3. Област Смолян отзиви за хотели

8.5

• Безплатен WiFi

7.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 6 март 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Има неща за смяна и ремонт в апартамента. Основен недостатък беше и липсата на интернет, никакъв достъп.

Локацията на апартамента е наистина отлична!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 22 януари 2024 г.

• Апартамент
    • Престой от 2 нощувки

Много чисто, уютно и на топ локация :)

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 18 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Нямаха никаква представа,че имат настаняване и не ни очакваха. Човек от поддръжката ни настани в апартамент подготвен явно преди месец,но видимо прашен и мръсен. Имаше нужда от почистване. Три дена престой,не видяхме никой от персонала.Има кафе машина,но няма кой да ни даде капсули:даже и срещу заплащане /,тоалетна хартия липсва,боклука три дни го събираме в торби няма къде да го изхвърлим и няма и персонал който да го вземе. Апартаментите са занемарени,иначе имат всичко необходимо за престоя.Като на пазарихме и почистехме ставаше,но е за хора които са цял ден по пистите.

Мястото е чудесно от гледна точка на локация.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 28 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса това, че не събираха боклука редовно, имаше и някои забележки в апартамента, които трябва да се поправят.

Местоположението е перфектно, в апартамента имаше всичко от което имахме нужда.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 20 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Уютно, чисто, тихо, а гледката е невероятна!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 17 февруари 2023 г.

9.0
    Превъзходен
    • Престой от 4 нощувки

Местоположението е най доброто за цялата ски зона. Стайте са големи и комфорти със самостоятелно газово отопление.

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 19 януари 2023 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Престоят ни беше чудесен! Домакините са изключително любезни и отзивчиви, ще ви помогнат и упътят. В апартамента разполагате с всичко необходимо. На входа може да се насладите на прекрасно греяно винце, в което Мъжът ми се влюби, особено след цял ден спускания по пистите 😀. Бихме посетили мястото отново.

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 16 януари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Страхотен хотел на прекрасно място!

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 15 януари 2023 г.

Чудесен апартамент.

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 29 декември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Много удобна локация, на метри от пистата, много симпатични и любезни домакини, чисто, топло и уютно място.

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 20 ноември 2022 г.

• Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше перфектно! Благодарим домакините за такъв невероятен комфорт и усилията които са положили!

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 11 ноември 2022 г.

• Пътуване по работа
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно аранжирано и удобно. Помислено е за всичко. Дори се шегувахме, че е като по учебник за хотелиерство.

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 1 ноември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше много приятно, имаше всички удобства за приятно прекарване. Много чисто и на ниво. Много приятно декорирано.Просто с една дума Номер едно! Браво на домакините!

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 31 октомври 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

удобен, добре оборудван апартамент.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 8 септември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

The bed creaked with every movement Леглото скърцаше страхотно при всяко мръдване.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 1 септември 2022 г.

Приятно.
    • Апартамент
    • Престой от 3 нощувки

Дебита на водата в банята е слаб, не тече силно изобщо и за да се измиеш от шампоана и сапуна трябва дълго време да стоиш под душа с този дебит. Попитах домакинята, уж щеще да праща някой, но нищо не се промени за трите дена. Wi-fi мрежата беше слаба и некачествена само с телефона се получи някаква връзка, на таблета и компютъра не стана и домакините, казаха че няма ограничения, а явно имаше. Не заредиха допълнителна тоалетна хартия за 3 дена и то в апартамент за трима. Липсва сешоар изброен в удобствата, както и електрическа кана, имаше все пак чайник и заедно с котлона да кажем, че вършеше тази работа. Когато поисках втора завивка за двойното легло ми направиха коментар, че това е за двойно легло така се давало с една завивка, все пак донесоха втора. За първи път ми се прави такъв коментар, според мен даже трябва да има допълнителни одеала, завивки и възглавници. Разтегателният диван за третия човек не беше оправен. В друг хотел ни посрещнаха с предварително оправен такъв.

Местоположението е хубаво, предполагам, че апартаментите с южно изложение са по-слънчеви и с гледка към кулата "Снежанка" . Ние бяхме със северно изложение с гледка към отсрещния хотел, но можеше да се види на изток обсерваторията в Рожен, при хубаво време. Обзавеждането е ново, дизайна е съвременен и много приятен. Има всичко необходимо в кухнята, без машина за кафе, която беше в описанието на удобствата - вместо машината за кафе имаше миниатюрна кана за кафе тип "кубинска". Имаше оставени подправки, за готвене, малко кафе, боров мед, захарчета, за което благодаря на домакините много приятна изненада! Матрака на леглото беше много удобен.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 29 август 2022 г.

Страхотно местенце за почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

От купичка шарена сол, бурканче мед, капсули кафе, вази с уханна лавандула , картини, рисувани вероятно в някоя школа по изкуства, рафт с книги, до изключително любезното гостоприемство на хората в хотела, помислили за всичко. Трогват не толкова идеалната чистота, удобствата, сигурността, а отношението. Онези малки дребни детайли, които са предназначени не за тялото, а за душата. БЛАГОДАРИМ от все сърце за вътрешния комфорт, който създавате, без да ни струва луди пари! P.S. Да! Забравих за еделвайсите на входа, в съвместно съжителство с кактуси.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 25 август 2022 г.

9.0
    Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаята беше за 4ма души, но имаше само една спалня и един диван за спане.

Обстановката беше много приятна. Персоналът беше много усмихнат и винаги готов да се отзове на помощ. Обзавеждането и интериорът бяха много хубави, а гледката и разположението прекрасни.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 18 август 2022 г.

Прекрасни условия и природа. Ще дойдем пак

Интернет връзката

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 16 август 2022 г.

• Престой от 3 нощувки

Неприятно скърцаща спалня и неудобен матрак.

Прекрасно място с топ разположение в комплекса. Апартаментът е приятно обзаведен с невероятен изглед към Снежанка.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 9 август 2022 г.

8.0
    Приятен четиридневен летен отдих в красивите Родопи.
    • Престой от 4 нощувки

Посетихме хотела през лятото, когато проблем с паркирането нямаше, но през зимата предполагам, че паркирането определено ще е проблемно(това се отнася, между другото и за доста други хотели в околността, с малки изключения). На практика има място за 4 или 5 автомобила, а всички останали през зимата трябва да ползват платения паркинг, който не е особено голям. Бяхме изненадани не много приятно, че в апартамента нямаше връзка с Интернет, въпреки, че в описанието в Booking изрично беше упоменато, че апартаментът има безплатен достъп до Интернет. Домакинята ни обясни, че в момента имат смяна на Интернет - доставчика и това е причината. Сигурно е така, но считам, че в Booking информацията трябва да е коректна и актуална. Особено в днешно време, когато много хора работят online и независимо, че съм на Пампорово, би могло да не съм в отпуск, а на работа и да разчитам на Интернет-връзка.

Чудесен апартамент, разположен на метри от пистата и лифта за Снежанка. Стаите са чисти и просторни. Кухненската част е добре оборудвана с всичко необходимо. На разположение на гостите е специално помещение за съхранение на велосипеди, което се заключва.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 1 август 2022 г.

• Група
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма магазини на пешеходно разстояние, мястото е далеч пеша от центъра на града.

Много приятно място, чисто и комфортно, имаше всичко необходимо за еднодневен престой. Домакините бяха приветливи и услужливи.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 17 юли 2022 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Много сме доволни от предстоя

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 17 юли 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Разкошен апартамент.С всички удобства за семейство с малки деца.Страхотна гледка.Много добра локация на хотела.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless