2. Кіпр: відгуки про готелі
Кіпр Айя-Напа Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• NissiBlu Beach Resort Оцінка за відгуками: 9,2

“Все сподобалося, кращий готель в Ай Напі“

• Grecian Bay Оцінка за відгуками: 8,7

“Найкраще місце! Неодмінно повернемося ще!! Це Рай на землі! Дякуємо усім працівникам готелю за турботу! Ви найкращі“

• Tofinis Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже чудовий готель, чистий, персонал привітний, у всьому допоможуть, прибирання номерів кожний день, їжа кожного разу різна і на любий смак, є анімація для діток….про його плюси можна говорити безкінечно… ми провело чудовий час у цьому готелі!!!! Велике дякую усім!!!“

• Euronapa Hotel Apartments Оцінка за відгуками: 8,8

“Зручне розташування, великий басейн, поруч кафе і ресторани. Багато паркувальних місць. В номері було багато рушників, як для ванни, так і для пляжу“

• Atlantica Panthea Resort Оцінка за відгуками: 9,3

“Смачна їжа, добрий бар з коктейлями. Майже не було людей. Номер з видом на море.“

• Chrysomare Beach Hotel & Resort Оцінка за відгуками: 8,8

“Сніданки та вечері були смачними, великий вибір. Обслуговуючий персонал привітний та позитивний. Як комплімент від готелю нас вгостили шампанським. Паркомісць при готелі достатньо. Особливою ізюмінкою нашого номеру було поляризоване скло вікна в стіні між ванною кімнатою та самим номером (скло ставало або прозорим або матовим при вмиканні вимикача).“

• Seasons Hotel (Adults Only) Оцінка за відгуками: 8,6

“Чистота і порядок“

• Atlantica Aeneas Resort Оцінка за відгуками: 8,4

“Сімейний готель. Прекрасне розташування біля Nissi Beach, гарна дитяча анімація та чудовий невеличкий аквапарк.“

• Tsokkos Paradise Holiday Village Оцінка за відгуками: 7,6

“Гарне місцерозташування, смачні та різноманітні сніданки та вечері.“

• Atlantica Mare Village Ayia Napa Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудовий готель для сімейного відпочинку. Є усе необхідне, щоб відпочинок став незабутнім. Якісне різноманітне харчування , дитяче меню, піщаний пляж з пологим заходом , аквапарк, комфортні чисті номери, високий сервіс. Обовʼязково повернемося))“

30 найкращих готелів - Айя-Напа