2. Guam – opinie o hotelach

Guam Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Guam

• Pozytywna część opinii

Personel bardzo pomocny nawet jak nie jest sie gościem hotelowym pomogą. Parking jest bezpłatny w hotelu. Cicho spokojnie nawet jak sie ma pokój na ulicę. Jest woda do picia darmowa w recepcji jest dodatkowa jeśli by ktoś potrzebował. Kawa herbata dzbanek i mikrofalówka. W hotelu nie ma śniadania ale przy hotelu jest "budka" można kupic bułkę czy coś do picia a 10-15 minut spacerku i sa restauracje za 20$ można zjeść dobrze. Do hotelu można sie dostać TAXI koszt ok 20$ z lotniska. My wynajęliśmy na Lotnisku samochód jeden dzień to koszt 33$.

• Negatywna część opinii

Internet słaby wieczorami nie można było pracować - szkoda czasu lepiej ksiazke poczytać. Woda z prysznica ciekła szkoda wody. Klimatyzacja w skali Fahrenheita. Wszystko to można było wytrzymać jest ok.

Ocena dodana: 15 stycznia 2023 Pobyt: styczeń 2023
    Eugeniusz Polska

• Pozytywna część opinii

Zameldowaliśmy sie późnym wieczorem/ w nocy / czekała na nas osoba w recesji super szybko zameldowała nas. Hotel blisko lotniska nawet można by dojść na pieszo ok 30 minut? My dojechaliśmy wynajetym samochodem. Parking na samochód w środku hotelu super.

• Negatywna część opinii

Nie wiem bo mielismy okna/balkon na drogę ale nie narzekaliśmy można było spać. Wszystko ok.

Ocena dodana: 10 stycznia 2023 Pobyt: grudzień 2022
    Eugeniusz Polska

• Pozytywna część opinii

10 punktów nie dla hotelu, a do serwisu Booking.com. Hotel zarządał ceny wyższej o 25 USD niż wynikająca z rezerwacji. Wysłałem skargę na hotel do obslugi klienta i jeszcze tego samego dnia różnice w cenie miałem na swoim koncie.

Cena nieadekwatna do jakości

Ocena dodana: 23 czerwca 2023 Pobyt: czerwiec 2023
    Arkadiusz Polska
  • Holiday Resort & Spa Guam

• Pozytywna część opinii

Dobrze cenowo, duże pokoje ale przydałby się lekki remont

Ocena dodana: 12 października 2023 Pobyt: wrzesień 2023

• Grand Plaza Hotel

Średnia ocena: 6,5

Ciepła woda w kranie

• Negatywna część opinii

Stare odrapane łuszczące się meble, jeden brudny fotel na kółkach , stary czajnik elektryczny za 2 dolary sztuka . W recepcji zażądano od nas 100$ kaucji, o której nie było mowy przy rezerwacji. " Najzabawniejszy " jednak jest system w łazience..coś ktoś chciał ale chyba nie wyszło - we wnękę prysznicową wstawiono niezabudowaną wannę nie zmieniając położenia prysznica oraz nie łącząc jej z odpływem .. i proszę nie wierzyć w internet !!!! Jest , ale nie działa!!! W hotelu za 100$ za noc w 2023 roku przepustowość, jeśli się zdarzy , osiąga 2Mb.

Ocena dodana: 18 grudnia 2023 Pobyt: grudzień 2023
    Marcin Polska
  • Ostatnie opinie o najwyżej ocenianych miastach na Guam

• Guam Plaza Resort

Średnia ocena: 8,2

Wygodne łóżka

• Negatywna część opinii

Duży hotel z niewielkim obłożeniem, a nie mogliśmy wcześniej otrzymać pokoju. Personel średnio przyjemny.

Ocena dodana: 10 czerwca 2022 Pobyt: maj 2022
    Tomek Polska