2. Кіпр: відгуки про готелі

Кіпр Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі на Кіпрі

• Apollon Sea View Beachfront Ap 302

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Апартаменти розташовані поблизу моря та чистого пісчаного пляжу (через дорогу). За 500 метрів розташований рибний ринок, де продають свіжевиловлені морепродукти. Апартаменти просторі, з видом на море і пляж, мають великий балкон з креслами і столом. Добре відпочивати сім'єю з маленькими дітьми. Близькість до аеропорту не дошкуляє, навпаки цікаво наблюдати йдучі на посадку літаки. Апатаменти обладнані усім необхідним. Пляж не багатолюдний, обладнаний ліжаками і парасольками.

• Негативна частина відгуку

Трохи занедбані меблі. Практично не працювали два кондіционери з трьох. Поблизу немає великих супермаркетів , але це не велика проблема, є багато маленьких маркетів, таверн і ресторанів. Близькість до дороги з шумним автотранспортом, який вночі може трохи дошкуляти.

Oleg Україна
  • Tasmaria Aparthotel

Пафос, Кіпр

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

1) Зручне розташування, щоб досліджувати місто та околиці, бо поряд автобусна зупинка та в пішій доступності історичні пам’ятки. 2) Чистий басейн і красиво облаштована зона довкола 3) дуже вдячна за щоденне вологе прибирання! Це було дуже зручно! 4) номер був дуже великий і з чудовою терасою (вигляд на квітуче дерево дуже піднімав настрій щоранку) 5) поряд нескінченна кількість чудових кафе з локальною кухнею

• Негативна частина відгуку

1) Дуже не вистачало губки та миючого для посуду, прального порошку, шампуню. 2) Не дуже чистий посуд 3) Старенький номер 4) Пляжі, які в пішій доступності погано обладнані і дуже вітряні. Але в Coral Bay автобусом дуже зручно добиратись. 5) звернуть увагу, що за сейф і кондиціонер — додаткова плата

Ilona Україна
  • Kefalonitis Hotel Apartments

Пафос, Кіпр

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

В номері є все, що необхідно, номер великий, матрас і подушки дуже зручні, штори блек аут, кондиціонер.Поряд зупинка автобусу, звідки можна поїхати до аеропорту, пляжів, аквапарку. Перехідник на розетку дають під заставу на ресепшн. Можна пограти в баскетбол, пінг понг, більярд. До пляжу Лайтгаус 10 хвилин пішки, але ми ходили на пляж Вінус,трохи далі, але дно прекрасне.

• Негативна частина відгуку

Немає гелю для душу, але про це і було зазначено в описі готелю.

Відгук від 10 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Рибаева Україна
  • Daniandry Apartment

Середня оцінка за відгуками: 10
    • Позитивна частина відгуку

Дуже приємна господарка, доброзичлива. Апартаменти чисті і зручні, все як вдома. Багато різних приборів і корисних приладів. Дві ванні кімнати. Гарна тераса. До моря поруч 5 хв.

• Негативна частина відгуку

Басейн та територія біля нього були не завжди чистими

Valeriia Німеччина
  • Blu Studio on the Sea

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Пляж через дорогу, в квартирі багато приємних бонусів: від фруктів, води та вина до рушників та парасольки на пляж. Близько до аеропорту.

• Негативна частина відгуку

1) Повністю відсутня звукоізоляція. Спати складно:( Будинок дуже близько до аеропорту, тому чути кожен взліт літака (якщо ви з України — може тригерити звук схожий до ракет). 2) Навпроти одного вікна — будівництво. Будьте готові прокидатись о 7 під музику і розмови будівельників. 3) Вигляд з вікон

Ilona Україна
  • Greco 1 Bedroom Apartment

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Сучасні меблі та техніка: холодильник, телевізор, мікрохвильова піч, чайник, плита, духовка, пральна машинка, кондиціонер.

• Негативна частина відгуку

Все було брудне! Тарілки жирні, на чашках в середині темні обідки від чаю/кави. Духовка вся в жиру. В холодильнику крихти та жирні сліди. Кастрюлі та сковорідки в жахливому стані. Все потрібно було перемивати для того, щоб скористатись чимось. У холодильнику лежала пляшка негазованої води і на цьому все, жодного пакетику чаю, цукру чи кави — не було нічого. Замість компліменту для відпочиваючих на кухонній стільниці вас зустріне чорна рамочка з роздрукованим листом А-4 з заборонами і попередженнями. Рушник для кухні з плямами та з дірками! Рушники для ванної мали не приємний запах і запрані до сірого кольору, хоча мали бути білими. При тому, що ще до заселення власник написав цілу петицію, що рушники ні в якому разі не можна виносити з квартири, брати з собою на пляж, а також максимально охайно ними користуватися, щоб на них не залишились плями, в інакшому випадку потрібно буде компенсувати вартість рушників. Дозатор для рідкого мила у ванній кімнаті був пустий. Додатково ніяких миючих засобів не було. Рулон туалетного паперу був на половину використаний. У душовій був чорний грибок і ржава поличка для миючих засобів. Витяжки у ванній немає. Штори в кімнаті були також брудні з плямами. Це все при тому, що до плати за оренду власник додатково вимагає заставний платіж, який гарантує цілісність його майна. Напередодні нашого заселення, після оплати бронювання ми написали власнику і запитали чи є в квартирі фен і праска і чи справно все працює, нас запевнили, що так. По факту праска була непридатна для використання, тому, що на підошві були подряпини та брудний наліт, які в результаті зіпсували нашу білу сорочку під час прасування. Після нашого заселення власник написав нам і поцікавився, чи все у нас гаразд. Ми чесно написали йому про те, що нас не влаштовує, на що він відповів нам - « Ви докалупуютесь ! А що ви хотіли за таку ціну (на його думку мінімальну) і взагалі зʼїжджайте у вас є година, щоб покинути апартаменти.

Відгук від 10 травня 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Olha Україна
  • Grecian Bay

Айя-Напа, Кіпр

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Найкраще місце! Неодмінно повернемося ще!! Це Рай на землі! Дякуємо усім працівникам готелю за турботу! Ви найкращі

Відгук від 10 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Nataliia Бельгія
  • Navarria Blue Hotel

Середня оцінка за відгуками: 6,9
    • Позитивна частина відгуку

Зручне розташування, чисті кімнати, смачний сніданок

Значних зауважень не було

Andrii Україна
  • City Centre Studios

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий стильний ремонт у стилі лофт

• Негативна частина відгуку

Жахлива локація. У всьому центрі тихо, тільки підходиш до будівлі, де апартаменти, і вже здалека чутні крики і музика. Вночі спати неможливо, оскільки купа накурених та пʼяних індусів кричать (закриті вікна не допомагають, оскільки шумоізоляція відсутня) Також на дорозі люки, які щільно не прилягають до землі, тож протягом усієї ночі хтось постійно на швидкості пролітає на машині або мотоциклі та нереально гучний грохот будить, якби глибоко не спав.

Liza Україна