2. Portoryko – opinie o hotelach

Portoryko Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Portoryko

• Arecibo Inn

Arecibo, Portoryko

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

Ciężko oczekiwać luksusów za 100 dolarów za 3 osoby ze śniadaniem. Niektóre pokoje znajdują się na parterze, który tu wygląda jak piwnica. Pokoje tam są ciemne, chłodne i z odczuwalną wilgocią. Brak okna i brak wentylacji powoduje specyficzny zapach, który może drażnić. Śniadania są słabe. Odgrzewane jajka +odgrzewane frytki +ewentualnie tosty, które można zrobić samemu. Nawet kawa ma dziwny zapach. Czy warto? Za tą kasę tak. Obsługa bardzo miła i szybka. Lokalizacja ok. Jest cicho. Pokoje z klimatyzacją.

• Negatywna część opinii

Śniadania, brak okna, brak wentylacji, stare meble, zapach wilgoci

• Casa Peace Haven Beach House Aguada

Aguada, Portoryko

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Do dyspozycji mieliśmy piętro domu z dużym zacienionym tarasem. W mieszkaniu było wszystko co jest potrzebne. Bardzo blisko plaża, dosłownie parę kroków, chociaż żeby popływać trzeba przejść kawałek dalej. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Aguada to nie jest turystyczna miejscowość, co bardzo nam odpowiadało. Ceny w mieście w lokalach niższe niż w innych miastach. Mało turystów. Jeżeli chcesz odpocząć i cieszyć się klimatem to miejsce jest dla ciebie. Bardzo czyste plaże.

Ocena dodana: 28 lutego 2024 Pobyt: luty 2024
  • Parador Maunacaribe - Maunabo

Maunabo, Portoryko

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo fajnie położony hotel w pierwszej linii brzegowej. Otwierasz drzwi od pokoju, a naprzeciw ocean... W nocy szumi, ale nie przeszkadza. Hotel raczej nie ekskluzywny, ale bardzo przyzwoity i warty tych pieniędzy... Śniadania do wyboru i smaczne. Obsługa bardzo miła. W pokojach czysto, klimatyzacja działa i jest cicha. Plaza trochę niezbyt, ale za to basen super. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam serdecznie.

• Negatywna część opinii

Wąskie łóżka. Słaba plaża.

• Combate Beach Resort

Cabo Rojo, Portoryko

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo fajny, cichy, czysty hotel położony przy spokojnej plaży. Pokoje duże, czyste, z nowymi meblami, bardzo wygodnymi łóżkami i... dość twardymi poduszkami. Basen czysty, ogrodzony a dojście do plaży bezproblemowe. Obsługa miła i kompetentna. Warto odwiedzić to miejsce podczas podróży lub pobytu w okolicy. Ps.tylko po co te maski?

Twarde(zbite) poduszki

• Alejandra

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Apartment wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciach, a właściciel służy ogromna pomocą i zapewnia wszystko czego potrzebujesz! Bez wątpienia wróciłabym tam jeszcze raz, bo czułam się jak w domu :) Pięknie, czysto, a David zasługuje na medal najlepszego hosta :)

Ocena dodana: 1 kwietnia 2024 Pobyt: marzec 2024
    Eliza Polska
  • Palacio Provincial - Adults Only

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobrze położony. Recepcjonistki były bardzo miłe i pomocne. Dostaliśmy pokój wcześniej, więc nie musieliśmy oddawać bagażu do przechowalni.

• Negatywna część opinii

Mieliśmy pokój bez okna więc nie dało sie przewietrzyć. Zapach w pokoju trochę mi przeszkadzał, ale to być może urok starego budynku. Od 24 lutego hotel nie zwolnił zablokowanej na mojej karcie kwoty 50 dolarów.

Ocena dodana: 6 marca 2024 Pobyt: luty 2024
    Renata Polska
  • La Mona Loiza

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja. Przestronny apartament. Bardzo dobrze wyposażony. Super kontakt z obsługą!

Ocena dodana: 4 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    anna Polska
  • Bee Inn Puerto Rico Charming Urban Apartment in San Juan

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Wszystko mi się podobało : przestronne mieszkanie fajnie wyposażone, we wszystko co jest potrzebne.

• Negatywna część opinii

Przeszkadzały mi mikromrówki. Żywność trzymaliśmy w lodówce.

Ocena dodana: 28 lutego 2024 Pobyt: luty 2024
    Grażyna Polska
  • Caribe Hotel Ponce

Ponce, Portoryko

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Miła obsługa. Płytki basen z leżakami i ręcznikami. Dobra lokalizacja za miastem.

Ocena dodana: 27 lutego 2024 Pobyt: luty 2024
  • Perfect suite #2

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Czysty pokój z łazienką niedawno zrobiony. Ładne wnętrze. Blisko lotniska.

• Negatywna część opinii

Pod prześcieradłem jest folia, rozumiem że to zabezpieczenie materaca, jednak strasznie szeleściła podczas przewracania się w łóżku. Brak naczyń i sztućców.

Ocena dodana: 27 lutego 2024 Pobyt: luty 2024