2. Cypr – opinie o hotelach
  3. Ajia Napa – opinie o hotelu
Cypr Ajia Napa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, wygodne łóżko, wygodne leżaki, bardzo dobra kawa. Pokoje czyste, nowoczesne.”

• „Pobyt bardzo przyjemny, obiekt czysty , dobrze wyposażony we wszystko co niezbędne. Blisko sklep, tawerny , puby i centrum rozrywkowe miasta. Parking przy obiekcie. Gospodarz bardzo życzliwy i pomocny.”

• „Bezpłatny parking, basen, bar, blisko centrum, czysta pościel i ręczniki w cenie,”

• Tikay Holiday Apts Ocena: 9,2

„Polecam ten apartament. Jest wygodny, w dobrej lokalizacji. Lóżko w sypialni bardzo duże i wygodne. Można wypożyczyć rowery. Właściciel pomocny. W budynku jest schowek, np.na bagaż, z którego można skorzystać po wymeldowaniu i spędzić np. swobodnie jeszcze dzień w Aja Napa np. na jednej z cudownych plaż.”

• Makronisos Village Ocena: 8,2

„Bardzo fajny basen, sympatyczny personel, pokój przestronny, wygodne łóżka, codziennie świeże ręczniki.”

• „Super pokój z przepięknym widokiem. Sympatyczny, miły personel zarówno w recepcji, jak i w restauracji. Jedzenie bardzo smaczne. Infrastruktura basenowa ok. Przemiły 10-dniowy pobyt we wspaniałym miejscu.”

• „Urozmaicone jedzenie na obiado-kolacjach, codziennie mieliśmy coś nowego. Fajny, czysty basen. Dobra lokalizacja, idealna na bazę wypadową.”

• „Apartament przestronny dla 4 osobowej rodziny, czysto, na naszą prośbę otrzymaliśmy do pokoju krzesełko do karmienia i łóżeczko dla niemowlaka. Bardzo uprzejmy i pomocny personel. Wyposażenie kuchni bardzo podstawowe ale wystarczające jeśli chce się coś ugotować w apartamencie.”

• „Piękny ,kameralny hotel z cudowną obsługą . Czystość na najwyższym poziomie .Smaczne śniadania .”