3. Област Бургас отзиви за ваканционни имоти
Област Бургас Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Данделион Оценка от отзивите: 10

„Много в близо до жп гарата , морската градина има и в близост квартални магазини , леглото е много меко има всичко необходимо за домакинството , домакинята отзивчива и готова да съдейства , лесно се намира и влиза ключовете са оставени на определено място не е нужно да чакате да ви се отвори , много съм доволен ще посетя отново.“

• Болярска10 Оценка от отзивите: 7

„Разположението -близо до център,близо до морската градина,тиха уличка“

• Apart-Hotel Onegin & Thermal Zone Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен хотел, има си абсолютно всичко - басейни (2), бар, СПА и масажи, прекрасна локация - 2 мин пеша до морето, 15-тина минути пеша до стария град. Стаите и въобще целия комплекс бяха като нови - чистотата се цени изключително високо. Персоналът е професионален и приветлив. Такава закуска не сме яли никъде по българското черноморие и цените са просто прекрасни. Сигурността в хотела също е гарантирана. Искаме да благодарим на Олга, която направи престоя ни един от най-добрите, които сме имали, страхотен професионалист и домакин.“

• INFINITY Blue 2 Оценка от отзивите: 10

„Мястото беше страхотно. Всичко беше много чисто. Жената, която комуникирах по телефона беше много отзивчива. Локацията е удобна. Близо до центъра и до Бургаския Свободен Университет. Бих посетил мястото отново с удоволствие.“

• Summer Burgas Appartment Оценка от отзивите: 7

„Безупречна чистота. Стопанките са много отзивчиви.“

• Margis Home Оценка от отзивите: 8

„Апартаментът е на добра локация,има всичко необходимо,уютен и чист.“

• Tei-Zi apartments Оценка от отзивите: 10

„Много приветливо посрещане, чисто, уютно, всякакви удобства и страхотна локация 🙂“

• CASA ARTA Оценка от отзивите: 10

„Добра локация, Има Платен паркинг при запитване.“

• Ioama Island Оценка от отзивите: 3

„Удобно и практично. Има всичко необходимо. Ако седнете на дивана няма как да видите телевизора.“

• Малко Бижу край Морето Оценка от отзивите: 6

„Нз“