2. Brazylia – opinie o hotelach
  3. Rio de Janeiro – opinie o hotelach
  4. Rio de Janeiro – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie OYO Rio Colinas Hotel, Rio de Janeiro

OYO Rio Colinas Hotel, Rio de Janeiro – opinie 4-gwiazdkowy

Rua Saint Roman, 338, Copacabana, Copacabana, Rio de Janeiro, CEP 22071-060, Brazylia

Nr 357 z 373 hoteli w mieście Rio de Janeiro

• Ocena dodana: 8 stycznia 2024

1,0
    Brudno,niewygodnie,nic nie działa,materace 🤮🤮🤮
    • Pokój rodzinny

Tragiczny hotel! OMIJAĆ!! 🤮, jak w ogóle można go nazwać hotelem!! Materace wyciągnięte chyba ze śmietnika !, brudne i całkowicie zużyte , strasznie niewygodne ! Plecy bolą . Zarezerwowaliśmy przez pomyłkę , prosiłam o anulowanie . Niestety nikt mi nie odpowiedział. Pojechaliśmy więc z dziećmi na 3 noce . Tragedie. Winda nie działa. Zanim dojdzie się do recepcji trzeba przejść schodami na 1 piętro. Do pokoju , dalej na kolejne piętra z walizkami. Sam hotel wygląda na opuszczony. Paskudny i zarośnięty ! Znajduje się na drodze, która prowadzi chyba na vawele( niebezpieczne dzielnice ). Nie odważyliśmy się pójść dalej. Przez 4 dni nie mieliśmy ani kropli ciepłej wody!! , w kranie przy plaży było cieplej! W pokoju mała klimatyzacja , która robi potworny hałas ! Głowa boli , bez większego ochłodzenia. Jedna wielka tragedia!! Brudno ! Internet nie działa !! Pani recepcjonistka,chyba tam siedzi za karę, krzywo patrzy , 0 empatii i uprzejmości. Skokówka na śniadanie , jeden wielki syf. Stoły i krzesła się kleją z brudu. Śniadanie, nic wielkiego. No i na końcu , dojrzeliśmy kalaruchy w pokoju !! Hotel bez żadnych norm !! Do zamknięcia !!! Droga do hotelu wszędzie w odchodach !!

• Ocena dodana: 9 września 2022

4,0