2. Bułgaria – opinie o hotelach

• Ocena dodana: 3 października 2023

Stosunek jakości do ceny - OK

• Ocena dodana: 28 września 2023

• Duży pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Obiekt czysty (regularnie sprzątany), jedzenie smaczne i wprowadzone dania lokalne. Ilość leżaków wystarczająca.

• Ocena dodana: 8 września 2023

Mój pobyt był udany
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Obiady i kolacje bardzo dobre. Wróciłbym tam ponownie. Kameralny hotel z dużymi pokojami

• Ocena dodana: 7 września 2023

Pokoje nie są czyste.

Blisko do morza, mimo lokalizacji przy głownej ulicy w miarę cicho.

• Ocena dodana: 1 września 2023

Udane wakacje!
    • Duży pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, spędziliśmy z rodziną (2 dorosłych + 2 dzieci - 2 i 14 lat) mile czas. Uważam, że hotel oferuje bardzo dobrą jakość za niską cenę. Wszędzie bardzo czysto, przestronne pokoje, dwa fajne baseny z dużą liczbą leżaków, nie trzeba się martwić o miejsce, nie ma "chorej" rezerwacji leżaków. Obsługa bardzo uprzejma, a przede wszystkim uczciwa (zapomnieliśmy złotego łańcuszka w pokoju, po skontaktowaniu się z obsługą po kilku godzinach od wymeldowania, potwierdzili, że go mają i czeka na odbiór). Mogliśmy zaraz po przyjeździe z lotniska o godzinie 13tej się zameldować, chociaż check-in był dopiero od 15tej. Blisko przystanek autobusowy, z którego można dojechać m.in. z lotniska, do Nessebaru, Burgas, itd. Jeżeli chodzi o jedzenie, to za tą cenę, nie można oczekiwać nie wiadomo czego. Każdy z nas zawsze znalazł coś dla siebie, nie chodziliśmy głodni, bardzo dobre przystawki przy basenie, szczególnie pizza. W hotelu ogromna liczba Polaków, wydaje mi się, że w naszym terminie to było co najmniej 50-60% obłożenia. Z czystym sercem mogę polecić ten hotel. Myślę, że jak nadarzy się okazja, to do niego wrócimy. Pamiętajcie, zawsze nosić opaski all inclusive na ręce, bo bez nich trochę nadgorliwa Pani "Manager" restauracji, nie wpuści Was do niej (nawet małych dzieci)!

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

spokojna lokalizacja, cena adekwatna do jakości
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

jedzenie bez szału. smakowo nie najgorzej, ale większość dań ledwo ciepła. Dobrze, że była dostępna mikrofala. standard uczciwie 3*, na pewno nie 4*. za promocyjnà cenę jakà zapłaciliśmy ok., gdyby to była jednak cena regularna, to bym się wkurzyła 😉

na plus sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna obsługa. W hotelu i okolicy basenowej czysto, bardzo zaangażowany ratownik więc bezpiecznie :) dobra lokalizacja, przystanek autobusowy blisko, można się bez problemu dostać do centrum, Nesebaru, św. Włazu czy na lotnisko. Niedaleko plaży. Same pokoje wygodne, z dużym balkonem i działajàcà dobrze klimatyzacjà.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Rewelacyjna obsługa, czyste baseny

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

Dobre, duży wybór

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2023

Mały plac zabaw

Pomocny i miły personel, codziennie sprzątane pokoje, pozytywni animatorzy:) I dziękuję za słodką niespodzianka z okazji urodzin!

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

Kameralnie, miło i z dużą ilością jedzenia.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Budynek mógłby już przejść remont. Czuć poprzednią epokę. Jednak jest czysto, wszystko działa. Jedzenie pod koniec monotonne.

Bardzo miła obsługa, jedzenie dobre i bardzo dużo. Bary, przekąski.. dostępne w zasadzie non stop. Kameralnie, spokojnie. Dużo rodzin. W dniu wyjazdu mogliśmy bez problemu zostać dłużej na terenie hotelu i korzystać ze wszystkiego.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

- dość drogi parking

- ładne, czyste baseny - animacje, nasze dzieci uwielbiały animatorów - czystość Jesteśmy ogólnie zadowoleni ;)

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedzenie cały czas to samo, mały wybór, nie raz było zimne oraz mało przyprawione przez co nie chciało się jeść, hotel bardzo tłoczny, jeśli ktoś szuka ciszy to polecam wybrać coś innego

Duży basen, drinki pyszne, personel bardzo pomocny i uśmiechnięty , nie było problemów jeśli chodzi o personel. Przekąski mi smakowały co rusz dokładali

• Ocena dodana: 12 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Generalnie nie stwierdzam żadnych większych problemów czy niedociągnięć. Tak jak napisałem, w barze przydało by się trochę prawdziwych owoców, choćby cytryna, limonka, pomarańcz, grejpfrut. Wiem, że to koszty ale różnica w smaku i prezentacji koktajli była by olbrzymia, że nie wspomnę o zwiększeniu prestiżu hotelu. Myślę również, że elewacja hotelu jak i elementy zewnętrzne takie jak balustrady, barierki też zasługują na małe odświeżenie.

Hotel położony jest niedaleko plaży i morza ( 10 min pieszo z dzieckiem na rękach 😉 ). W hotelu oprócz basenu dla dorosłych jest bardzo fajny basen dla dzieci. Nasz 5-letni syn wręcz nie chciał wychodzić z wody, bardzo mu się podobało. W hotelu i pokojach bardzo czysto. Jedzenie jak i napoje są dobre, na bufetach każdy może znaleźć coś dla siebie. Koktajle serwowane w barze... to proste mixy alkoholi z dolnej półki i softów urozmaiconych syropem... ogólnie są ok ale odrobina prawdziwych owoców choćby cytryny, limonki czy pomarańczy naprawdę była by mile widziana. Obsługa jest bardzo pracowita, pomocna, miła i z drobnymi wyjątkami uśmiechnięta. Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić pracowników restauracji, barów i housekeeping'u dla których przesyłamy serdeczne pozdrowienia. Podsumowując, pobyt minął nam bardzo miło. Wraz z żoną i dziećmi jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji i wyboru Hotelu Aquamarine. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny naprawdę rewelacja. Serdecznie polecamy !

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

Świetny hotel na rodzinne wakacje
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Hotel jest odsunięty od ulicy linią drzew i parkingiem co daje spokój i ciszę. Jest świetny jeśli planujesz wakacje z dziećmi! Do plaży jest pieszo 7 min przez cudne wydmy. Pokoje są duże i przestronne. Balkony są szerokie i z fajnym widokiem. Jest osobny basen- brodzik z 0,5m wody dla małych dzieci i duży basen od 1,2-1,5m długi olimpijski basen dla starszych i dorosłych. To super miejsce na wakacje rodzinne! Jedzenie jest świeże i smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Są dania wegetariańskie i typowo mięsne. Za każdym razem na obiad serwowana jest też ryba. Fajnie, że są animacje dla dzieci i dorosłych! Dziękuję Tea i Egor za aqua volleyball, jenga i inne atrakcje integracyjne gośćmi hotelu.

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Można byłoby poprawić zasięg Wifi, zdarzały się długie momenty, kiedy znikało. Jak dla mnie woda w basenie mogłaby być nieco cieplejsza.

Pomocny personel, czysto, duży balkon, transfer z i na lotnisko. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

Polecam pobyt w hotelu sama infrastruktura, pokoje oraz zaplecze basenowe i plac zabaw super . Drugi raz wybrałabym opc
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Bardzo słaba jakość i urozmaicenie jedzenia , obsługa stołówki nie wyrabiała często brakowało szklanek , nie działał ekspres do kawy.

Czysty przestronny pokój z dużym balkonem

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2022

Udany odpoczynek z rodziną
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Przydałoby się drobne odświeżenie np. leżaków, parasoli. Plac zabaw szczątkowy, 2 metalowe huśtawki i zjeżdżalnia. Córka nie korzystała. Wifi jest ale bardzo ginie zasięg lub się rozłącza. Trochę jak dla mnie niewygodny materac. Co do hotelu nie mam większych zastrzeżeń.

Bardzo fajne dwa baseny, jeden 0,5m ze zjeżdżalniami dla dzieci oraz drugi 1,3-1,6m do pływania. Zawsze było miejsce na leżaku. Obsługa hotelu bardzo życzliwa i pomocna. Jedzenie było smaczne, duży wybór. Napoje i alkohole też dobre. Do publicznej plaży jakieś 15minut spacerkiem. Hotel przy głównej drodze ale oddalony od zgiełku. W hotelu nie ma imprez poza krótką dyskoteką dla dzieci, więc jest cicho.

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2022

jak za taka cene bardzo udane rodzinne wakacje
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

animacje tragiczne, winda, brak skoków do wody

życzliwość obslugi, dostępność leżaków, double please, czyste baseny z ciepla woda, Dino - boss

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

4*inaczej
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Nie podobało mi się palenie papierosów na tarasie gdzie spożywa się posiłki. Nie podobał mi się całkowity zakaz skakania do basenu, zakaz dotyczył nawet skakania na nogi. Zakaz odbijania pilką jakąkolwiek w basenie też był nie zrozumiały dla mnie tym bardziej że mecz water polo dorosłych z piłką twardszą *się odbywał Jacuzzi nie czynne ze śmierdząca wodą :( Przy posiłkach owoce bardzo mały wybór

Bardzo miła obsługa w restauracji zwłaszcza jedna dziewczyna blondynka z tatuażem na nodze (-:ciągle uśmiechnięta, barman Niki też fajny, recepcja główna personel pomocny na miarę swoich możliwości

• Ocena dodana: 26 lipca 2022

Jestem zadowolony pomimo pewnych mankamentów.
    • Duży pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

-materace do wymiany obowiązkowo -regulacja windy -animacje muszą być ciekawsze, dłuższe i prowadzone z życiem -ludzie wynoszący duże ilości prowiantu zarówno na plaże jak i do pokojów...wiocha jednym słowem

Śniadania ,obiady i kolacje wystarczające ilościowo, na bieżąco uzupełniane co pozwoliło uniknąć nieprzyjemności. Posiłki z reguły zamienne co drugi dzień jednak wybór i tak na tyle duży że nie zdążyłem wszystkiego skosztować. Przy basenie również przekąski i napoje serwowane cały czas, jednym słowem nigdy nie byłem głodny a wręcz przejedzony. Co do łazienki w pokoju mogę powiedzieć że zawsze czysta zadbana może stylistyką nie jest nowoczesna ale tak jak mówię zadbana i zdecydowanie wystarczająca. Panie sprzątaczki zdarzyło się że zapomniały zerknąć do pokoju ale przeżyliśmy. Pokój przestronny wyposażony w dwa łóżka z materacami sprężynowymi, i dwa można powiedzieć łóżka z materacami polowymi , bardzo cienkie. Łóżka standardowe niestety posiadają strasznie zużyte materace przez co po czterech dniach spania sprężyny dały we znaki mojemu kręgosłupowi... ostatnie dni dla własnego dobra spałem na podłodze korzystając z materaca z łóżek polowych. Łóżka polowe niestety lepsze nie były gdyż stelaż powinien być gęstszy i ułożony poziomo , niestety pionowo powodował równie krzywe i niewygodne spanie...Poza tym TV, szafa przestronna, dobrze działająca klimatyzacja oraz balkon z widokiem na strefę basenową. Mankamentem jest także winda która jest po pierwsze za mała, po drugie jeździ sobie jak chce więc czas oczekiwania jest strasznie duży. Animacje w hotelu niezbyt porywające, standardowo jeden taniec koło godziny 10 i 15 przy basenie krótki, poza tym w ciągu dnia słaby fitness w basenie, rzutki czy też układanie wieży z klocków, trochę malowanek dla małych dzieci i wieczorna zabawa taneczna dla najmłodszych jakieś 25 minut. Więc jak dla mnie mało. Strefa basenowa wspaniała , duży basen o niesymetrycznym kształcie ze zjeżdżalnią na środku dla dzieci o głębokości 50cm. i bardzo duży basen do pływania długość około 18m x 8m gł około 130-150cm. dużo parasoli i leżaków. Mega pozytyw. Do plaży jest kawałek. Pochwała dla obsługi należy się dla wszystkich. Ciężka i długa praca.

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Niestety trochę zimne posiłki.

Obsługa bardzo miła i pomocna. Animatorzy potrafili zainteresować dzieci w każdym wieku. Wieczór gier najlepszy :) Sprzątanie bez zarzutu. Obawialiśmy się lokalizacji hotelu blisko ulicy, jak się okazało niepotrzebnie. Przepyszne ciasta i desery :)

• Ocena dodana: 20 lipca 2022

Fajny hotel dla rodzin z dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Doskonała obsługa bardzo przyjazna i uśmiechnięta. Szczególne pozdrowienia dla Lucho i Niki za animacje dla dzieci jesteście super;) dzieciaki bawiły się swietnie. 2 baseny jeden ze zjeżdżalniami dla dzieci. Hotel odgrodzony od ulicy drzewami. Zawsze wolne leżaki na basenie. Z jednej strony bardzo dużo ludzi w z drugiej kameralnie. Blisko plaży ale kawałek od centrum. Jedzenie różnorodne i dużo. Obsługa szybko donosi jeśli czegoś brakuje. Jedyny minusik że jedzenie zazwyczaj letnie. Ale ogólnie bardzo fajny hotel.

• Ocena dodana: 9 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Hotel fajny dla rodzin z dziecmi . Jedzenie oceniam na średnie, bardzo tłusto i monotonnie .

• Ocena dodana: 6 lipca 2022

Polecam