2. Comentarii despre hoteluri în Cipru
  3. Comentarii despre hoteluri în Ayia Napa
Cipru Ayia Napa Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Pieris Apartments Scor din comentarii: 9,4

„Locație perfectă , curățenie la fel , dotat cu tot ce ai nevoie pentru o vacanță , iar propietarul de nota 10”

• Aktea Beach Village Scor din comentarii: 8,5

„Locatie perfecta! Totul curat! Personal de ajutor! ‘Mic dejun și cină foarte bune și multe varietăți!! Camerele curate și în fiecare zi curățenie făcută! Hotel drăguț ca un mic orășel ‘ Loc de joacă copii!”

• A Maos Hotel Apartments Scor din comentarii: 8,2

„Locatia curata si ingrijita”

• Tasia Maris Beach Hotel - Adults Only Scor din comentarii: 8,4

„Locație deosebită, curte interioară foarte frumoasă, acces la plajă rapid”

• Napa Jay Hotel Scor din comentarii: 8,3

„zona centrala”

• Adams Beach Hotel & Spa Scor din comentarii: 8,2

„Totul la superlativ! 🙏”

• Nissiana Hotel & Bungalows Scor din comentarii: 8,8

„Hotelul este foarte aproape de plaja Nissi și de restaurante. Curățenie impecabila si personal amabil. Mic dejun variat si program artistic aproape in fiecare seara atat pentru adulti cat si pentru copii. Cu siguranta vom reveni la acest hotel.”

• MARGADINA HOTEL Scor din comentarii: 8,9

„Personalul foarte atent, hotelul aproape de plaja, curat, mancare buna, acces la spa inclus in pret, piscina interioara+ exterioara.”

• „Locatie foarte buna!”

• Zoi Ayia Napa Scor din comentarii: 9

„Personalul foarte amabil ,toti iti zambesc si incearca sa te ajute cu orice ai nevoie . Micul dejun nu este foarte diversificat insa pe noi nu ne-a deranjat deoarece am stat 3 zile . Plecarea a fost la ora 7:30 si nu am reusit sa luam micul dejun in ziua aceea ,dar s-au oferit sa ne faca cateva sandviciuri. Structura mi-a placut foarte mult ,a fost foarte curat . Dormitorul spatios ,baia confortabila ,cabina de dus incapatoare .”