2. Кіпр: відгуки про готелі
  3. Пісурі: відгуки про готелі
Кіпр Пісурі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Gorgeous SeaView house Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже комфортна вилла у спокійному місті. 12 мінут до пляжу на машині. Є парковка. У домі є усе.“

• Hylatio Tourist Village Оцінка за відгуками: 8,3

“Чудовий готель! Персонал уважний та привітний! Смачні сніданки та ланч. Готель затишний, дуже красива територія саду , комфортна зона басейну. Чудове місце для відпочинку з родиною. Дякую 🙏“

• Kotzias Beach Apartments Оцінка за відгуками: 7,8

“Місцерозташування цього готелю - його найбільша перевага, прибрана чиста зелена територія і 3хв до пляжу, з багатьох номерів видно хоч шматочок моря, повсюди багато рослинності, квіти, кущі, пальми. Досить дешево, як для такого місця. Прожила тут три місяці тільки через це. Якщо ви їдете за природою і готові не до найкращих умов проживання - то вам сподобається. Пляж, море, гори, чудова природа, привітні люди, дуже гарно постійно співають пташки, для відпочинку на природі подалі від міст - те, що потрібно.“

• Hylatio Tourist Village Оцінка за відгуками: 8,3

“Чудовий готель 3* з прекрасною зеленою територією та гарним басейном. В пішій доступності до пляжу.“

• Himonas Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Ми зупинялися в 3-місн.номері,тихо,затишно,як вдома.Зручні матраци та подушки,великий вибір кухонного посуду.“

• Ampelokipi Holiday Apartments Оцінка за відгуками: 8,4

“Very hospitable hosts. We really liked everything, spacious rooms, beautiful views, near the beach and grocery store. I recommend !!! Дуже гостинні господарі. Нам дуже все сподобалось, просторі номери, гарні краєвиди, поруч пляж і продуктовий магазин. Я рекомендую !!!“

• Pissouri Image Оцінка за відгуками: 9,2

“Це був ідеальний номер з шикарним виглядом. Шум моря чути в номері. До моря іти 5 хв пішки. Сам номер зроблено із смаком. Все продумано до дрібниць. В номері є все необхідне і навіть більше (фен, штопор, плита, праска, чайник, тостер, кавова машина і навіть капучінатор). Є навіть свічка для романтичного настрою. На кухонному столі був чай, кава, вершки, чукор і печиво. В холодильнику пляшка холодної води. Дуже приємний господар. Попіклувався щоб у нас був шикарний відпочинок.“

• Pissouri Village Studios Оцінка за відгуками: 7,2

“Найкраще що є в цих апартаментах - це не їх господар Перрі.“

30 найкращих готелів - Пісурі