3. Област Смолян отзиви за ваканционни имоти

9.7

• Безплатен WiFi

10.0

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 14 февруари 2024 г.

Приказка
    • Изпратено от мобилен телефон

За трети път почиваме там! Чисто, спокойно и красиво-приказка!!!!!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 22 ноември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Апартаментът е чудесен - много уютен и чист. Разполага с всичко необходимо. Природата около него е много красива, все едно си в гората . Много любезен и отзивчив домакин. Ще го посетим отново.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 24 септември 2023 г.

Удобство и атмосфера
    • Изпратено от мобилен телефон

Телевизорът беше стар с отвратително качество. Размазано с една дума. Цените в ресторанта ми се сториха,доста високи. Не предлагаха супи. Имаше доста семейства с малки деца.

Атмосферата! Гората,комплексът. Апартаментът има всякакви удобства! Ютия, сешоар ,бебешка кошара,домашна посуда и кухненски електроуреди.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 17 април 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Беше много чисто и подредено. Апартаментът беше оборудван с всичко необходимо. Престоят ни бе много приятен.

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 20 март 2023 г.

Релакс
    • Изпратено от мобилен телефон

Апартаментът е хубав, чист, удобен, обзаведен с всичко необходимо. Разположен е на страхотно място. Има паркинг, басейн, спа. С удоволствие бихме дошли отново.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 20 март 2023 г.

Прекарахме страхотно и ще препоръчаме това място на нашите приятели.
    • Престой от 5 нощувки

Хотелът е идеално разположен на уютно място в близост до езерата и гората (В гората срещнах сърна с малко, както и лисица). Апартаментът е уютен, кухнята е оборудвана с всичко необходимо. Собственикът на апартамента е много любезен и бързо отговори на всичките ни въпроси. Имахме страхотна ваканция: през деня яздехме на връх Снежанка, а вечер понякога ходихме до басейна и парната баня. Благодаря на Станислав за възможността да остана в неговия апартамент.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 4 януари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше уникално със сигурност ще се върнем.

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 2 септември 2022 г.

Всичко беше чудесно!

Препоръчвам горещо на всеки, който търси спокойствие и природа! Всичко беше просто прекрасно! Апартаментът е обзаведен с всичко необходимо, блестеше от чистота, а местоположението е невероятно - сядаш на терасата - насреща ти гората!

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 29 юли 2022 г.

Няма такова нещо...!

Искам от сърце да благодаря за чудесния престой, защото този апартамент е просто едно бижу за почивка! Все едно си бяхме в къщи! А що се отнася и до всички красоти и гледки в района - нямам думи! Просто страхотно преживяване! Догодина пак ще заповядаме! 😊👌

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 2 юли 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Невероятно красиво и прекрасно място. Най-доброто да си починете и презередите с позитивна енергия.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 10 май 2022 г.

Превъзходен
    • Престой от 3 нощувки

Всичко беше много хубаво. Апартаментите са оборудвани от горе до долу с каквото ви хрумне. Кухнята е повече от добре оборудвана с абсолютно всички нужни готварски уреди и прибори за който можете да се сетите.

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 10 април 2022 г.

Всичко беше супер!

Апартаментът е едно от най-хубавите места, на които сме отсядали, а ние със съпругата ми пътуваме доста. ‌Просторно и модерно обзаведено, с много екстри и "гъдели", а гледката навън е....абе просто не ни се тръгваше. ‌Горещо препоръчваме!

Престой през април 2022 г.

• Оценено на: 10 март 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо което не ни хареса. Без забележки.

Всичко беше прекрасно. Условията са супер. Много тихо и спокойно кътче.

Престой през март 2022 г.

• Оценено на: 7 март 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше страхотно. Апартамента разполага със всичко необходимо, много чисто.Много любезен домакин.Много сме доволни и пак бихме го посетили.

Престой през март 2022 г.

• Оценено на: 26 февруари 2022 г.

В десятката!
    • Изпратено от мобилен телефон

Чудесен апартамент - чист, с удобно легло, оборудван с всичко необходимо и дори с комплименти от домакините!

Престой през февруари 2022 г.

• Оценено на: 7 февруари 2022 г.

Разкошни условия за почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Перфектно! За втори път почиваме в този апартамент, за първи път-през зимата! Навсякъде беше топло и уютно! Матракът е супер удобен, завивките, чаршафите, хавлиите-чисти и качествени! Кухненското оборудване е изключително добро! А навън е снежна приказка! Поздравления и благодарност към стопаните на този удобен и красив апартамент!

Престой през февруари 2022 г.

• Оценено на: 30 януари 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Апартаментът е обзаведен с абсолютно всичко нужно в едно домакинство като дори предлага условия за приготвяне на храна. В апартамента имаше дори пъзели и бордови игри, които децата ни много харесаха.

Престой през януари 2022 г.

• Оценено на: 17 януари 2022 г.

Г-н Златев
    • Изпратено от мобилен телефон

Нямаше такова нещо. Все пак, както и домакина пожела, ще отбележа 2 неща, които биха могли да се подобрят, за да стане този апартамент почти перфектен: 1. Би било много удобно и в тон с камината най-вече, ако има във всекидневната някакво по-компактно кресло, фотьойл или дори люлеещ се стол, за да стене лукса и удобството пълен. 2. Според мен телевизора, с който мястото разполага към момента е малък за помещението и от разтегателния диван е леко неудобно да се гледа комфортно

Всичко бе страхотно. Домакина беше много отзивчив и ми даде напътствия и за региона наоколо. Мястото разполага с абсолютно всичко, от което може да имате нужда, вкл. камина и собствен дрешник с допълнителни завивки. Да не споменавам комплиментите от собствениците като чай, кафе, подправки, игри за забавление и книги за четене. Собственика дори ни позволи да освободим апартамента малко по-късно без допълнителна такса. Освен това на около 3 минути пеша от апартамента е 1 от Смолянските езера.

Престой през януари 2022 г.

• Оценено на: 14 януари 2022 г.

Уникално място и домакини!
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо, което да не ни хареса!

Всичко беше страхотно! Домакините бяха много мили и отзивчиви, стаите бяха по-големи отколкото очаквах, много добре обзаведени, стоплени и оборудвани с всичко необходимо. Помислено е за всичко и буквално се почувствахме като у дома си! Имаше бордови игри за вечерни забавления, камина за уют, и дори комплимент - бутилка вино за рождения ми ден, за който бях споменала на домакина по-рано. Разполагахме с всички удобства, което рядко се случва, когато сте на "чуждо място", изпитвате дискомфорт, защото нямате нещата, които си имате вкъщи и т.н. Е, тук определено не е така! Заслужава си престоя, дори решихме да останем още една вечер, защото не искахме да си тръгваме. П.С.: Има кафемашина и то с хубаво кафе по случайност същото, което вземаме и вкъщи. П.С. 2: Родителите ми също решиха да Ви посетят след като им разказах, така че ще очакваме и техния отзив през февруари! 🤗

Престой през декември 2021 г.

• Оценено на: 9 януари 2022 г.

• Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Може би единствения минус е, че ресторанта наистина е с много завишени цени! Но пък в апартамента имате всичко от което имате нужда, за да си приготвите за хапване :)

Апартамента е страхотен! Чист, уютен, подреден, топъл! Преди резервацията прочетох много внимателно всички коментари, на място установих, че собствениците са се погрижили за всяка една критика и са добавили желанията на гостите си! Вечерите пред камината са незабравими, а сутрин сред тишината е фантастично! Благодарим на Ив и Стаси, че ни предоставиха възможност да останем малко повече от предвидената ни резервация!

Престой през януари 2022 г.

• Оценено на: 4 септември 2021 г.

Катерина
    • Пътуване по работа
    • Изпратено от мобилен телефон

За съжаление едната сутрин спря тока, което доведе до липса на интернет в цялата вила и мъжът ми работи от лобито пред детския кът. Но от рецепция бързо повикаха техник и до ранния следобед проблемът беше отстранен. За съжаление вилата е на такова място, че почти нямахме и покритие. Ако се излезе на рецепция, има покритие. Ако не се налагаше да работим докато сме там, това не би било проблем.

Мястото беше чисто, отлично оборудвано и с място за багаж, така че с дете на 4год. и малко бебе нищо не ни е липсвало.

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 16 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Най-добре оборудваният апартамент, в който сме отсядали! Има всичко-вкл. алуминиево и стреч фолио, хартия за печене, кухненска хартия, чай, кафе , захар... -помислено е за всичко. В апартамента е много чисто, матракът е изключително удобен. Спалното бельо и хавлиите са нови и качествени. Блести от чистота. А за природата навън няма и да пиша, трябва да се види и вдиша! Благодарим на домакинята за прекрасното изживяване!

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 11 август 2021 г.

Много ни допадна
    • Изпратено от мобилен телефон

Това са много дребни забележки, които не са нищо особено, а доброжелателна критика, която в никакъв случай не разваля страхотното ни положително впечатление от мястото! - когато ползвахме тигана- всичко залепва, може би е време да се смени - чаршафите бяха от някаква изкуствена материя която запарваше доста - няма мрежи на прозорците- лесно се пълни с мухи и други насекоми

Апартаментът е чудесен за почивка в планината. Тихо е и ни допадна, че е далеч от общите части, където се събират повече хора. Приятно обзаведен, не липсва нищо, добре оборудвана кухня. Лесна комуникация. Бърз интернет :)

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 6 август 2021 г.

Страхотно място!
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотен апартамент! Намира се в борова гора, на приземен етаж, като от терасата излизаш директно на страхотна поляна и борова гора. Много тихо и спокойно Препоръчвам за семейства с деца. Помислено е за всеки детайл и нужда. Изключително чисто. Препоръчвам го с две ръце!

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!