3. Област Пазарджик отзиви за хотели

9.6

• Безплатен WiFi

8.8

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 28 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Единствената ми забележка е матрака, който беше доста мек. Предполагам е въпрос на вкус!

Чудесна локация! Вилата е добре поддържана, чиста и уютна! Много добро място за семейна почивка с деца! Благодарим за гостоприемството! Бихме посетили отново!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 11 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно отношение, мила и отзивчива дама. Много приятна атмосфера и хубава гледка! Благодаря Ви за всичко! Всичко беше чудесно!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 22 септември 2023 г.

Прекрасно място
    • Изпратено от мобилен телефон

няма нещо, което не ни е харесало!!!

Първото нещо, което ни направи впечатление бе любезноста на хората от вилата, чистотата е безупречна, поддържана и красива вила с чудесни стопани

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2023 г.

Спокойно и красиво
    • Престой от 1 нощувка

Би било добре да предлагат закуска.

Чудесно място - чисто, тихо, с фантастична гледка към язовира, любезен персонал, просторна и напълно обзаведена кухня. Идеално за голяма компания!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 5 септември 2023 г.

Прекрасно и красиво уютно място! Препоръчвам с две ръце
    • Изпратено от мобилен телефон

Нямам думи, абсолютно надхвърли очакванията ни. За жалост престоя ни беше само 2 дни. Имаше всичко необходимо, дори и в повече, чистотата беше безупречна, общото помещение-кухня с трапезария, беше оборудвано с абсолютно всичко, дори и кафе. Гледката невероятна, стаята широка, светла, просторна, чиста, с голяма тераса. Басейна беше супер, водата чиста, дори имаше водни играчки за децата. Запалихме камината, обстановката стана още по-уютна и приятна. Препоръчавам с две ръце и със сигурност бихме посетили отново, но този път за повече време!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 17 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Вилата е удобна, стаята беше просторна и достатъчна за 2ма възрастни с дете. В кухнята има всички необходими уреди, а домакините са много отзивчиви. Пак бихме се върнали!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 9 юли 2023 г.

Чудесно място за почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Мястото е отлично,стаята с прекрасна гледка! Очаровани сме от вниманието,което получихме! На разположение на гостите има кафе машина и перфектно оборудвана кухня!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 7 юли 2023 г.

Страхотна вила с панорамна гледка
    • Престой от 1 нощувка

Невероятно място с уникална гледка. Надмина очакванията ни! Определено ще продължим да се връщаме отново и отново! ❤ Отношението с което бяхме посрещнати беше много топло и приветливо!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 1 юли 2023 г.

• Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше на ниво ,останахме много доволни от престоя ,ще повторим със сигурност!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 12 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място,чисто,с много удобства,невероятна гледка към язовира.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 15 май 2023 г.

Кристина
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място, тихо, уютно, чисто и подредено. От вилата се отваря красива гледка към язовир Батак. Домакинката Лидия е слънчев и мил човек, много любезна и гостоприемна.

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 4 май 2023 г.

• Група

Няма такова :)

Прекрасно място,спокойно,много чисто и с красива гледка.Домакинята беше много мила, като комплимент ни настаниха в стая с джакузи,въпреки че не сме платили за такава.Бяхме сами в къщата и имахме възможността да се насладим на всички удобства.Кухнята е оборудвана с абсолютно всичко.Бихме посетили къщата отново и отново :) Благодарим на домакините за прекрасния престой!!!

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 20 декември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

На първо място местоположението, което е далеч от града, сред природата, с прекрасна гледка към язовир Батак. Като второ ще отбележа красивата вила, с прекрасно обзавеждане. Очарована съм от общата кухня, която беше оборудвана до най-малкия детайл. Спокойно може да си приготвиш всякакви ястия дори и да има други гости, защото има на разположение няколко индукционни котлона, фурна, два хладилника, две мивки, голяма трапезна маса и още две малки. Стаите бяха функционални, с добра интернет връзка, чисти и топли. От терасата и от джакузито имаше чудна гледка. Дворът беше просторен, поддържан и с обособени паркоместа. Персоналът е изключително дружелюбен, отзивчив и внимателен.

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 1 ноември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хубав изглед към язовира. Удобно легло. На разположение е трапезария със маси, хладилник, котлони, фурна. Спокойствие и чист въздух.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 21 октомври 2022 г.

• Пътуване по работа
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо, което да не ни хареса. Единствено покритието на интернета за сваляне за работни файлове е слабичък дори и на мобилния. Това не е забележка към мястото на настаняване.

Прекрасна гледка и удобства. Утрото ни беше посрещнато с диви коне, който се разхождаха. Прекрасно изживяване. Кухнята беше напълно оборудвана. Изключително мили собственици.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 13 октомври 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасна вила, подходяща както за двойки, така и за по-големи компании. Първото добро впечатление беше за изключителнатата чистота в стаите. Второто е локацията, прекрасна гледка към яз. Батак, мястото е тихо и спокойно, подходящо за пълен релакс, дори и да има компания в общата кухня, това не е проблем, тъй като почти нищо не се чува. Кухнята оборудвана с всички необходими прибори, нови и уреди, 2 големи хладилника, барбекю и всичко, което ви потрябва. Също така домакинката е прекрасен човек, изключително усложлива и приветлива. Препоръчахме мястото на приятели!

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 2 юли 2022 г.

Бих препоръчала и посетила отново.
    • Изпратено от мобилен телефон

Много чисто, уютно и спокойно място. Идеално, ако имате нужда от спокойствие, тишина и чист въздух извън градската среда. На разположение имахме и басейн за разхлаждане в горещините, който също беше много добре поддържан. Добре обзаведени и оборудвани общи помещения. Посрещането и отношението на персонала бе много мило и без забележка. Любезно отговориха на запитванията ни още преди престоя ни. За нас плюс беше, че спалнята беше двойна, а не 2 отделни легла, които обикновено не са особено удобни и за съжаление се използват на много места. Бих препоръчала и посетила отново с приятели или семейството ни.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 18 май 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Тихо и спокойно място с чудна гледка към язовира и гората. Чисто и уютно. Любезни и отзивчиви домакини.

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 13 май 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Приветливи и много гостоприемни домакини. Приемат и домашни любимци и даже им се радват! Осигурено е всичко необходимо. Мястото е много тихо и спокойно. Гледката към гората и язовира е страхотна. Наоколо има приказни места и уникална природа. Ще препоръчам на познати и приятели! Препоръчвам и на тези, които се колебаят дали да изберат мястото в района!

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 12 януари 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Вилата е изключително поддържана и чиста. Стаята беше много топла, светла, уютна и с невероятна гледка към язовира. Общата дневна има прекрасна гледка и е оборудвана с всичко необходимо. Персонала е много мил! Определено ще дойдем отново! 🌲

Престой през януари 2022 г.

• Оценено на: 27 септември 2021 г.

Мечтана почивка, уют и комфорт.
    • Престой от 1 нощувка

Чудесно местоположение и невероятната гледка. Стаите са изключително чисти, комфортни, всяка с отделна тераса и санитарен възел. Общите помещения добре поддържани, отговарящи на всички изисквания и покриващи всички нужди.

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 10 юли 2021 г.

Чудесно
    • С домашен любимец

Нямаме забележки.

Всичко беше чудесно - посрещане, гледка, стая с удобства, място за паркиране, външна част. Много сме доволни от престоя си.

Престой през юли 2021 г.

• Оценено на: 6 май 2021 г.

Прекрасна почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Не се сещам за нещо такова.

Освен добрата локация, беше изключително чисто, жената, която ни посрещна беше много любезна. Обзавеждането, атмосферата, мебелите- всичко беше ново, модерно и ухаеше приятно. Много ни хареса!

Престой през май 2021 г.

• Оценено на: 29 април 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Гледката е невероятна, цари спокойствие, има всичко необходимо за една страхотна почивка! Препоръчвам!

Престой през април 2021 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless