2. Bułgaria – opinie o hotelach

Nr 12 z 180 hoteli w mieście Słoneczny Brzeg

9,2

9,2

• Ocena dodana: 27 września 2023

pobyt bardzo udany , kameralny cichy hotel , bardzo wygodny apartament , czysty basen
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Może nie działająca restauracja w ciągu dnia Brak śniadania w formie szwedzkiego stołu

Kameralny hotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko pięknej plaży. W okolicy bardzo dobre restauracje , bezpieczna i spokojna okolica .

• Ocena dodana: 11 września 2023

Rewelacyjny hotel z przemiłą obsługą
    • Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe)

Szkoda,że w hotelu nie można gotować.Trochę mało też jest leżaków przy basenie, niejednokrotnie chcieliśmy skorzystać ale były wszystkie zajęte.

Świetny hotel, piękne i przestronne pokoje, bardzo czyste, codziennie sprzątane.Super wygodne łożka z twardym materacem. Bardzo blisko do morza, wystarczy przejść przez ulicę. W bliskiej okolicy bardzo dużo sklepów. Czysty basen z wygodnymi leżakami. Najbardziej jednak byłam pod wrażeniem personelu. Bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 2 września 2023

• Studio z widokiem na basen

Nie mam do zarzucenia niczego.

Bardzo miła obsługa. Czysto, sprzątane codziennie. Piękny hotel i wygoda.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Super hotel w Sunny Beach

Nic.

Bardzo czysto, wygodne łóżka, bardzo duże i smaczne śniadanie, zaciszny basen (pomimo sąsiedztwa ulicy).

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2023

Maksymalna ocena, czyli 10
    • Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe)

Trzy minusy, które nam się średnio podobały (mimo tego oceniamy hotel 10/10): 1) Obsług na śniadaniu bardzo miła - ale nie rozmawia w ogóle po angielsku, na dodatek wybiera się śniadanie (jest 5 albo 6 opcji), a potem 1/3 składników nie ma. I nie dogadasz się, bo obsługa po angielsku nie rozmawia. Sam sposób wybierania śniadań jest dziwny - my preferujemy bufet, bo wtedy bierzesz co chcesz (a tak dostajesz np. tylko jedną bułkę, ale też plasterki ogórka, którego nie lubisz). 2) Wystawialiśmy wywieszkę "nie sprzątać", bo nie chcieliśmy, żeby ktokolwiek nam wszedł do pokoju (byliśmy 3 noce, więc przy krótkim pobycie nie potrzebujemy angażować obsługi, przez co zawsze wywieszamy zawieszkę i w pokoju mamy porozrzucane swoje rzeczy) - mimo tego ktoś wszedł i wymienił nam worek na śmieci... Rozumiem, że chcieli to zrobić, ale po to wywieszaliśmy zawieszkę, żeby nikt nam nie przeszkadzał i nie wchodził (a tak to ktoś musiał oglądać nasze skarpetki na podłodze...). 3) Za każdym razem na recepcji witali nas i pytali jak się czujemy - nawet po 5 razy dziennie, przez tą samą osobę na recepcji. Po pewnym czasie, dla ludzi z Polski (inna kultura), bywa to nurzące. Ale to najmniejszy zarzut, pewnie ludzie z innych krajów tego oczekują i dla nich to normalne.

Pokój naprawdę świetny - ponad 40 m2, więc był bardzo wygodny. W pokoju było wszystko to co potrzebne. Na dodatek, dostaliśmy od hotelu możliwość późniejszego check out, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Bardzo dobra lokalizacja pokój mega wygodny. Codziennie wymiana pościeli. Bardzo dobre śniadania. Obsługa pomocna. Polecam bardzo

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2023

Polecam
    • Apartament z 1 sypialnią

Jedyna rzecz która była dla mnie zaskoczeniem na minus to całkowity brak wyponania kuchn (apartament 40m2 niby z kuchnią)i. Brak ani jednego talerzyka, noża, łyżeczki jedynie puste meble kuchenne z czterema małymi filiżankami i szklankami do napojów. Oczywiście na prośbę zaraz nam dostarczono trzy talerzyki 3 łyżeczki trzy noże i widelce. Jeżeli ktoś chce cokolwiek zrobić samemu do jedzenia to musi sobie wszystko przywieźć że sobą ( na ten moment zgodnie z informacją w recepcji - lipiec 2023 kuchenki indukcyjne nie działają w całym hotelu). Kuchnia - to tylko czajnik do gotowania wody i lodówka i puste meble. Jeżeli kuchnia by działała, byłoby chociaż podstawowe wyposażenie do przygotowania czegokolwiek - obiekt ocenił bym na 10. Jeżeli ktoś nie potrzebuje działającej kuchni i wyposażenia to polecam ten hotel z czystym sumieniem.

Super obiekt, bardzo miła i przyjazna obsługa, czystość na najwyższym poziomie, wi-fi, tv , klimatyzacja działały bez zastrzeżeń. Super usytuowanie, blisko do plaży. Ogólnie obiekt i obsługa na najwyższym poziomie z jednym małym minusem.

• Ocena dodana: 21 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Niestety śniadanie do poprawy. Tylko zestawy, mały wybór, słaba kawa. Śniadania niegodne tego hotelu, znacznie zaniżają jego notę.

Przestronne pokoje, wygodne łóżko, czysto

• Ocena dodana: 6 września 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Duży taras, bardzo miła obsługa , dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Może jako malutki z podkreśleniem słowa malutki minus można przyjąć śniadania, które wykupiliśmy, a które z uwagi na nasz 11 dniowy pobyt, po kilku dniach zrobiły się dosyć monotonne, w zasadzie były 4 opcje do wyboru, ale można je było dowolnie modyfikować i mieszać. Ilościowo dużo, można się było najeść do syta, kawa, herbata, soki czy czekolada na gorąco bez ograniczeń. Drugi raz też bym je wykupił, bo to jednak wygoda.

Hotel, który z całą odpowiedzialnością mogę polecić, miła obsługa, mega sympatyczny i pomocny Pan na recepcji, poprosiliśmy o jakieś miejsce na przechowanie naszych rowerów i stały bezpiecznie zaparkowane w hotelowym magazynku, mieliśmy małe problemy techniczne z autem - polecił mechanika, ponadto dawał wskazówki co warto zobaczyć, gdzie pojechać, co zwiedzić. Pokoje czyste, łazienka duża, kabina prysznicowa miała chyba 1,5m2, łóżka wygodne, basen hotelowy czysty. Klima chłodziła pokój, a balkon mieliśmy duży, ze stolikiem i krzesłami, że można było pograć w karty. Koło basenu pergola obrośnięta winogronami, którymi można się było częstować.

• Ocena dodana: 14 lipca 2022

Świetny, z chęcią wrócę.
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Przydałby się ręczniczek pod stopy w łazience. Kuchnia na zdjęciu jest, ale w pokoju nie było sztućców, natomiast jak potrzebowaliśmy korkociągu to bez problemu dostaliśmy z kuchni.

Ogromnie polecam, byliśmi zachwyceni. Pobyt 8-13 lipca, w hotelu było bardzo niewielu gości co sprawiało, że czuliśmy się bardzo komfortowo, basen prawie zupełnie dla nas, bardzo czysty, leżaki myte, bez dziwnych sytuacji zaklepywania leżaków ręcznikami. Śniadania bardzo dobre, nie było bufetu, a wybrane z 4 pozycji różne śniadanka. Herbata z maszyny i kawa. Kawa rozpuszczalna ale po drugiej stronie ulicy jest costa coffe więc nie było problemu. Dodatkowo w pokojach czajnik i filiżanki, moża było kawę samodzielnie zrobić. Obsługa wyjątkowo miła, pomocna i uprzejma, mówiąca dobrym angielskim więc bez problemu można było się porozumieć. Pokoje bardzo duże, łazienka czysta, codziennie odkurzano i myto podłogę. Klimatyzacja działała bez zarzutu w dodatku telewizor który łączył się z netflixem i spotify po wifi więc to było bardzo fajne. Mały balkonik z stolikiem. Ogólnie bardzo polecam, myślę, że z chęcią zatrzymałabym się tam ponownie. W pobliżu samego hotelu dużo supermarketów gdzie można płacić kartą.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

Warto tutaj wrócić
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Hotelik mały cichy. Pokoje sprzątanie codziennie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Sklepy na każdym rogu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Basen czysty z brodzikiem dla mniejszych dzieci Blisko do plaży i różnych atrakcji.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Zadowalający pobyt w klimatycznym hoteliku z fatalnymi śniadaniami.
    • Apartament z 1 sypialnią

Śniadania na fatalnym poziomie. Tak złych jeszcze nigdzie nie jadłem. Wszystko ociekające tłuszczem, niesmaczne i często zepsute produkty (np. codziennie dostawaliśmy zepsute masło). Odgrzewane kilkukrotnie, trafiające z talerza na talerz. Jakość produktów na fatalnym poziomie. Śniadania niegodne hotelu.

Duże pokoje, czysty i ładny basen. Leżaki dostępne. Codzienne sprzątanie, wymiana ręczników, dokładanie kosmetyków itd. Świetna lokalizacja, blisko do plaży i Nesebaru, dosyć oddalony zatłoczonego Słonecznego Brzegu. W okolicy sporo sklepów i restauracji. Personel był bardzo pomocny.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

• Ocena dodana: 9 lipca 2023