3. Област Пазарджик отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

8.7

• Безплатен WiFi

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 2 май 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Могат да се сложат телевизори в ресторанта ,с които да се наблюдава детския център. В детския център нямаше никакъв контрол над децата!

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 1 май 2024 г.

Страхотно
    • Изпратено от мобилен телефон

Чисто, страхотно обслужване, спа и храна.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 24 април 2024 г.

храната и басейните

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 23 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотелът е топ както и очаквахме. Огромно благодаря на персонала на рецепция тъи като се наложи да сменим датата, и бяха много отзивчиви.🎈

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 23 април 2024 г.

Ще посетим отново
    • Изпратено от мобилен телефон

В Релакс стаята беше доста студено, около басейна вътре не се обира редовно водата и е хлъзгаво.

Пристигнахме по рано в хотела , около 14 часа и ни настаниха.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 19 април 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

Закуската бе разнородна за задоволяване на различни вкусове! Хотела е на много добро ниво! Със сигурност ще го посетим отново!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 7 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Зоната с басейните е твърде малка за капацитета на хотела

Хотела е чист, персонала приветлив и храната беше вкусна!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 7 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Още с влизането в стаята стана ясно,че няма къде да си подредим багажа.Малък гардероб,само закачалки и високи рафтове над тях.Дрехите ни останаха по куфарите. Ресторанта за свободна консумация с бедно меню и много високи цени.

Беше чисто,персонала беше любезен. Храната в изобилие и много вкусна. Леглата удобни.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 5 април 2024 г.

Прекрасно место за Релакс!
    • Изпратено от мобилен телефон

Нещото което ми направи лошо впечатление-продажбата на водата в ресторанта и цената и! Шест лева за литър!!!

Всичко! Очаровани сме! Със сигурност ще се върнем отново! Препоръчвам!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 22 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Честотата на водата в басейна

Храна и обслужване.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 21 март 2024 г.

9.0
    Нов хотел, но не заслужаващ 5 звезди!
    • Престой от 3 нощувки

За хотел 5 звезди определено има неща, които следва да се подобрят!В стаята ни (210 стая), в банята миришеше ужасно на пържено, когато пускахме вентилатора, асансьорите са ужасно бавни и недостатчъни за капацитета на хотела-през цялото време трябваше да ходя пеша по стълбите. В ресторанта щом се осовободи маса, не ти дават да седнеш на нея защото била вече почистена??? и обикаляш, за да намериш такава която все още не е използвана. Така трябваше да седим в близост до голяма и шумна компания. За вечерята може да се предлага безплатна вода-все пак това е столицата на минералната вода! И за мое учудване навсякъде се продава минерална вода Банкя, вместо логичното-вода Велинград! Много странно решение билковата сауна и финландската сауна да са при басейните и така целия шум влиза и в тях и не може да релаксираш. По-умното решение е всички топли помещения да са отделно и да не са до басейните! Има помещение вътрешно за релакс, но е студено и не е с топли лежанки. и съответно за целия престой не видях някой да го изпозлва. Надявам се да се вземат предвид тези забележки и д асе извършат подобрения в хотела!

Хубав, нов хотел, в близост до хранителни стоки, аптека и ресторанти. Големи, чисти стаи. Най-много ми хареса кафемашината с капсули в стаята и така пиех хубаво кафе всеки ден. Храната в ресторанта-богата и разнообразна. Много хубави салати и плодове. Десертите-красиви на външен вид, но като вкус нищо особено. Само баклавата си струва да бъде отбелязана-страхотна! Мъжът ми имаше рожден ден и получихме в стаята комплимент от хотела-парче торта, която бе наистина хубава. СПА центърът е голям-има 3 сауни, парна баня, солна стая и басейни. Финландската сауна обаче я спряха за профилактика и я ползвахме само един ден. Има диспенсър за вода -Банкя??? плюс кран от където да си налееш водa.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 16 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Откритият басейн е относително малък,както и пространството около него за обема на хотела.

Ново и много чисто.Чудесно местоположение.Адекватен и усмихнат персонал.Качествена храна и СПА зона.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 14 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Единствено почистващия персонал можеха да се постараят , понеже бяхме там за 14 Февруари , даже не ни смениха кърпите а бяха мръсни.

Беше супер красиво.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 13 март 2024 г.

Всичко беше страхотно и на ниво! Бихме повторили отново!
    • Изпратено от мобилен телефон

Не намерихме нищо, което да не ни хареса!

Беше страхотно! Като започнем от храната, стаите, спа зоната, ресторанта, наистина всичко беше на ниво! Персоналът е много мил и отзивчив и наистина всичко отговори на очакванията ни! Нашият престой беше от неделя до вторник, за да избегнем навалицата и наистина беше спокойно и многоооо приятно! Поздравления за екипа и мястото, заслужава си да бъде посетено!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 8 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше чудесно,храната превъзходна.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 29 февруари 2024 г.

Чистота и уют!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 21 февруари 2024 г.

8.0
    Чист хотел, подходящ за семейства с деца
    • Престой от 2 нощувки

Цялостното впечатление от работещите в хотела, с много леки изключения, е че са мили, но необучени. При настаняването, изглежда имаше проблем с двойката преди нас, трима човека бяха ангажирани с този проблем, никой не ни поздрави, не се извини за забавянето след като чакахме поне 5 минути да бъдем поне отразени. Попаднах на информация за welcome drink, такъв не получихме. Не е редно лицето на един нов, пет звезден хотел да е такова. Същото се повтори и на тръгване, никакви въпроси тип - хареса ли ви, някакъв интерес към обратна връзка, намира се за доста излишно явно. Странна локация, между къщи, в жилищен квартал. Липсва добро обозначение за паркинга. Липсва лира в банята, сушилката от терасата се оказа счупена, а и не е приложима през зимата. Има един асансьор за голяма част от хотела, което при пълно настаняване се превръща в доста голямо неудобство, 5 етажа да се обслужват от един асансьор е меко казано несериозно. Спа зоната е голяма, но не отговаря на капацитета за настаняване. След настаняване, което е след обяд, при слизане в зоната на басейна нямаше нито един свободен шезлонг - бяха поне 100. Кърпи и халати имаше нахвърляни навсякъде, спасителите си цъкаха в телефоните през почти цялото време, разбирам, че такава организация е сложна, но не е отговорност на посетителите да дебнат за шезлонг. Все пак сте СПА хотел, очаква се, че посетителите ще искат да използват тези услуги. Басейнът беше претъпкан и неизползваем, както и сауните през по-голямата част от времето. В цялата спа зона е изключително светло, доста е неприятно и далеч от отпускащо. Храната на закуска е вкусна, кафето също. Към вечерята имам известни забележки - готвените храни не бяха изобщо вкусни, съветвам да се залага осново на печените меса. Първият ден ми вдигнаха чиниите от закуската докато бях да си сипя вода, това е абсурдно. Много беден винен лист, има страхотни български вина, обърнете им внимание.

Големината и обзавеждането на стаята; чистотата на целия хотел; кафето и фрешовете на закуска; великолепен анти-стрес масаж, силно го препоръчвам; големи сауни; приятен виенски салон

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 19 февруари 2024 г.

Приятен уикенд
    • Престой от 2 нощувки

Изключително силна музика в ресторанта първата вечер. Вътрешният неголям басейн е крайно недостатъчен и претъпкан.

Добро местоположение, просторна и комфортна стая. Богата и вкусна закуска с отлично кафе. Вечеря на блок маса с разнообразие от ястия. Любезен персонал. СПА центърът е добър с просторни сауни.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 14 февруари 2024 г.

Добра почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Персонала в ресторанта трябва да се подобри малко,имаше един се държеше все едно сме му длъжници за нещо.Иначе мястото е топ и храната е на ниво.

Закуската беше на ниво нищо не липсваше.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 12 февруари 2024 г.

Вълшебна почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

В спа центъра, към парната баня беше леко хладно, добре е да е по - топло, че излизаме загряти там.

Всичко беше идеално 🙂. Всички в хотела бяха много любезни, храната беше в изобилие и вкусна. Спа центъра голям и чист. Стаите голяма и чиста. Имаше много забавления за децата, детски кът и отделна игрална зала. Прекрасен Виенски салон, с вкусни торти и уникален дизайн на салона.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 8 февруари 2024 г.

Едно невероятно спа изживяване
    • Изпратено от мобилен телефон

Отлично отношение, много добър ресторант, прекрасно спа. Санте е знак за положителна промяна в българския туризъм.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 4 февруари 2024 г.

• Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

В петък и събота е претъпкано в ресторанта , изискват да се прави резервация за маса. Поне да мен това е много неудобно и не е нормално да се храниш на блок маса с Резервация.

Чисто, удобно, просторни стаи, вкусна храна , приятни басейни.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 3 февруари 2024 г.

Много добър

Нямам забележки

Като цяло-всичко

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 2 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Персонала е повече от любезен и внимателен. Наложи се да сменим датата, при което отношението и бързата реакция бе повече от професионална. Изключително съм благодарен за отношението. Храната, спато и всичко е повече от добре. 👌😊

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!