2. Kostaryka – opinie o hotelach
  3. Puntarenas – opinie o hotelach
  4. Manuel Antonio – opinie o hotelu
Kostaryka Manuel Antonio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do restauracji. W ciągu 20 min można było dojść na plażę. Bardzo dobre i pożywne śniadania. Wybiera się 1 danie z menu a kawa i inne napoje są bez limitu. Piękny basen. Prywatny parkin przed hotelem”

• „Hotel bardzo fajny podzielony na Cześć hotelowa i hostelowa , jedzenie w restauracji bardzo dobre , basen spory , miejsce do uprawiania jogi”

• „Piękny, przestronny pokój z widokiem na ogród. W obiekcie często można zobaczyć zwierzęta np. małpki na drzwach, dużo gekonów na ścianach i gniazdo pięknych ar. Basen idealny, codziennie sprzątany. Obsługa bardzo miła. Blisko market i restauracje.”

• Hotel Tres Banderas Ocena: 8,2

„Dobra lokalizacja. Lokalne autobusy zatrzymują się tuż przy hotelu. Na miejscu spory basen, restauracja i bar. Pokój niewielki, ale schludny. Prywatna łazienka, klimatyzacja i WiFi OK. Do dyspozycji spory balkon z hamakiem. Sporo polskich akcentów. Restauracja serwuje dobre posiłki, ale jest droga. Śniadanie w cenie (bez rewelacji, ale można się najeść). Obsługa obiektu bez zastrzeżeń.”

• Hotel Tres Banderas Ocena: 8,2

„Wspaniałe egzotyczne otoczenie, przyjazna atmosfera, fajny basen.”

• Hostel Plinio Ocena: 8,2

„Basen i śniadanie na wielki plus. W ogrodzie można spotkać papugi Ary! Przy basenie restauracja,czynna do późna. Pokoje skromne, całość drewnaina Dostępny wentylator. Wspólna łazienka czysta, przestronna. Bardzo blisko do parku Manuel Antonio. Dostępna wspólną kuchnią i przestrzen do wypoczynku. Polecam!”

• Hotel Villa Prats Ocena: 8,4

„Hotel połozony tuż przy wejściu do Parku - i na tym mi zależało, w okolicy dużo knajp i restauracji, do plaży 5 min piechotą . Lokalizacja super. wyposażanie pokoju - na plus, kuchnia dobrze wyposażona- można sobie coś ugotować na śniadanie mało miejsca na zaparkowanie samochodu , ale obługa hotelu bardzo pomocna w tym względzie”

• „Lokalizacja. Bezpośredni dostęp do plaży. Bliskość Parku Narodowego Manuel Antonio (w zasięgu krótkiego spaceru plażą).”

• Hotel Tres Banderas Ocena: 8,2

„Miejsce z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Śniadania były spoko, niezbyt urozmaicone, ale obfite i zawsze świeże. Korzystaliśmy również z hotelowej restauracji, którą serdecznie polecam, jak również Tiki Bar z pysznymi drinkami. Basen był wystarczająco duży, aby swobodne popływać, chłodziliśmy się w nim codziennie wieczorem. Właściciel ma korzenie polskie i mówi w języku polskim, co jest bardzo zaskakujące i miłe. Wi-Fi zgodnie z opisem działa tylko w części wspólnej. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia duży parking. Zasięgnęliśmy rady obsługi hotelowej odnośnie atrakcji w pobliżu, gdyż musieliśmy zmienić nieco plany i dzięki temu trafiliśmy do Parku Sukia, było to rewelacyjne przeżycie, dodatkowo odebrano nas z hotelu i przywieziono z powrotem. Do plaży jest dosyć daleko, ale wynagradza to cena hotelu”