Родопи Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Кашмир Уелнес и СПА Хотел Оценка от отзивите: 10

„Качеството и комфорта, в съчетание с прекрасен персонал и красива природа.“

• Семеен хотел Шоки Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място с невероятна гледка! Чисто и добре поддържано. Домакините са изключително гостоприемни хора, кухнята в ресторанта към хотелчето е чудесна - всичко беше много вкусно. Има място, където да играят децата, както навън (люлка, пързалка, тревна площ), така и вътре (стая с билярд и възможност за игра с настолни игри).“

• Maxi Park Hotel & Spa Оценка от отзивите: 10

„Локацията и гледката са страхотни. Храната вкусна, стаите комфортни и чисти“

• Здравец СПА Хотел Оценка от отзивите: 4

„Здравейте, разположението беше добро. Стаята беше голяма и комфортна, но банята беше захабена. Чиста, но захабена! Усещаше се хлор в Лобито. Хотелът беше топъл, но захабен, остарял. Храната на закуска не ми хареса въобще. Пих само топла вода! Зеленчуците не изглеждаха ок, кроасаните бяха твърди, явно престояли няколко дни и претопляни! Нямаше никаква здравословна закуска!“

• Спа Хотел Персенк Оценка от отзивите: 9

„Храната в ресторанта беше много вкусна“

• Хотел Еделвайс Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса. Перфектно“

• Safari Village Velingrad Оценка от отзивите: 10

„Всичко!“

• Спа Комплекс Александър Оценка от отзивите: 10

„Много чисто, спокойно“

• Семеен Хотел Етерно Оценка от отзивите: 10

„Невероятно кътче. Страхотна гледка към яз. Батак и уникално чист въздух. Наистина си починахме. Има и обособен паркинг с бариера. Леглата са удобни и хигиената е на високо ниво. Стаята беше достатъчно просторна. Има 2 външни джакузита и басейн. Доколкото видях има и пуул бар, който вероято функционира лятото, понеже все още беше хладно. Силно препоръчвам, ако желаете да се откъснете от шумното и забързано ежедневие. Едно от малкото места, които наистина бих посетил отново!“

• SPA Hotel Infinity Park Velingrad Оценка от отзивите: 10

„Всичко ми хареса! Комфортно, удобно, изискано!“

30-те най-добри хотела в Родопи

въз основа на 56 646 отзива за хотели на Booking.com