3. Област Смолян отзиви за хотели
  4. Ягодина отзиви за хотели
България Ягодина Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Хотел Мурсал Оценка от отзивите: 9.1

„Гледката е супер, въздуха е много свеж и чист. Стаята беше просторна и от всички прозорци се виждаха боровете.“

• Хотел Мурсал Оценка от отзивите: 9.1

„Хотелът се намира на смайващо място в гората. Останахме очаровани от гледката, тишината и спокойствието. Персоналът беше любезен, възпитан и се справиха много добре с работата си. Храната беше много вкусна и не на нормална цена. Стаите бяха много добре почистени и доста до ре отоплени, което е важно, когато се гостува в планината. Препоръчвам, ако търсите къде да се нахраните или да преспите в района да изберете именно това място.“

• Къща за гости “Краси” Оценка от отзивите: 9.2

„Краси е най-милия човек който съм срещала! Храната която ни приготвяше за закуска и вечеря беше изцяло с домашни продукти, безкрайно вкусна и достатъчна като количество. Краси ни поднесе целия уют на домашна обстановка и ни накара да се чувстваме специални! Синът и Сашо - прекрасен млад човек, любезен и отзивчив„ беше нашия шофьор, гид и приятел и организира обиколка на всички места, които трябва да се видят в мистичните Родопи / Орлово око, Ягодинска пещера, Сълзите на Орфей, Дяволско гърло и Мечи връх/ като ни разказваше подробности за спиращите дъха гледки и съчета цялото преживяване с удивителното звучене на родопската гайда. Благодаря ви мили хора! Ще се върнем отново! Вие ни накарахте да се чувстваме специални и като ваше семейство!“

• Хотел Ресторант Попини Лъки Оценка от отзивите: 8.5

„Ако искате да се откъснете от натовареното ежедневие, това е подходящото място. Невероятна природа около хотела.“

• Къща за Гости Милка Оценка от отзивите: 9.8

„Превъзходна домашна храна.Поднесена с усмивка .“

5-те най-добри хотела в Ягодина

на базата на 1 461 отзива за хотели на Booking.com