3. Област Пазарджик отзиви за хотели

8.8

• Безплатен WiFi

8.6

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 14 май 2024 г.

• Семейство с малки деца
    • Стая с 1 двойно / 2 единични легла и собствен балкон - Безплатен достъп до спа центъра

Няма

Чистотата,положително отношение към почиващите от персонала.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 13 май 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

Храната е мнооого вкусна и разнообразна. Спа центъра е голям и хубав, а масажите професионални и приятни.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 8 май 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Отлични условия и съотношение качество - цена. Чудесна храна. Отзивчив персонал. Чисто и поддържано.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 6 май 2024 г.

8.0
    Чудесни басейни и вкусна храна!
    • Изпратено от мобилен телефон

Посрещането на рецепцията беше любезно , но посредствено. Никакво обяснение кое къде се намира.

Наличието на паркинг, Спа зоната и басейните, стаята и ресторантът.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 4 май 2024 г.

Всичко ни хареса.

За първи път посещаваме хотелът и определено ще го посетим отново. Вкусна и разнообразна храна, топли басейни,много добро спа и любезен персонал. Препоръчвам!

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 3 май 2024 г.

Чудесен СПА Хотел, в който наистина релаксираш!
    • Изпратено от мобилен телефон

Време е да изградят една станция за зареждане на електромобили.

Чудесен СПА център с много удобства и отлично обслужване и услуги. Отлична и разнообразна храна. Поддържано качество във времето. Отзивчив персонал, просторни и чисти стаи, покрит паркинг.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 30 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Отношението на персонала, качеството на спа услуги и храна.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 29 април 2024 г.

С удоволствие ще дойдем отново
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

Единственото е , че нямаше щора или перде на вратата на тересата и уличната лампа цяла нощ ни свети все едно е в стаята, А на сутринта слънцето ти е точно в очите

Водата е много топла, има страхотно спа.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 24 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Басейните са чисти и с топла минерална вода. Храната беше супер.Стаята беше просторна и с уникална гледка.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 21 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко ми харесва-любезен персонал, чистота навсякъде, вкусна, изобилна и разнообразна храна, голям Спа център. Няколко пъти посещаваме хотела и винаги оставаме много доволни. Благодарим!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 14 април 2024 г.

Много сме доволни от престоя с хотела и отношението на персонала
    • Изпратено от мобилен телефон

Добре е да се обърне внимание на базата и подновяване/ремонт на стаите. Терасата ни не беше изчистена, но въпреки това кошчето се сменяше всеки ден.

Изключително сме доволни от престоя! Храната е много вкусна и разнообразна, а спа зоната -чиста и приятна! Персоналът е много отзивчив - благодарим на момчето, което ни настаняваше в ресторанта и дамата, която се грижеше за това да не ни липсва нищо! Момичетата на рецепция също са много любезни, както и сервитьорите! Всички са изключително мили, ще се върнем отново!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 13 април 2024 г.

9.0
    Открихме чудесно място за спа почивка!
    • Престой от 4 нощувки

Винаги на обяд и вечеря имаше лимони, само сутрин НЕ?!?!? Две от вечерите предлагаха печена на фурна риба, която беше много суха и препечена!!! Забележки имаме само към кухнята.

Харесаха ни басейните и СПА центъра. Чистотата също. Предлагаха прекрасни сладкиши!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 11 април 2024 г.

Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Има доста неща за ремонт и някои стаи са занемарени.

Персоналът е изключително любезен. Локацията ебсупер.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 10 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Трябваше да си тръгнем по-рано.

Почти всичко. Обслужване, отношение на персонала, обстановка.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 2 април 2024 г.

Почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Качествена и много разнообразна и вкусна храна. Изключителен професионалист, мила, заинтересована, загрижена и много всеотдайна управителка. Уникален човек!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 2 април 2024 г.

Уникални в изненадите :)
    • Група
    • Престой от 2 нощувки

Бяхме само за 2 дена, :( , Хотела е страхотен, спрямо цена /качество.

Храната беше много вкусна и страхотен персонал и обслужване. Ще ги посетим отново.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 30 март 2024 г.

Превъзходна почивка!
    • Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Певеца с неговите певчески умения не ни хареса.

Всичко беше хубаво!Храна отлична.Любезен персонал.Бях резервирала двойна стая,а ни настаниха в апартамент като комплимент от хотела.Басейни-перфектни и чисти.Особено сме впечатлени от сервитьорка-Янка.С усмивка,с професионално отношение към работата и отличен контакт с всички почиващи.Благодаря Ви,хотел Елбрус!Отново ще ви посетим!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 29 март 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

много мил и отзивчив персонал. чисти и просторни стаи. доволна съм и от храната и басейните

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 28 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Храната ми беше малко по-обикновенна, но вкусна. Все пак хотела е 3 звезди и имаше разнообразие

Много хубав спа център с големи и топли басейни и не прекалено горещи сауни. Получихме и безплатен ъпгрейд с апартаменти, което си беше голям плюс с двете деца.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 6 март 2024 г.

Всичко е на ниво

Харесаха ни големите и топли басейни. Спа зоната е голяма, а масажите са супер. В хотела е чисто, храната е вкусна, персонала е внимателен и любезен.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 2 март 2024 г.

Добре е
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите са доста малки и вечер е голяма жега. В банята нямаше оставени аксесоари и душа беше доста стар. Фитнеса има спешна нужда от обновяване.

Хотела беше на много удобно място, близо до центъра. Храната беше разнообразна и вкусна.Спа центъра и басейните са добри. Чисто е. Персонала е любезен и отзивчив.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 26 февруари 2024 г.

Най-добрият спа хотел, който съм посещавал досега
    • Престой от 2 нощувки

Няма нещо, което да не ми харесва.

Още с влизането прави впечатление учтивия персонал. Бяха ни раздадени картите за достъп до стаите и веднага след това, едно от момичетата на рецепцията ни показа лично как да намерим стаята. Стаята беше чиста и топла. Камериерките още на другия ден ни изчистиха стаята и ни осигуриха чисти хавлии. Всички спа съоръжения работеха и имаха удобно работно време. Басейните бяха чисти. Прави впечатление вежливия персонал в ресторанта. Храната разнообразна. Благодаря за приятния престой! Продължавайте да поддържате професионалното ниво до което сте стигнали и надграждайте.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 5 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Любимо място за почивка! Хотелът е много чист, топъл и с чудесен спа център! Басейните са много топли и чудесни за престой с деца! Храната е много вкусна, а персоналът винаги отзивчив! Това беше 4та поредна година за нашето семейство и ще се върнем отново със сигурност!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 4 февруари 2024 г.

Всичко ми харесва!

Любезен и отзивчив персонал.Вкусна и разнообразна храна.Чисто ,топло и уютно!Препоръчвам!

Престой през януари 2024 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: