3. Област Бургас отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

8.1

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 15 ноември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Кухненският плот беше пълен с мравки и до края на престоя ни не се изчисти!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 2 октомври 2023 г.

• Престой от 7 нощувки

Покъртителното състояние на публичните тоалетни до басейните, които не прилягат на комплекса. Изглеждат напълно неподдържани, счупени чинии, без консумативи и много, много мръсни.

Близостта с плажа.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 24 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

1. Почистване на апартаментите - никакво. Взима се само боклука. Апартаментът, който ни се падна тази година беше твърде малък за 4 членно семейство. Множество басейни, голяма детска площадка, огромни дворни площи за разходка, което е чудесно и причината, поради която отсядаме понякога за кратко. 2. Собственици на апартаменти са с предимство и ползват отстъпки и по-добро обслужване. За разлика от тях, туристите които отсядат на хотелски принцип са с друго отношение и на други условия. Трябва да се работи върху това видимо разграничаване и унифициране на качеството на обслужване. Защото се оказва, че туристите , които нямат собственост могат да попаднат и в апартамент на частен собственик, където обаче се предполага, че почистване и всички хотелски услуги се предоставят също от персонала на комплекса, но тъй като собственикът е външно лице, услугата е занижена сравнено с другите апартаменти, които се менажират изцяло от управата на комплекса.

Местоположението е супер, на първа линия. Удобствата и самия комплекс също.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 16 август 2023 г.

Тридневна почивка в Грийн Лайф Ризорт
    • Изпратено от мобилен телефон

1. Като комплекс, който се казва Грийн Лайф, няма и следа от зеления начин на живот, тъй като нямате система за рециклиране на отпадъци, нито търговски обекти предлагащи алтернативни стоки и т. н. 2. В апартамента, в който бяхме влагата се дишаше. 3. В ресторанта, зеленчуковата крем супа беше консумирана от 15-месечното ми дете, а беше люта. При въпрос защо, сервитьорката ми каза, че няколко човека са си поръчали и никой не се е оплакал?!?!Отговор, който не отговаря на стила на такова заведение. Всичко останало беше много вкусно. 4. Сградите не са строени с материали, отговарящи на климатичните особености на района и са възможно най-евтините, освен тези, с които е правен интериора на рецепцията. 5. Нямаше сешоар в апартамента.

Зеленината, спортните площадки, плажът и съседката.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 13 август 2023 г.

Цена качество - нищо общо
    • Изпратено от мобилен телефон

Много слаб интернет. Няма нещо което да си заслужи цената

Апартамента е на добра локация спрямо плажа. Има кухня. Целия комплекс поддържан отлично

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 4 август 2023 г.

• Пътуване по работа

Почти всичко.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 26 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Отдалечеността от паркинга, в банята липсваха закачалки за хавлиите

Местоположението беше чудесно

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 8 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хвърчащите деца с тротинетки по алеите.

Комплексът е много добре поддържан и озеленен. Приятно е дори за разходка. Плажът е близо и е много чист.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 21 юни 2023 г.

9.0
    Супер място за семейна почивка!
    • Пътуващи с приятели
    • Апартамент с 2 спални
    • Изпратено от мобилен телефон

Храната в ресторанта на плажа беше уникална, но тази в ресторанта в самия комплекс не беше впечатляваща, особено имайки предвид доста високите цени.

Буквално има всичко, като едно малко и красиво градче. Затворен и безопасен комплекс с барове, ресторанти, дори и супермаркет. Персоналът беше много отзивчив и всички бяха много мили и усмихнати.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 17 септември 2022 г.

• Престой от 2 нощувки

- Няма указателна табела за рецепция на пътя и ако идваш за първи път и следваш единствената табела за комплекса, ще се набиеш на бариерата, където ще те върнат към рецепцията за чекин, което е на главния път. Трафикът е натоварен, много е вероятно зад теб вече да има други автомобили и движението се блокира. Излишна разправия, ако на главния път сложат указателна табела за рецепция. - в стаята нямаше сешоар, въпреки че в букинг е указано като наличен в стаята, а не като предлагана отделна услуга. Предлагат на рецепция, но това е неудобство за толкова често използван уред в хотел на морска локация. - Каналът в банята беше запушен

Супер локация до плажа, осигурени шезлонги на плажа, безплатен паркинг, любезен персонал, чисти апартаменти. Ъпгрейднаха ни в апартамент, тъй като комплексът не беше пълен, което беше чудесно.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 9 септември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Една от вечерите нямаше вода в стаята и от рецепция отказаха съдействие. Не пожелаха нито да ни преместят, нито извикаха техник. На сутринта отидох на рецепция и жената от новата смяна не изхлеждаше да е запозната със случая, че няма вода в студиото ни…

Изключително приятни общи части, зеленина, тишина и спокойствие

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 1 септември 2022 г.

• Престой от 6 нощувки

Апартаментът в който бяхме беше леко овехтял, чистотата в апартамента не е на необходимото ниво.

Комплексът е идеален за семейства с деца, общите площи са поддържани много добре. В комплекса има всичко необходимо( магазин, ресторант, паркинг и т.н.)

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 29 август 2022 г.

9.0
    Много приятно място за семейна почивка
    • Престой от 5 нощувки

Липсата на достатъчно табели, които да указват коя сграда къде се намира.

Комплексът е много подходящ за деца. Разположението на сградите предоставя тишина и спокойствие. Наличието на супермаркет и ресторант в комплекса е много удобно.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 29 август 2022 г.

9.0
    Отличен апартамент, с близост до плажа! Препоръчвам.
    • Престой от 3 нощувки

Единствено не ни хареса фактът, че заплатихме апартамент за трима възрастни, но на плажа ни се полагаше само един чадър с два шезлонга! В случая, за дете на 11 години, трябва да си заплатиш шезлонг и чадър допълнително или един човек да стои прав. Разминаваха се и рецепционистите с информацията.

Хареса ми големината на апартамента, голямата тераса, разположението и близостта до плажа! Комплексът, който предлага разнообразие за възрастните и децата.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 26 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Организацията с шезлонгите и чадъра, които се полагат от хотела не е измислена както трябва. В повечето случаи ти казват, че няма места. Всяка стая си има номерче и според мен трябва да си има и такова за шезлонгите и чадъра, а не половината от тях да стоят празни с оставени хавлии на тях от предишния ден..

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 24 август 2022 г.

Много добро
    • Изпратено от мобилен телефон

В кунхненската част нямаше достатъчно чинии. Чершафите бяха доста захабени, дивна също може да се изпере и да се почисти по обстойно.

Апартаментът беше с добри размери и добро местоположение. Много близко до плажа и това, че шезлонга и чадаъра бяха включени в цената е предимство.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 24 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Има нужда от освежителен ремонт и подмяна на обзавеждането (мебели, баня, перде в банята).

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 23 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Беше недопустимо стаите да се почистват на 3 дни и четшафите фа не де сменят нито веднъж за едноседмичен престой

Страхотрн комплекс , удобен , с просторни стаи.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 22 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Не отговарят снимките, които са публикувани на сайта на booking. Резервирахме си апартамент с една спалня и получихме такъв но със съвсем друго оборудване и визия . Когато питахме да не е станало объркване със стаите при настаняване, от рецепцията ни отговориха, че не могат да снимат всички апартаменти и затова са снимали един и че снимките, които са публикувани на обявата всъщност не отговарят на това, което накрая получавате. Добре е все пак, че мястото е приятно за почивка и изкарахме страхотна седмица.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 22 август 2022 г.

8.0
    Нов комплекс и на удобно място, идеален за семейства.
    • Изпратено от мобилен телефон

В сградата, която бяхме настанени нямаше асансьор, което беше неудобство, имайки превид, че бяхме с бебешка количка! за 7-дневен престой, апартаментът ни беше почистен два пъти.

Резортът е разположен на идеално място-в близост до морето! Комплексът е затворен, с басейни и паркинг!

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 8 август 2022 г.

Осъществена мечта
    • Престой от 6 нощувки

Миризмата сутрин и вечер от аспиратора на съседните стаи В тях явно се приготвяше храна и в апартамента ни се разнасяше ужасна миризма на лук и пържено Отвеждането на аспиратора в отдушника явно не е на добро ниво

Резервацията ни беше без закуска Ресторанта посетихме за обяд и вечеря Персонала на ресторанта на много добро ниво, както и храната Липсваше ни диетичен хляб, тъй като съпругът ми е диабетик Може да се помисли в тази посока

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 25 юли 2022 г.

Хубаво беше, заслужава си
    • Престой от 7 нощувки

ресторанта е прекалено скъп, и е само един,нямаше осигурена закуска

Престой през юни 2022 г.

• Оценено на: 23 юли 2022 г.

Добро разположение

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 15 юли 2022 г.

7.0
    Препоръката ми към комплекса е да обърнат малко внимание на стаите .Добре е преди сезона да се прави подобрения в стаите
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаята чиста ,но имам доста дребни забележки,които правят впечатление.Имаше петна по пердетата .Капака на тоалетната чиния постоянно падаше ,а матракът не беше удобен .

Комплексът е близо до плажа.Има голям паркинг.Външната част се поддържа добре.Почистват стаите на 3-тия ден и персонала беше любезен. С картата от стаята ,ползваш два чадъра и шезлонг ,както и отстъпка на един от баровете

Престой през юли 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: