Inclusive Оценка от отзивите: 7

„Храната е вкусна, макар и доста еднообразна. Стела от рецепция и камериерките са много любезни.“

• Petar and Pavel Hotel & Relax Center Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен персонал, мики отзивчиви! Спа зоната беше прекрасна, джакузито е безплатно, а не както е в други хотели и можеш да си настройваш градусите на водата!!!! Когато си легнеш в топлата вода и погледнеш напред виждаш единствено морето стигащо до хоризонта.. Сутринта слязох в ресторанта да закуся и бях много приятно изненадан от богата шведска маса, а в хотела нямаше повече от две три заети стаи !!! Хората бяха се постарали и то на много по-ниски цени от другите хотели !!! Благодарен сем“

30-те най-добри хотела в Област Бургас

въз основа на 197 196 отзива за хотели на Booking.com