2. Швейцария отзиви за хотели
  3. Вале отзиви за хотели
  4. Цермат отзиви за хотели
Швейцария Цермат Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Le Petit CHARME-INN Оценка от отзивите: 8.3

„Прекрасна гледка от панорамната тераса . Добро местоположение, отлично отношение на Норди към нас ( винаги с настроение ни посрещаше след ски) . А малките изненади бяха добър завършек на деня( prosseco и matterhorn beer) Благодарим за прекрасната почивка във Вашият хотел! Усетихме духа на Цермат!“

• Mountain Paradise Оценка от отзивите: 9.1

„Гледката от стаята“

• Zermatt Appartements Оценка от отзивите: 9.1

„Местоположение. Снимката е на 200 метра от мястото за настаняване. Не е в центъра, но това не е проблем, защото градчето е много малко по площ. Отделно самата разходка до центъра е много приятна. Стаята е малка, но разположението на мебелите е много добре премислено. Създава се впечатление за по-голямо пространство отколкото е в действителност. Домакинката Надя своевременно даваше напътствия за настаняване и беше готова да окаже помощ. Ще посетя отново това място.“

• Petit Helvetia Budget Hotel Оценка от отзивите: 6.9

„Цермат е страхотен“

• Wellness Hotel Alpenhof Оценка от отзивите: 9.1

„Превъзходна закуска и отлично обслужване. Комфортна стая -супериор с изглед към реката и планината. Препоръчваме хотела на приятели и за зимата.“

• Petit Helvetia Budget Hotel Оценка от отзивите: 6.9

„Добро местоположение. Беше тихо и спокойно. Хотела е в близост до магазини и близо до лифта.“

• Le Petit CHARME-INN Оценка от отзивите: 8.3

„Много чист и удобен хотел в самия център на градчето. С всички удобства, но с типична атмосфера. Терасата на покрива е много приятно място за отмора с панорамна гледка към целия град и околността. Закуската е на ниво.“

• Mountain Paradise Оценка от отзивите: 9.1

„Гледката от стаята Чистотата“

• la couronne Hotel & Spa Оценка от отзивите: 9

„Стаята е малка, но удобна, с модерен дизайн и изглед към Матерхорн. Има балконче с цветя и стол, за да се наслаждаваме на гледката. Много удобно единично легло с качествено спално бельо и модерна баня с вана. Фоайето е красиво и уютно. Закуската е много добра, на масата се сервира желаното кафе и в момента приготвени бъркани яйца. Хареса ми местоположението на хотела- на равно разстояние от гарата за Горнерграт и лифта за Матерхорн. Препоръчвам!“

30-те най-добри хотела в Цермат

на базата на 96 251 отзива за хотели на Booking.com